You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 1st 2008, 2:12pm

czemu nie atakowali?? O co chodzi??

http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=34dea0c77a jak widac zaatakowalem kolesia ktory powinien pasć w pierwszej rundzie, a tu ubija mi jednego jeszcze bo moje jednostki wogule nie atakowaly (oprucz bohatera ktory spisał sie dobrze) o co chodzi?? ?(

2

Wednesday, October 1st 2008, 2:39pm

No i prawidłowo, że nie atakowali.
Twoi ludzie nie mieli ataku przeciwlotniczego, a tamten bohater ma umiejętność latania.

LaCroix

Intermediate

Posts: 403

Location: sarkofag

  • Send private message

3

Wednesday, October 1st 2008, 2:42pm

poszukaj trochę po forum, to nie bug, wiesz co AA-Atak ??, ile Twoje jednostki tego mają?? jak mają atakować latającego hero ??

Czemu Bohater nie doznał obrażeń - Prośba o wyjaśnienie

i p co Ci kapłan, który nie umie leczyć ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

4

Wednesday, October 1st 2008, 2:44pm

a rzeczywiscie moj blad nie sprawdzilem tego. Pewnie dlatego ze wczesniej nie spotakalem latajacego przeciwnika dlatego mnie to zdziwiło. Wiec sory bardzo za spam ^^. Tak wiem co to AA-Atak czytalem tutorial, a szamana tak dal wiekszej ladownosci. umiejetnosc leczenia juz niedlugo sie opracuje:)