Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 29.09.2008, 17:59

gołe nogi i coś po prawej stronie głowy oraz kolejkowanie budowy

tak patrzę na mojego hiroła i zastanawiam sie dlaczego gość ma takie chude nogi. niedozywiony jakiś czy co. wpadłem na pomysł zeby te piszczele czyms zasłonic. moze jakieś spodnie, kilt czy jakaś inna spódniczka. a kamieniu pamietam chłopaki zasłaniali sie skórami, w starozytnosci nawet legionista miał metalową spódnicę. a nasz hiroł nic. czy to tak ma byc czy cos sie zmieni?

po prawej stronie głowy naszego hiroła jest puste miejsce. moze by tak wykorzystac pustkę i cos tam wsadzic? ja proponuję kolczyk ( nie mylic z gejami ) poniewaz piraci uzywali kolczyków. moze jako uzupełnienie bizuteri??



kolejkowanie budowy.

czy jest mozliwosc wprowadzenia kolejkowania budowy tego samego budynku? nie musielibysmy czekac .
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "viceroy" (29.09.2008, 20:12)


cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 29.09.2008, 18:06

co do bizuterii... to jej mozna miec multum i wszedzie wpietej, tutaj niema chyba ograniczenia ilosciowego :D
tylko trza patrzec na bonusy, ktore one daja tez...

odnosnie gaci... to faktycznie dziwi ich brak, czyzby niewystepowaly tutaj zagrywki ponizej pasa? nietrzeba chronic klejnotow rodzinnych? reke czy noge mozna straci, ale klejnoty?!! Trzeba to zmienic :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

3

Monday, 29.09.2008, 19:05

A ja tak trochę z innej beczki. Dlaczego akurat facet, może jaką by tam babkę wstawic?
Bestiae Sumus Ut Non Bestiae Simus

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 29.09.2008, 19:16

babki sa na noc potrzebne i przy garach niezbedne, gdzie im tam na pola bitewne pchac swe delikatne cialka, maja nam zapewnic przetrwanie przeciez, nalezy o nie dbac... :P
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

5

Friday, 07.11.2008, 18:52

Chronić baby!!!!!!!!!!1
8o

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 07.11.2008, 18:55

A tak poważnie to fakt. Pusto coś w dolnych partiach:) Może jakieś spodnie (pancerne, skórzane,łatane...). I więcej przedmiotów by było i zaklęć też więcej...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

7

Friday, 07.11.2008, 18:59

A ciekawe czy tebaby miały by biustonosze... ah
8o

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 07.11.2008, 19:11

Tak, magiczny biustonosz dodający do wszystkiego po 50... Gacie ok. Ale biustonosz to już przesada. Poważne propozycje były by lepsze.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 07.11.2008, 19:28

udziwniajac gre nic nie zrobimy wg mnie jest nice jak jest:)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

10

Saturday, 08.11.2008, 08:04

Ale jak można w samych gaciach po polu latać i wojsku rozkazywać???? Baba miała by chociaż poza tymi gaciami ten głupi ,,cyckonosz".
8o

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 08.11.2008, 10:10

ale o co ci gosciu chodzi co?? zbroja t o pojecie ogulne calego torsu nagolennikow nakolennikow naramiennikow i co helm masdz oddzielnie i buty tarcze zbroje bizu cos jeszce brakuje ....chyba ze przepraszam stanik chcesz miec na zbroi zalozony
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: