Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 23.10.2008, 18:10

nie moge zburzyc wioski

Nie moge zburzyc wioski, nic sie nie buduje, nic sie nie burzy, nie ma armii w ogole (ani w wiosce ani gdzie indziej), nie ma handli, nic na mnie nie idzie. Jest tylko sam bohater z tamtej wioski, i surowce w spichlerzu. Nie mam zielonego pojecia co jest nie tak. Ciągle pisze komunikat


Z tą wioską związane są akcje armii, niekoniecznie Twoich. Poczekaj, aż akcje te skończą się, by zniszczyć tę wioskę.

czy to oznacza ze ktos mnie szpieguje czy błąd? próbowałem się wylogować i przeglądarkę na nowo otwierałem ale nic nie dało

2

Thursday, 23.10.2008, 18:13

Może był atak na Ciebie i tamta armia jeszcze nie wróciła do swojego domku.

3

Thursday, 23.10.2008, 18:37

wyslalem bohatera na smierc ale wrocil zywy, ale jak wrocil to dalo sie skasowac wioske, podejrzewam ze blad jest podobny jak ten z ujemnym czasem w oblegach

4

Thursday, 23.10.2008, 18:42

Po prostu bohater był w drodze i z nim była związana akcja , to nie błąd.

5

Thursday, 23.10.2008, 18:45

Tak jak pisze Durati.

6

Thursday, 23.10.2008, 18:55

Diablo111 , upomnienie za spam - bez przesady ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


7

Thursday, 23.10.2008, 19:05

Kruczo, to samo mowil mi Krowa, ale w to nie wierzylem, wszystko wskazuje jednak ze to blad. A bohater na 1000% był w wiosce i nic nie robil. Przeciez widze i mysle, za kogo mnie macie:/