Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 09.10.2008, 16:24

witam - pytanko handel

jak mam handlowac - kupowac przedmioty ?
bo chce kupic sobie buty i niestety nie moge X(
co jest jednosta handlu i jak ja zdobyc ? 8|

pozdrawiam :thumbsup:

2

Thursday, 09.10.2008, 18:07

RE: witam - pytanko handel

jak mam handlować - kupować przedmioty ?>>>>>handlować możesz poprzez aukcje i kupować też tak samo (kliknij w zbrojowni i na górze masz menu kupowania/wystawiania przedmiotów itp...
bo chce kupic sobie buty i niestety nie moge X(>>>>>kupić buty możesz poprzez aukcje, lub zdobyć je na wyprawie
co jest jednosta handlu i jak ja zdobyc ? 8| >>>>>>nie ma jednostki handlu, są punkty handlu zdobyć je możesz sprzedając przedmioty na aukcji, nimi możesz też je kupić

polecam przeczytać TUTORIAL

pozdrawiam :thumbsup:

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 09.10.2008, 22:44

Wycięte z gry (zbrojownia-> runy-> punkty handlu)
"Punkty Handlu służą do licytowania run i przedmiotów na aukcji. Można je zdobyć bezpośrednio przetapiając na nie runy, jak również poprzez sprzedawanie przedmiotów i run innym graczom."

Zamiast tworzyć nowe wątki polecam pisać w temacie: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (09.10.2008, 23:11)