Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-6 of 6

Tuesday, 25.01.2011, 22:16

Autor: Radomir

Klan

Zgłaszam się o ile klan gra nadal i nie ma nic przeciwko 1.epoce i bohaterom na 3.poziomie. Już nie aktualne!

Tuesday, 25.01.2011, 21:32

Autor: Radomir

Nieaktywni gracze, ich konta i osady.

Tak jest np.na Space Invasion.Gracz ma konto ale jeśli zacznie grę po 2.latach, zaczyna od początku. Nie chodzi o likwidację kont tylko wiosek nieaktywnych graczy.W SI likwidacji ulegają nie konta, a planety nieaktywnych graczy, które ktoś inny może skolonizować.Dzięki temu nie ma blokady pól. A następuje to, już po 3 tygodniach. Ps. Dodam jeszcze,że z klanami jest podobnie. Ponawiam pytanie. Co z tym ma zamiar zrobić zespół TE Sugeruję podobne rozwiązanie co przy wioskach. Jeśli żaden członek t...

Tuesday, 25.01.2011, 18:02

Autor: Radomir

Niektywni gracze, ich konta i osady.

W moim sektorze (8 kwadratów na osiem) istnieje oprócz mojej "metropolii" 19 innych osad. Sęk w tym, że gracze którzy je mają-nie logowali się do gry średnio od dwu lat Tak, tak To nie pomyłka Zatem pytam się adminów i teamu TE...Co zamierzacie z tym zrobić? Czy ktokolwiek z adminów myślał o TE w perspektywie 5-10 lat Rozumiem,że nie można kasować kont bo są dobrem podobnym do własności.Ale na Boga Co z wiochami tych nieaktywnych graczy, którzy nie logowali się do gry od dwu lat Rekordzista osią...

Tuesday, 25.01.2011, 15:47

Autor: Radomir

Zbrojownia-zestawy

Po to mi ta funkcja abym miał możliwość wykasowania niepotrzebnych zestawów i mógł sobie stworzyć dwa ale dobre! Poza tym jeśli masz 10 zestawów, a używasz dwu, to reszta zaśmieca Ci widok!!! Kapujesz???

Tuesday, 25.01.2011, 00:00

Autor: Radomir

Zestawy w zbrojowni

Przejrzałem tematy dotyczące Zbrojowni i nie napotkałem tego wątku, a jest w tym temacie niedoróbka. Otóż można zapisać jakie wyposażenie składa się na "zestaw 1" czy "zestaw x" ale nie można tego później wykasować ani zresetować. Zatem proszę o poprawki w tej kwestii gdyż naturalną koleją rzeczy,przy większym arsenale powinno się zmieniać wyposażenie dla bohatera albo wzbogacać dane zestawy w lepszą i skuteczniejszą broń i likwidować zestawy już nie spełniające wymogów. Brakuje tam funkcji "kas...

Saturday, 13.12.2008, 08:18

Autor: Radomir

osadnik

Czy można zbudować trzecią wioskę w 1 epoce?