Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 31.05.2008, 07:31

Pytanko odnoście dzikich ludzi :)

A konkrtetnie... to gdzie jest pokazane ilu dzikich ludzi już "zrobiłem" ?? :) I czy można ich wykorzystywać do ataków? Bo jakoś nigdzie nie mogę tego znaleźć.

2

Saturday, 31.05.2008, 07:47

Zakładka "Armia", ikonki pod minerałami. Do ataków oczywiście nie można ich wykorzystywać. Do obrony też nie. Wykorzystuje się ich żeby zjadali twoje kamienie i nie poprzewracało ci się w głowie od bogactwa

3

Saturday, 31.05.2008, 07:52

oczywiście kolega żartuje, używa się ich najczęściej do grabienia surowców (duża pojemność), choć do ataków wdłg. mnie jest lepszy myśliwy ale traci niestety na ładowności

4

Saturday, 31.05.2008, 07:55

Po zbudowaniu jednostek znajdują się one w garnizonie (zakładka Armia). Stamtąd możesz przenieść je do armi w której masz bohatera, bądź od 5 lvl totemu - stworzyć kolejną armię, i tam ich umieścić.

DC (Dzicy Ludzie) sąw tej epoce podstawowym mięsem armatnim - a póki co skuteczną do walki i farmienia jednostką :)

Vince - jak już ironizujesz, to proszę Cie - jakoś to zaznacz ;) Nie wprowadzaj mi tutaj nowych, być może niewyczuwających ironii userów w błąd ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Saturday, 31.05.2008, 08:01

Sorry, nie mogłem się powstrzymać... Pytanie było z kosmosu to odpowiedź też :)
[edit] Myśliwi są lepsi od DC i co z tego ? Jedni wymagają krzemionki, drudzy wpiep... znaczy się jedzą kamyki. Możesz mieć jednych i drugich
@down
taa, dlatego zedytowałem posta... pomylili mi się z miotaczami xd

6

Saturday, 31.05.2008, 08:02

Opłacają się w tym względzie, ze korzystają z innego surowca któych ich utrzymuje niż DC - przez co warto ich mieć, bo głównie upkeep ogranicza ilość wojska ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Ayron

Początkujący

Postów: 36

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 31.05.2008, 08:59




Cytat

DC (Dzicy Ludzie) sąw tej epoce podstawowym mięsem armatnim - a póki co skuteczną do walki i farmienia jednostką :)



do farmienia sa dobrzy, ale walczyc nimi nie radzę
Do walki nadają sie tylko jednostki z drugiego rzędu-władcy tygrysów, dzieci mastodonta i wilczy jeźdźcy.
koniec gry

8

Saturday, 31.05.2008, 09:42

Vince- jeżeli pytanie było dla Ciebie z kosmosu, bądź za trudne, to nie odpowiadaj, bo moim zdaniem pytanie było proste jak Ty :D a tak poważnie... dzieki za odpowiedź ludziki, ale no nie mam tam nic takiego:



Jest jedynie główny bohater...

zaczaty

Nierejestrowany

9

Saturday, 31.05.2008, 09:52

Jak stworzyć armię?????

Mam 3 DC i nie wiem jak dołączyć ich do Armii. W zakladce garnizon jest pusty!!!!







<SPAN\'padding:" 10px;\'>\r\r&#9;&#9;&#9;Bazowe wydobycie: 5 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;Wydobycie z kopalni: 0 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;Całkowite wydobycie: 5 / h

\r\r&#9;&#9;&#9;Koszty utrzymania jednostek: 0 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;
Całkowity przyrost: 5 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;&#9;&#9;\r\r&#9;',WIDTH,280,CAPTION,'Krzemień');" onmouseout=nd();>136 <SPAN\'padding:" 10px;\'>\r\r&#9;&#9;&#9;Bazowe wydobycie: 10 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;Wydobycie z kopalni: 0 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;Całkowite wydobycie: 10 / h

\r\r&#9;&#9;&#9;Koszty utrzymania jednostek: 5 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;
Całkowity przyrost: 5 / h
\r\r&#9;&#9;&#9;&#9;&#9;\r\r&#9;',WIDTH,280,CAPTION,'Kamienie');" onmouseout=nd();>267











Garnizon - Ternów





1
























Armia - Ternów






F














R














Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 31.05.2008, 09:57

Wg tego co wkleiłeś nie jest pusty.
Jak komuś znika garnizon to polecam zainstalować Operę albo Firefoxa, są to przeglądarki o kilka klas lepsze i szybsze niż Internet Explorer.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Saturday, 31.05.2008, 10:01

SeQ - jak wpadłeś na pomysł żeby zapytać się, czy armią można atakować ?

zaczaty

Nierejestrowany

12

Saturday, 31.05.2008, 10:03

DZIĘKI

Spod firefoxa chodzi wszystko!!!!!

Ayron

Początkujący

Postów: 36

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Saturday, 31.05.2008, 10:08

Bez sensu.
Do epoki kamienia łupanego bardziej pasuje Internet Explorer :P
Ta przeglądarka spełniałaby tam wszystkie standardy.

//To było mocne xD
KC.
koniec gry

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (31.05.2008, 11:32)


drPayton

Początkujący

Postów: 12

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Saturday, 31.05.2008, 10:59

Sorry za spam, ale
@Ayron: looooooooooool xD

15

Saturday, 31.05.2008, 13:04

SeQ - jak wpadłeś na pomysł żeby zapytać się, czy armią można atakować ?

hhhmmmmmm... czytaj ze zrozumieniem, nie pytałem myślicielu, czy armią można atakować (LOL), tylko: [skup się] "gdzie jest pokazane ilu dzikich ludzi już "zrobiłem" ?? :) I czy można ich wykorzystywać do ataków? Bo jakoś nigdzie nie mogę tego znaleźć." mam nadzieję, że tym razem uda Ci się to poprawnie rozszyfrować...

Pomogę Ci...

Zrobiłem 3 Dziczków... jednak teraz nigdzie nie widzę (nie mogę znaleźć), gdzie jest pokazane, że mam tych 3 dziczków stworzonych i mogę ich do czegoś wykorzystać... Mam nadzieję, że tym razem jest to jasne

16

Saturday, 31.05.2008, 13:20

Może ty skumasz, jak skrócę twoją wypowiedź i skupisz się tylko na kilku słowach:
"czy można ich wykorzystywać do ataków? "
A jak ich chciałeś wykorzystywać? Seksualnie ? A moze w doswiadczeniach z bronia jadrowa ?

17

Saturday, 31.05.2008, 13:22

Panowie, spokojnie :)

Jeśli nie widzisz swoich jednostek, a korzystasz z IE - spróbój pod Firefoxem bądź Operą. Jesli i tam ich nie ma - dopiero zgłoś to nam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


18

Saturday, 31.05.2008, 13:27

Ja jestem spokojny ^^ tylko zastanawiam sie jaką on miał koncepcję, do czego służą dzikusy

19

Saturday, 31.05.2008, 13:37

Dzicy są pokazani w garnizonie (zakładka ARMIA)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

20

Saturday, 31.05.2008, 13:52

Vince czepiasz się szczegółi nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, więc zastanawiam się po co w ogóle piszesz?? Nic nie wnosisz, jesteś jakimś nabijaczem postów czy jak? Pytanie główne gdzie są dzikie ludziki... skoro ich nie widzę, to jak mam ich użyć? Zrozum to człowieczku!! <OLABOGA> na każdym forum się taki pajacyk trafi... no takie życie... daruj już sobie, bo chopcy co mają pojęcie odpowiadają na pytanie...

Jak widzieliście we wcześniejszym poście, zamieściłem linka i nie widać żeby można było tam kogokolwiek użyć... W sensie stworzyłem 3 dzików, ale ciągle to wygląda tak jakby nie istnieli... w IE ich nie widać i w przeglądarce Maxthon też nic :( a do tej pory nie miałem z nią "takich" problemów...