You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, September 29th 2008, 8:14am

Zadena a otrzymane obrażenia

http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=8c763ac5ed

Pierwsza ciekawa rzecz to utrata 1 punktu hp przez Naje

Druga rzecz to zadane obrażenia przez moją armię i otrzymane przez przeciwnika. Armia zadała 606 dmg a wróg otrzymał 595

Jeżeli jest to związane z uzbrojeniem i rodzajem pancerza jednostek to uważam że w takim razie powinno to zostać uwzględnione w zadanych obrażeniach i oba wskaźniki (zadane i otrzymane) powinny być sobie równe (przynajmniej w takiej rundzie gdzie nikt nie ginie)
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

2

Monday, September 29th 2008, 8:24am

ja widze ze stracila 11 a nie 1 (371 => 360)
i suma obrazen w pierwszej rundzie jest po 606 zadanych przez ciebie i otrzymanych przez mobki
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

3

Monday, September 29th 2008, 8:28am

ad1. w której rundzie?

ad. 2 - związane jest to z tym, że np.
twoja jednostka zadaje cios za 100hp (po uwzględnieniu typu broni, pancerza i obrony).
przeciwnik jest już ranny i zostało mu tylko 64hp.
przeciwnik dostaje więc cios za 100hp, który zabiera mu 64hp (bo więcej już nie ma).
działa to tak samo jak w BW zresztą.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Monday, September 29th 2008, 8:29am

O cholera rzeczywiście o_O

Nie wiem jak mogłem to pomylić w tej sytuacji temat do zamknięcia/kasacji

Thx BisToR
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki