Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 04.10.2008, 16:11

Sprzedawanie zwojów i run

Właśnie czyszcze sobie zbrojownie - sprzedaje runy i zwoje, bardzo uciażliwe to jest, sprzedanie np.30 run równa sie 150 kliknięciom (trzeba klikac przynajmniej 5 razy by sprzedać jedna). Więc czy nie można by było wprowadzić opcji, w której zaznaczałoby sie ile run/zwoji chce sie sprzedać na raz.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 04.10.2008, 18:27

tylko osoba nieodpowiedzialna sprzedaje runy które się sumują i nie zajmuja miejsca. runy zawsze sie przydadza pamietaj o tym.

co do zwojów to mam i w cholere i tez nie sprzedaje bo nie wiem kiedy jaki moze sie przydac.;
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

3

Saturday, 04.10.2008, 18:40

Co do run to przesadzasz.

Myśle że 20 run feh wystarczy w z zupełności i ponad tą ilość nie opłaca się trzymać
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

4

Sunday, 05.10.2008, 01:49

tylko osoba nieodpowiedzialna sprzedaje runy które się sumują i nie zajmuja miejsca. runy zawsze sie przydadza pamietaj o tym.

co do zwojów to mam i w cholere i tez nie sprzedaje bo nie wiem kiedy jaki moze sie przydac.;


a jesli np. teraz jest ten czas, w ktorym potrzeba mi akurat 200 kamyczka na jakis budynek, bo za 5 min atak, zeby sprzedac 20 run musze sie w ch.... naklikac, a tak byloby z gorki, jesli sumuja sie to niech sumuja sie rowniez przy sprzedazy...

5

Thursday, 09.10.2008, 10:52

Według mnie to nie tylko przy sprzedawaniu run ale i przy aukcjach powinna być opcja sprzedawania grupek run. Za 1 feh nie dalbym 1 punktu handlu, ale za 10 albo 20 to juz zupełnie inaczej wygląda... Wprowadzenie czegoś takiego byłoby wielkim plusem

6

Thursday, 09.10.2008, 19:37

no to tylko czekac az sie pojawi,mogloby to gre troche ulatwic

7

Thursday, 09.10.2008, 19:42

Satan, jak już sprzedajesz to tylko feh i ur mam nadzieję!!!! ????

Podobne wątki