You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, May 31st 2008, 7:31am

Pytanko odnoście dzikich ludzi :)

A konkrtetnie... to gdzie jest pokazane ilu dzikich ludzi już "zrobiłem" ?? :) I czy można ich wykorzystywać do ataków? Bo jakoś nigdzie nie mogę tego znaleźć.

2

Saturday, May 31st 2008, 7:47am

Zakładka "Armia", ikonki pod minerałami. Do ataków oczywiście nie można ich wykorzystywać. Do obrony też nie. Wykorzystuje się ich żeby zjadali twoje kamienie i nie poprzewracało ci się w głowie od bogactwa

3

Saturday, May 31st 2008, 7:52am

oczywiście kolega żartuje, używa się ich najczęściej do grabienia surowców (duża pojemność), choć do ataków wdłg. mnie jest lepszy myśliwy ale traci niestety na ładowności

4

Saturday, May 31st 2008, 7:55am

Po zbudowaniu jednostek znajdują się one w garnizonie (zakładka Armia). Stamtąd możesz przenieść je do armi w której masz bohatera, bądź od 5 lvl totemu - stworzyć kolejną armię, i tam ich umieścić.

DC (Dzicy Ludzie) sąw tej epoce podstawowym mięsem armatnim - a póki co skuteczną do walki i farmienia jednostką :)

Vince - jak już ironizujesz, to proszę Cie - jakoś to zaznacz ;) Nie wprowadzaj mi tutaj nowych, być może niewyczuwających ironii userów w błąd ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Saturday, May 31st 2008, 8:01am

Sorry, nie mogłem się powstrzymać... Pytanie było z kosmosu to odpowiedź też :)
[edit] Myśliwi są lepsi od DC i co z tego ? Jedni wymagają krzemionki, drudzy wpiep... znaczy się jedzą kamyki. Możesz mieć jednych i drugich
@down
taa, dlatego zedytowałem posta... pomylili mi się z miotaczami xd

6

Saturday, May 31st 2008, 8:02am

Opłacają się w tym względzie, ze korzystają z innego surowca któych ich utrzymuje niż DC - przez co warto ich mieć, bo głównie upkeep ogranicza ilość wojska ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Ayron

Beginner

Posts: 36

Location: Olsztyn

  • Send private message

7

Saturday, May 31st 2008, 8:59am




Quoted

DC (Dzicy Ludzie) sąw tej epoce podstawowym mięsem armatnim - a póki co skuteczną do walki i farmienia jednostką :)



do farmienia sa dobrzy, ale walczyc nimi nie radzę
Do walki nadają sie tylko jednostki z drugiego rzędu-władcy tygrysów, dzieci mastodonta i wilczy jeźdźcy.
koniec gry

8

Saturday, May 31st 2008, 9:42am

Vince- jeżeli pytanie było dla Ciebie z kosmosu, bądź za trudne, to nie odpowiadaj, bo moim zdaniem pytanie było proste jak Ty :D a tak poważnie... dzieki za odpowiedź ludziki, ale no nie mam tam nic takiego:



Jest jedynie główny bohater...

zaczaty

Unregistered

9

Saturday, May 31st 2008, 9:52am

Jak stworzyć armię?????

Mam 3 DC i nie wiem jak dołączyć ich do Armii. W zakladce garnizon jest pusty!!!!







<SPAN\'padding:" 10px;\'>\r\r&#9;&#9;&#9;Bazowe wydobycie: 5 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;Wydobycie z kopalni: 0 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;Całkowite wydobycie: 5 / h

\r\r&#9;&#9;&#9;Koszty utrzymania jednostek: 0 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;
Całkowity przyrost: 5 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;&#9;&#9;\r\r&#9;',WIDTH,280,CAPTION,'Krzemień');" onmouseout=nd();>136 <SPAN\'padding:" 10px;\'>\r\r&#9;&#9;&#9;Bazowe wydobycie: 10 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;Wydobycie z kopalni: 0 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;Całkowite wydobycie: 10 / h

\r\r&#9;&#9;&#9;Koszty utrzymania jednostek: 5 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;
Całkowity przyrost: 5 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;&#9;&#9;\r\r&#9;',WIDTH,280,CAPTION,'Kamienie');" onmouseout=nd();>267











Garnizon - Ternów





1
























Armia - Ternów






F














R














Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

10

Saturday, May 31st 2008, 9:57am

Wg tego co wkleiłeś nie jest pusty.
Jak komuś znika garnizon to polecam zainstalować Operę albo Firefoxa, są to przeglądarki o kilka klas lepsze i szybsze niż Internet Explorer.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Saturday, May 31st 2008, 10:01am

SeQ - jak wpadłeś na pomysł żeby zapytać się, czy armią można atakować ?

zaczaty

Unregistered

12

Saturday, May 31st 2008, 10:03am

DZIĘKI

Spod firefoxa chodzi wszystko!!!!!

Ayron

Beginner

Posts: 36

Location: Olsztyn

  • Send private message

13

Saturday, May 31st 2008, 10:08am

Bez sensu.
Do epoki kamienia łupanego bardziej pasuje Internet Explorer :P
Ta przeglądarka spełniałaby tam wszystkie standardy.

//To było mocne xD
KC.
koniec gry

This post has been edited 1 times, last edit by "KruczoCzarny" (May 31st 2008, 11:32am)


drPayton

Beginner

Posts: 12

Location: Olsztyn

  • Send private message

14

Saturday, May 31st 2008, 10:59am

Sorry za spam, ale
@Ayron: looooooooooool xD

15

Saturday, May 31st 2008, 1:04pm

SeQ - jak wpadłeś na pomysł żeby zapytać się, czy armią można atakować ?

hhhmmmmmm... czytaj ze zrozumieniem, nie pytałem myślicielu, czy armią można atakować (LOL), tylko: [skup się] "gdzie jest pokazane ilu dzikich ludzi już "zrobiłem" ?? :) I czy można ich wykorzystywać do ataków? Bo jakoś nigdzie nie mogę tego znaleźć." mam nadzieję, że tym razem uda Ci się to poprawnie rozszyfrować...

Pomogę Ci...

Zrobiłem 3 Dziczków... jednak teraz nigdzie nie widzę (nie mogę znaleźć), gdzie jest pokazane, że mam tych 3 dziczków stworzonych i mogę ich do czegoś wykorzystać... Mam nadzieję, że tym razem jest to jasne

16

Saturday, May 31st 2008, 1:20pm

Może ty skumasz, jak skrócę twoją wypowiedź i skupisz się tylko na kilku słowach:
"czy można ich wykorzystywać do ataków? "
A jak ich chciałeś wykorzystywać? Seksualnie ? A moze w doswiadczeniach z bronia jadrowa ?

17

Saturday, May 31st 2008, 1:22pm

Panowie, spokojnie :)

Jeśli nie widzisz swoich jednostek, a korzystasz z IE - spróbój pod Firefoxem bądź Operą. Jesli i tam ich nie ma - dopiero zgłoś to nam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


18

Saturday, May 31st 2008, 1:27pm

Ja jestem spokojny ^^ tylko zastanawiam sie jaką on miał koncepcję, do czego służą dzikusy

19

Saturday, May 31st 2008, 1:37pm

Dzicy są pokazani w garnizonie (zakładka ARMIA)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

20

Saturday, May 31st 2008, 1:52pm

Vince czepiasz się szczegółi nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, więc zastanawiam się po co w ogóle piszesz?? Nic nie wnosisz, jesteś jakimś nabijaczem postów czy jak? Pytanie główne gdzie są dzikie ludziki... skoro ich nie widzę, to jak mam ich użyć? Zrozum to człowieczku!! <OLABOGA> na każdym forum się taki pajacyk trafi... no takie życie... daruj już sobie, bo chopcy co mają pojęcie odpowiadają na pytanie...

Jak widzieliście we wcześniejszym poście, zamieściłem linka i nie widać żeby można było tam kogokolwiek użyć... W sensie stworzyłem 3 dzików, ale ciągle to wygląda tak jakby nie istnieli... w IE ich nie widać i w przeglądarce Maxthon też nic :( a do tej pory nie miałem z nią "takich" problemów...

Similar threads