Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Saturday, 31.05.2008, 15:12

Autor: trash_bin

technologie - blad wyswietlania

w techologiach rozjechaly sie troche wymagane ilosci surowcow i czas opracowywania technologii:

Friday, 30.05.2008, 09:12

Autor: trash_bin

opis szalasu

moze by szalasik wyposazyc w opis, np. "W zaciszu szałasu Starszyzna gromadzi się, by planować dalszy rozwój Wioski. Dzięki temu budynkowi możliwe jest odkrywanie technologii."

Thursday, 29.05.2008, 21:19

Autor: trash_bin

przyciski w menu wiadomosci

wszystkie linki zmieniaja swoj wyglad po najechaniu kursorem - nie widze powodu, dla ktorego te tez nie mialy by sie zmieniac i nie, nie czepiam sie - to dzial z pomyslami, wiec rzucam pomysl edit: literowki

Thursday, 29.05.2008, 16:59

Autor: trash_bin

przyciski w menu wiadomosci

chodzi mi o przyciski "usun, zapisz" itd. - po najechaniu na nie kursorem moglyby sie moze jakos zmieniac, by odroznic sie od stanu nie-najechanego taka kosmetyczna poprawka, uczytelnilaby moim zdaniem to, ze to przyciski, a ie tylko napisy

Thursday, 29.05.2008, 14:38

Autor: trash_bin

Ilosc surówki na 1h

byc moze faktycznie troche za wolno na poczatku rosnie surowka - jest teraz oslonka na graczy, wiec poza budowaniem i "probowaniem sie" z jaskiniami wszelkimi nie ma co robic moze by jeszcze cus sie przydalo

Thursday, 29.05.2008, 13:11

Autor: trash_bin

Ilosc surówki na 1h

no to maszerujemy na jaskinie latawcem

Thursday, 29.05.2008, 11:55

Autor: trash_bin

Pogaduszki na luzie między nami graczami

kruczek, gadzino, juz ci sie na zielono dupa swieci ;p

Thursday, 29.05.2008, 11:32

Autor: trash_bin

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=fdb32765fd niedobre psy, niedobre

Thursday, 29.05.2008, 11:18

Autor: trash_bin

Ilosc surówki na 1h

hehe, wlasnie utluklem swojego herosa, teraz trzeba uzbierac na posag bohatera ;] troche wolno surowce ida na poczatek, ale pewnie zostalo to przemyslane, podobnie jak i to, ze wyprawek tu sie (chyba, dopiero godzine w to gram) tak szybko nie robi - i nie chodzi mi o sam czas wyprawy (siedlisko wilkolakow, 1 poziom, jesli sie nie myle to 25 minut), ale tez i o stopien trudnosci w bw szlo sie od razu na wyprawki, tu trzeba sie najpierw dopakowac wojami (poprawcie mnie jesli sie myle, moze sa jaki...