Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 23.10.2008, 17:19

Człowieku przeczytaj jeszcze raz watek a jak potrzeba to kilka razy polecam bo widzę że masz problemy ze zrozumieniem tekstu. Może za kilka dni w końcu zrozumiesz że nikt z nas nie ma multikonta a chodzi o zupełnie coś innego.
To że byles atakowany przez wszystkich...no cóż taka juz rola sojuszu. Ja tez byłem atakowany np. przez Gandalfa, Estorotha i Mushiego więc wg. Ciebie to też multikonta....heh nie bądż smieszny bo argumenty jakich używasz sa na poziomie przedszkolaka.

22

Thursday, 23.10.2008, 17:19

Co z Tobą nie tak ?

Damn nie rozumiesz pojęcia multikonta

Jeden gracz i więcej niż jedno konto to multikontowość

3 graczy i 3 konta to inna sprawa. Zasiedzenie jest w przypadku kiedy jest 2 graczy i nawzajem pilnują kont.
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

23

Thursday, 23.10.2008, 17:22

Wytłumaczę ci coś, czego później nie będę wielu innym osobom tłumaczyć, i chciałabym, żebyście to zrozumieli.

W Time Edge jest tak, że ten, który spędza przy grze najwięcej czasu, jest w niej najlepszy. Liczba ataków jest nieograniczona, więc od tego, jak często jesteś w grze zależy, ile będziesz miał surowców, a co za tym idzie - jak rozbudujesz swoje miasto i jaką będziesz w stanie wystawić armię. Ten, który ma czas spędzić w grze 16 godzin, logując się co pół godziny, żeby ochronić swoje surowce i puścić atak, będzie wyżej w rankingu niż ten, który zaloguje się dwa razy dziennie.

Maksymalny hardkorowiec może poświęcać grze powiedzmy 20 godzin na dobę, niewiele śpiąc, nie pracując, nie wychodząc nigdzie.

W momencie kiedy ustawiliście się tak, że każde z waszych kont może być "monitorowane" 24 godziny na dobę, przekraczacie granice tego, co mógłby osiągnąć w pojedynkę nawet najbardziej zapalony gracz.

Dzięki temu, że każdy może się zalogować na każde konto, pilnując siebie nawzajem, osiągacie nieuczciwą przewagę nad innymi graczami. Czas, w którym jesteście zbanowani, jest po to, aby tą waszą nieuczciwie osiągniętą przewagę nad innymi graczami zmniejszyć, wyrównać do poziomu, w jakim powinna być tak naprawdę, gdybyście grali fair.

Kara jest i tak łagodna, jest to prawie najmniejszy możliwy wymiar kary.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

24

Thursday, 23.10.2008, 17:32

Heh...poza wtorkiem i środą (przyznaję sie na wtorek prosiłem o pomoc, w środe Goderian zrobił tylko skany) proszę pokaż mi nagminne logowanie się Goderiana na moje konto tak abym mógł faktycznie osiągnąć jakąś przewagę (po rankingu tego nie widać, cały czas systematycznie lecę w dół).
Realnie poświęcam na grę (tylko ja) czas od 6.30 do ok 0.00-1 następnego dnia. To nie moja wina że w pracy mam ciągły dostęp do internetu i że gram poświęcajac na to swój czas. Po pracy też non stop siedzę bo lubię prowadzić taki a nie inny tryb zycia. Powyższy argument uważam za zupełnie bezpodstawny!!!

Druga sprawa. Była sytuacja gdy wrogowie zdobywali nasze wioski odkrywając ewidente bugi w grze. Z tego powodu nie było afery ani nawet prozaicznego słowa "przepraszamy". Zapłacilismy za to my i nikt nie płakał.
Jesteście bardzo intrygujący w swoim postępowaniu...naprawdę.

Inna bajką jest to iż gra ta nadal zaluguję na status alfy. Płacimy za niby pelnowartościowy produkt ktory niestety ale ma wiele błędów. My płacimy Wam kasę, za Wasze błędy rowniez my płacimy. Szukacie uczciwości wsród nas?? Poszukajcie jej równiez u siebie!!

Aha....nie dostałem odpowiedzi na PW która wysłałem do Ciebie...co z oblegiem?? Dowiem się w koncu czy nie?? Może sami nie wiecie...
Jak przejmie wioske w momencie gdy mam bana to tez wg. was będzie uczciwe...??

25

Thursday, 23.10.2008, 18:03

BANY

W całej rozciągłości popieram kolegę Shinsengumi (co prawda jesteśmy z wrogich sobie klanów ale ja uważam że jest to tylko gra i gdybyśmy się spotkali w realu to poszlibyśmy na dobrego browara),jeżeli chcecie blokować graczy grających w klanach za to tylko że czasem zajrzą na konto współ klanowicza to trzeba by było zrobić to z prawie wszystkimi graczami w TE.Gra w klanie jest grą zespołową ,Klan to jeden zespól jeden organizm Jężeli toczymy wojnę z jakimś klanem to uczestniczy w tym cały klan a nie jeden gracz,więc co wtym dziwnego że czasem ten co ma więcej wolnego sprawdzi konto współklanowicza .Takie coś prktykują podejrzewam wszystkie klany. A regulamin ,no cóż grę poprawialiśmy razem z Wami braliście pod uwagę nasze posty ,tak aby grę zrobić bardziej grywalną ,przjrzystą i taką w którą chciało by grać jak najwięcej ludzi. A kto jak nie klany które toczą wojny w pęłni testują możliwości tej gry może Ci gracze którzy sobie zrobili z Czasu wojny Sim City pomyślcie nad tym za to nas każecie że chcemy się dobrze bawić?.
SZACUNEK.

26

Thursday, 23.10.2008, 18:06

RE: BANY

W całej rozciągłości popieram kolegę Shinsengumi (co prawda jesteśmy z wrogich sobie klanów ale ja uważam że jest to tylko gra i gdybyśmy się spotkali w realu to poszlibyśmy na dobrego browara),jeżeli chcecie blokować graczy grających w klanach za to tylko że czasem zajrzą na konto współ klanowicza to trzeba by było zrobić to z prawie wszystkimi graczami w TE.Gra w klanie jest grą zespołową ,Klan to jeden zespól jeden organizm Jężeli toczymy wojnę z jakimś klanem to uczestniczy w tym cały klan a nie jeden gracz,więc co wtym dziwnego że czasem ten co ma więcej wolnego sprawdzi konto współklanowicza .Takie coś prktykują podejrzewam wszystkie klany. A regulamin ,no cóż grę poprawialiśmy razem z Wami braliście pod uwagę nasze posty ,tak aby grę zrobić bardziej grywalną ,przjrzystą i taką w którą chciało by grać jak najwięcej ludzi. A kto jak nie klany które toczą wojny w pęłni testują możliwości tej gry może Ci gracze którzy sobie zrobili z Czasu wojny Sim City pomyślcie nad tym za to nas każecie że chcemy się dobrze bawić?.
SZACUNEK.


Może inni gracze po prostu dokładnie przeczytali regulamin?
Sprawdziłam do tej pory TOP10 klanów, jak widać nie wszyscy "co jakiś czas zajrzą na konto klanowicza".
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

27

Thursday, 23.10.2008, 18:11

Dzieki Cora za wsparcie. Przynajmniej w kwestiach oczywistych dla nas (jak widac nie dla wszystkich) bardzo dobrze się rozumiemy. Uważam że zdanie graczy (dobrych graczy, którzy naprawde żyją gra) powinno być nr 1.

Czy doczekam sie odpowiedzi na swoje pytania?? Ewidentnie sa one pomijane!!!!!

28

Thursday, 23.10.2008, 18:52

Naprawdę poświecamy grze masę czasu i wysiłu....jak widać dostaliśmy piekną nnagrodę i na dodatek SA znów wykorzysta okazję i dobije nas oblegami.


Nam tez sie dostało.... więc tak nie płacz....

29

Thursday, 23.10.2008, 18:54

Abstrachując od wszystkiego zapytam. Gdzie mozna ubiegac sie o zwrot pieniedzy za ten niedopracowany produkt. Tak samo jak za chińskie kapcie które po tygodniu sie rozklejają mogę zaządać zwrotu pieniędzy lub wymiany na nowy towar bez wad. Tutaj o wymianę nie ma co prosić więc do kogo mam wnieśc o zwrot przynajmniej części gotówki??
Chciałbym zakończyć grę (nie ze swojej winy) a pozostało jeszcze sporo premium za które zapłaciłem. Prosze o odpowiedż.

Satan jeśli nie masz nic ciekawszego do napisania to najlepiej nie pisz.

30

Thursday, 23.10.2008, 18:59

A propos płaczu - po prostu przeczytajcie regulamin, ze zrozumieniem. By móc się zarejestrować, MUSICIE go zaakceptować - pamiętajcie o tym.

Dura Lex, Sed Lex ("twarde prawo, ale prawo")
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Thursday, 23.10.2008, 19:01

Thorga przedstawiła skrajny przypadek - ogólnie chodzi o to, że grasz sam na tyle ile możesz. Nie wchodzisz na obce konta, nie kilkasz wyprawek, nie atakujesz czy stawiasz budynki bo realnie zwiększasz rozwój takiej osoby - a ta osoba normalnie by nie była w stanie tego zrobić. Nie ważne czy to osoba z twojego klanu, brat czy pies wójka ;) - poprostu oszukujesz. To są zasady, które obowiązują w większości gier browserowych.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

32

Thursday, 23.10.2008, 19:07

Dura Lex, Sed Lex ("twarde prawo, ale prawo" to Twoja wersja ja to czytam tak murzyn zrobił swoje murzyn może odejść jak gra stała się grywalna to znudów , "a może by tak cos spieprzyć".skoro nam najbardziej zainteresowanym to nieprzeszkadza to co Wam może .Regulamin śliczny regulamin i tylko regulamin aco z tymi z których macie kasę .Mała przypowieść miałem bardzo mądrego Dziadka i tak nauczał wszystkich że niegryzię się ręki która Cię karmi.
SZACUNEK

33

Thursday, 23.10.2008, 19:09

Zgodze się że skrajny. Jednak ten skrajny przypadek nie dotyczny nas. Nie kłamię i nie oszukuje równiez w tym przypadku i przyznałem sie do pewnych czynów jednak do skrajności im naprawde daleko co kazdy przyzna.
Gdy my wwam pomagamy w budowaniu gry płacąc dodatkowo za to cieżko zarobionymi pieniędzmi to jest OK. Gdy wy nam odbieracie przyjemność z grania to też jest OK więc pytam co my z tego mamy??
Dlaczego takie zasady nie obowiązują na waszej bliżniaczej (i o dziwo dłuzej będacej na rynku) grze Blood Wars?? Ja z Goderianem siedzielismy tam na zmianę non stop i do tej pory gramy sobie w spokoju.

Zastanawia mnie tez dopiero teraz podjeliście takie działania. Gra toczy sie od kilku miesięcy i było dobrze (a nie sądze aby cały proceder trwał powiedzy od kilku dni). Nagle ni stad ni z owad ktos wyskoczył z banami. Moze za pierwszym razem warto było dac jakiegos warna i wyjasnic dokładnie za co a karac dopiero recydywistów? Mój dziadek tez powtarzał "zastanów sie 3 razy zanim cos zrobisz. lepiej dluzej pomyslec niż coś zepsuc"

34

Thursday, 23.10.2008, 19:10

Zgodze się że skrajny. Jednak ten skrajny przypadek nie dotyczny nas. Nie kłamię i nie oszukuje równiez w tym przypadku i przyznałem sie do pewnych czynów jednak do skrajności im naprawde daleko co kazdy przyzna.

Dlatego dostaliście tylko po 2 dni, a nie bana stałego.

Cytat

Dlaczego takie zasady nie obowiązują na waszej bliżniaczej (i o dziwo dłuzej będacej na rynku) grze Blood Wars?? Ja z Goderianem siedzielismy tam na zmianę non stop i do tej pory gramy sobie w spokoju.

Podaj serwer i ID ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

35

Thursday, 23.10.2008, 19:15

R4
ID : 10563

Tez mi załatwisz bana??

36

Thursday, 23.10.2008, 19:17

To ja teraz wiem po co było konto barteza, zeby mieć kogos w 1 ep i zabrac mi wioche, coz szkoda ze tworcy spoznili sie ze zmiana zasad oblegania i nie zauwazyli tegto multikonta....
Człowieku nie sap!! Młody nie ma premium i gra ot tak sobie. A że pomógł nam w oblegu....to co z tego? Zabronisz mu?? lol

37

Thursday, 23.10.2008, 19:18

Obawiam sie ze tak, gdyz tam rowniez jest w regulaminie o zasiadaniu :(

38

Thursday, 23.10.2008, 19:21

KazMax na BloodWars też są kary za zasiadanie, a przynajmniej na większości serwerów. Zdaje się że tylko r8 Hardore nie podlega temu.

39

Thursday, 23.10.2008, 19:22

Obawiam sie ze tak, gdyz tam rowniez jest w regulaminie o zasiadaniu :(
Trudno przezyję. Twórcy zarobili już na mnie 90 zł ale nie zarobią ani grosza więcej!!!

40

Thursday, 23.10.2008, 19:58

EBO nie wnosi nic do wątku, czemu nie dostał jeszcze bana ????
Proszę adminów o nie banowanie moich farm GODERIANA, Shinsengumi, barthezz .
Mam 9 lat i co w tym złego ??? "Myślisz" ze jesteś kimś lepszym od 10-latka ????
Żałosny typ ;d
Gdzie sa moderatorzy?? Prosze o warna dla tego "Pana" za offtopic.

Nadal czekam na odpowiedż na moje pytania. Może jak jutro pojawią sie Admini to usłyszymy cos bardziej przekonywującego.