Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 157

Wednesday, 11.06.2008, 20:31

Autor: ...

KONKURS, ZABAWA, PROPOZYCJE SLOW RUNICZNYCH

SM- siła mastodonta SW- siła władcy itd Wszystkie cechy bohatera: po 2litery jak są dwa wyrazy... 3litery jeżeli to jedno słowo... np. Bronie białe- BB Atak - ATA Latanie-LAT i t d. nic sie nie powtarza wiec duży plus.. które powiększają te statystyki KTA- Kamień taktyki KOB- Kamień Obrońcy KSZ- kamień szpiega ... jeżeli kamień ma * to jest lepszy jeżeli dwie jeszce lepszy *** najlepszy a ! unikat KTA***- Kamień taktyki KOB**- Kamień Obrońcy KSZ*- kamień szpiega ATA!- Kamień ataku ... może to zb...

Wednesday, 11.06.2008, 16:36

Autor: ...

Raj dla Troli i reszty SPAMerów!

taaa i ziołem dawno to pod uwagę.. no co to moja sprawa nie?

Wednesday, 11.06.2008, 16:00

Autor: ExpPL

Raj dla Troli i reszty SPAMerów!

Pomyślałem i taka moja decyzja była drugi raz tak samo bym zrobił i nie żałuje jak by cię nie interesowało to być nie pisał na forum o takich sprawach... Zal oj zal

Wednesday, 11.06.2008, 14:07

Autor: ExpPL

Raj dla Troli i reszty SPAMerów!

to było jednorazowo i specjalnie mi to zrobiłeś.. dla 3expow ... jak byś nie miał kogo napadać zal jestem odpowiedzialny i moge bana dostać mnie to wali, ale ty nie lepiej postąpiłeś... i wiedziałem że to umieścisz na forum.. to był 100% pewniak. żałosny to ty jesteś... bark słów... pozdrawiam

Monday, 09.06.2008, 14:53

Autor: ExpPL

Flaga dla naszych Polaków w opis do gg:> Polska!!

ja z nikim nie muszę się konfrontować... w dodatku zero postów.. wszystkie wymazujecie.. zal Pozdro

Monday, 09.06.2008, 14:36

Autor: ExpPL

Bardzo ważna ankieta :)

Zalotan zwołuje kumpli na głosowanie ahahah!!!

Monday, 09.06.2008, 14:34

Autor: ExpPL

Dlaczego nie można pisać o innych grach?

Dlaczego niemożna pisać o innych grach jak na innych forach... tak jakbyście zabraniali grać w cokolwiek innego .. to obłęd... takie forum odpycha wtedy czytających.. ale to wasza strata.. pozdro

Sunday, 08.06.2008, 21:13

Autor: ExpPL

Flaga dla naszych Polaków w opis do gg:> Polska!!

¸.¤*¨¨*¤.¸¸. \¸.POLSKA.¸¸. \¸.¤*¨¨*¤.¸¸. \ \ Tu chodzi o bycie sercem z nimi a nie śledzenie ich i rozpraszanie Polak strzelił i znowu polak strzelił(w niemieckiej drużynie Polak Oo, ale wstyd...)