Nie jesteś zalogowany.

[już zgłoszony] Wskrzeszenie bohatera 2.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 31.05.2008, 09:34

Wskrzeszenie bohatera 2.

Poszedłem do jaskini na zadanie wczoraj o 1 w nocy. Rano odpaliłem raport i widzę, że bohater poległ.

Bugiem jest timer, powienien być liczony od godziny 1 + czas wyprawki a nie od momentu odczytania raportu (czy tam pierwszej akcji). Coś by się przydało zrobić w tej sprawie;/

2

Saturday, 31.05.2008, 19:24

ja miałem tak samo na bloodwars w zasadzkach dopiero po odczytaniu włączył mi się timer

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 13.06.2008, 16:17

Niestety jeszcze nie naprawiony. Wysłałem bohatera na ekspedycję o godzinie 10 i niestety wtopiłem na całej linii. Wróciłem ok. 16, odczytałem raport z wyprawy (niestety skasowałem :() wchodzę do zakładki bohatera żeby go wskrzesić, a tu timer do darmowego wskrzeszenie wyświetla "możliwość darmowego wskrzeszenia za 11 godz. 57 min. 59 sek." Że będę musiał zapłacić więcej to nie problem akurat, bo to sprawa groszowa, ale szczególnie dla nowych graczy ten błąd jest raczej uciążliwy...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Podobne wątki