Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 126

Tuesday, 31.03.2009, 09:12

Autor: Pontus

Wojna Arch vs Młodzi Wilcy

Muszę sprostować. Kończyłem, bo zdawałem sobie sprawę, że z MW nie wygram. Miałem zbyt mało silnych sojuszników. Przed zapowiedzeniem mojego zniszczenia przez Shinsengumiego wcale nie miałem zamiaru kończyć gry. Po jego zapowiedzi to była tylko kwestia czasu.

Monday, 30.03.2009, 19:36

Autor: Pontus

Wojna Arch vs Młodzi Wilcy

Jednak mało ciekawa bitwa. Totalna masakra. Tym samym oznajmiam koniec wojny. Małe podsumowanie z mojej strony. MW pokazali się faktycznie jako zgrany klan. Ciekawe czy w razie kłopotów też byliby tacy zgrani. Być może ktoś to kiedyś sprawdzi. Jednak żaden z ich graczy, nie odważył się zaatakować moich wiosek samodzielnie. Ja mimo o wiele słabszej armii, uderzyłem na niejednego z nich. Mając ponad dwukrotnie mniej czasu na rozwój, w rozbudowie dogoniłem kilku graczy MW, a pozostałych pewnie dogo...

Sunday, 29.03.2009, 17:20

Autor: Pontus

Forsowny marsz jako domyślny

Myślisz, że jest ktoś, kto nie używa forsownego marszu przy każdej wyprawie? Nie chce mi się wierzyć, żeby mógł być taki gracz w średniowieczu. Co robiłby z setkami tysięcy koni?

Sunday, 29.03.2009, 16:30

Autor: Pontus

Forsowny marsz jako domyślny

Dziennie to już kilkadziesiąt. Wiadomo że to drobnostka, ale interfejs powinien ułatwiać, a nie utrudniać.

Sunday, 29.03.2009, 15:12

Autor: Pontus

Forsowny marsz jako domyślny

Ustawienie forsownego marszu jako domyślnego zaoszczędziłoby graczowi mnóstwo zbędnych klików. Szczególnie w średniowieczu, gdzie koni jest tyle, że mi nie zdarzyło się jeszcze nie włączyć marszu forsownego. Mimo że armie na raz łykają 500 koni.

Thursday, 26.03.2009, 20:07

Autor: Pontus

Wojna Arch vs Młodzi Wilcy

Mają taką samą ini, więc atakują jednocześnie. Tutek się kłania. Po prostu w tym samym momencie wpakowali sobie widły w tchawice

Thursday, 26.03.2009, 19:27

Autor: Pontus

Wojna Arch vs Młodzi Wilcy

Nowy materiał. Polecam do studiowania. Wszystko będę wrzucał do pierwszego postu, więc nie będzie się wyświetlało na pierwszej stronie forum, że wątek został zaktualizowany.

Thursday, 26.03.2009, 13:14

Autor: Pontus

Który bohater najlepszy? [Wyniki]/[Ankieta]

Ale info przy wyborze hero faktycznie mogłoby być poprawione. To na pewno nie jest problem. Już nieraz różne opisy w grze były zmieniane.

Thursday, 26.03.2009, 12:46

Autor: Pontus

Który bohater najlepszy? [Wyniki]/[Ankieta]

Trochę cierpliwości. Skroi cię kiedyś jakiś człowiek i będziesz myśleć: ten to ma dobre bonusy. A potem przyjedzie do ciebie demon, wyczyści armię i będziesz biadolić: ten to jest super. A potem...bla bla bla Przekonasz się, że cechy są naprawdę bardzo dobrze wyważone. To się akurat twórcom gry zdecydowanie udało.

Thursday, 26.03.2009, 12:10

Autor: Pontus

Opis w profilu gracza

Dobre OK. Wierzę, że powody musiały być naprawdę poważne wątek do zamknięcia. Odpowiedź otrzymałem.

Thursday, 26.03.2009, 11:57

Autor: Pontus

Opis w profilu gracza

Czy znacznik url nie działa w opisie w profilu gracza? W opisie klanu wszystko jest OK. Jak przekleję do opisu w moim profilu, to nie działa. Wyświetla się jak zwykły tekst.

Wednesday, 25.03.2009, 17:21

Autor: Pontus

Wojna Arch vs Młodzi Wilcy

Chcąc nie chcąc zostałem wciągnięty w wojnę z MW (zobaczymy jak długo się utrzymam). Oto raporty z bitew: Arch->Shinsengumi (HYPERPOLIS II) http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5b22e0603c Arch->Shinsengumi (HYPERPOLIS HQ) http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2a7be89fb6 Z ostatniej chwili (ten piechur musiał być napradę dobry skoro wystraszył całą armię , no chyba że Cora jest tak błyskotliwy i wymyślił, że to tylko zwiad): Arch->Cora (Coranium B) http://t1.czaswojny.interia.pl/...

Wednesday, 25.03.2009, 12:18

Autor: Pontus

Shinsengumi

W drugim poście jest sprostowanie pierwszego i wydaje mi się, że ten drugi jest dla was pochlebny. Mówi o waszej przebiegłości i zdolności utrzymania się przy władzy. Jeśli odebrałeś go inaczej, wybacz. Z pewnością cię odwiedzę. Zniszczenie mnie zajmie wam jeszcze chwilę i do tego czasu trochę się jeszcze pobawię. A armii nie mam jeszcze tak dużej, jak piszesz. Moje wioski są dopiero na 4 poziomie. Moja łączna armia to 900 piechurów. Przy dobrym poziomie hero bleeha, bitwa z jego armią byłaby wy...

Wednesday, 25.03.2009, 00:04

Autor: Pontus

Shinsengumi

Spox. Przyjmuję warn z pokorą. A erased pisze się przez a Tak to jest jak się za szybko pisze Literki coś się ustawiać wtedy nie chcą... Lomnas Wprowadziłem wszystkich w błąd pisząc ten wątek. Nie znałem wszystkich faktów. Okazało się, że Shinsengumi, niczym cesarz z filmu Gladiator, przejrzał moje tyleż ambitne co podłe plany i stąd cała ta chęć zniszczenia mnie. Przepraszam go niniejszym i proszę o zamknięcie wątku. Wszelka nadzieja obalenia hegemonii Wielkiej Unii upadła.

Tuesday, 24.03.2009, 23:55

Autor: Pontus

Shinsengumi

Korespondencja z Shinsengumi: Nadawca: Shinsengumi Tytuł wiadomości: Bardzo ciekawy opis... Data wysłania: 2009-03-24 22:55:29 może spróbujemy jak smakuje wasz klan Taka mała przekąska po żulacha Adresat: Shinsengumi Tytuł wiadomości: Re: Bardzo ciekawy opis... Data wysłania: 2009-03-24 23:01:41 Zapraszam na herbatkę każdego chętnego. Na przykład jutro. Możemy jeszcze ustalić dokładną godzinę. Ty przyjeżdżasz najlepszą armią, ja wystawiam wszystko co mam i się pierzemy. No chyba, że obawiasz się...

Tuesday, 24.03.2009, 23:46

Autor: Pontus

Prefix: anielski

Anielski puklerz Prefix: anielski +14 def +40 hp hero +15 hp jednostek

Tuesday, 24.03.2009, 20:22

Autor: Pontus

Wysyłanie wiadomości do klanów

Po wysłaniu wiadomości do klanu w zakładce "Wysłane" jako adresat wpisane jest "KLAN". I jest to tylko napis, a nie link do klanu, do którego wysłało się wiadomość. W przypadku graczy jest tam link. Poza tym po wysłaniu maila do jednego klanu do innego można wysłać wiadomość dopiero pół godziny później. Zastanawiam się, czy jest to zamierzone, czy to jakiś bug/niedopracowanie. Jeśli nie bug, to proponuję, żeby przynajmniej w polu adresat dać link i nazwę do klanu. Sporo bawię się w dyplomację i ...

Saturday, 21.03.2009, 19:00

Autor: Pontus

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

W każdym razie, jest to zawsze jakiś początek aktywizowania tego świata. Liczę na to, że jednak kiedyś jakieś dwa klany z wielkiej unii staną naprzeciw siebie.

Saturday, 21.03.2009, 18:14

Autor: Pontus

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Arcyżule mieli średnio dwa miesiące mniej niż wy na rozbudowę. To naprawdę dużo czasu. Większość z Arcyżuli jest niezdolna do walki, bo niedawno zmienili epokę. Przynajmniej tak wnioskuję po ich stanie rozwoju. Czyli nie ma w tym nic dziwnego, że atakują was śmiesznymi armiami. To oczywiste i nie ma nic wspólnego z umięjętnościami w grze.

Saturday, 21.03.2009, 18:00

Autor: Pontus

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Zestawienie: ------------------------------------------------ Młodzi Wilcy------- Arcużule Liczba członków----------------------------------- 12 ----------------- 11 (2 na urlopie) Średni poziomi gł. hero -------------------------- 28 ------------------ 22,5 Ilość wiosek na 5 lvlu (średniowiecze) ---------- 25 ------------------ 6 Średnia data rozpoczęcia gry w TE -------- 22.07.2008 ------- 09.09.2008 No to MW sobie faktycznie równego przeciwnika wybrali . A z KazMaxa to taka duma bije, że wygr...