Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 01.10.2008, 14:12

czemu nie atakowali?? O co chodzi??

http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=34dea0c77a jak widac zaatakowalem kolesia ktory powinien pasć w pierwszej rundzie, a tu ubija mi jednego jeszcze bo moje jednostki wogule nie atakowaly (oprucz bohatera ktory spisał sie dobrze) o co chodzi?? ?(

2

Wednesday, 01.10.2008, 14:39

No i prawidłowo, że nie atakowali.
Twoi ludzie nie mieli ataku przeciwlotniczego, a tamten bohater ma umiejętność latania.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 01.10.2008, 14:42

poszukaj trochę po forum, to nie bug, wiesz co AA-Atak ??, ile Twoje jednostki tego mają?? jak mają atakować latającego hero ??

Czemu Bohater nie doznał obrażeń - Prośba o wyjaśnienie

i p co Ci kapłan, który nie umie leczyć ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

4

Wednesday, 01.10.2008, 14:44

a rzeczywiscie moj blad nie sprawdzilem tego. Pewnie dlatego ze wczesniej nie spotakalem latajacego przeciwnika dlatego mnie to zdziwiło. Wiec sory bardzo za spam ^^. Tak wiem co to AA-Atak czytalem tutorial, a szamana tak dal wiekszej ladownosci. umiejetnosc leczenia juz niedlugo sie opracuje:)