You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, October 27th 2008, 8:55am

Li An Lean, demonios, niziol

ID 2787
Login Vanessa
Postać Li An Lean

ID 2470
Login lechu004
Postać demonios

ID 3290
Login niziolek
Postać niziol

Multikonta, ban stały;
możliwość odblokowania jednego konta po 5 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Monday, October 27th 2008, 9:09am

KOnto Demonios należy do mnie Nizioł to mój młodszy brat a Li An Lean to moja dziewczyna .....
jeśli dokładnie przesledzisz logowania spokojnie można znaleśc rózne dziwne logowania .....
nawet w ciągu jednej minuty z mojego IP ale tak to bywa gdy każdy chce sprawdzić Swoje konto ...
są też logowania na zmiane z mojego IP i z IP mojej dziewczyny ... bo w taki sosób łatwiej pochwalić sie grabieżami czy rozwojem wiochy...
napewno nie doszukasz sie logowania na konto nizioł z IP Li An lean poniważ brat gra u mnie i może w szkole ale akurat tego nie wiem....
skoro chcesz blokowa ckonta to może jeszcze _szreku_ czy jakoś tak powinnać zablokować bo to mój kumpel u którego też sie pare razy logowałem na moje konto ....

3

Monday, October 27th 2008, 9:16am

Może i masz brata i dziewczynę, ale ty to wiesz i ja to wiem, że tymi kontami grała jedna osoba.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Monday, October 27th 2008, 9:17am

Byłabym wdzięczna za dokładne określenie znaczenia multikonto bo widzę ,że przechodzi ekspresową ewolucje-od kilku aktywnych kont jednej osoby do kilku kont róznych osób który częściowo pokrywają się niektóre logowania... o ile pamiętam to w regulaminie nie ma tego sprecyzowanego pod tym kontem... Nie ma także zaznaczonego, iż grając w tę grę nie możesz dzielić swojego kompa z inną osobą, tak by ona też mogła sie zarejstrować , bo obie dostaną bany za multi... A może zmienicie regulamin..? Dopiszcie, iż na jednym nr IP może być tylko i wyłącznie jedno zarejstrowana konto i od graczy oczekuje się zostanie uzależnionym i pozbawionym więzi społecznych...

czyli ja to pies lub wydra..?

5

Monday, October 27th 2008, 9:19am

tak tą oosobą jest zielony ludek prosto z kosmosu ....
udowodnij że nie mam brata i dziewczyny a pozatym udowodnij że to np ja grałem na wszystkich 3 kontach.....
szczególnie jak ja i dziwczyna byliśmy jednocześnie zalogowani ....

6

Monday, October 27th 2008, 9:21am

ot, tak jak dzisiaj rano... A przynajmiej ja byłam...

7

Monday, October 27th 2008, 9:34am

To ile masz rodzeństwa, synów i chomików mnie nie interesuje, więc nie muszę ci nic udowadaniać.

Ban był nie za to, że masz dziewczynę i brata, ale za to, że jedna osoba gra 3 kontami.
No chyba że wszyscy troje mieszkacie razem i codziennie budzicie się wszyscy jednocześnie z dokładnością do 2 minut? ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Monday, October 27th 2008, 9:40am

kto powiedział ze budzimy sie dokładnie o tej samej poże ?? pozatytm jeśli dziewczyna zostaje u mnie na noc to czy to coś złego ??
pozatym tu nie chodzi o godzine budzenia sie tylko o tą chwile kiedy zostaje włączony komputer i następuje zalogowanie na konto ...

9

Monday, October 27th 2008, 9:49am

Boshe... Nie wiedziałam, że jesteś wszechwiedząca... Jak rozumiem nie podobają Ci sie niektóre logowania, kiedy byłam u chłopaka i zwylkle nasze logowania następowały jedne po drugim..? To niestamowite, ale czasem zdarza mu się też wpaść do mnie...

10

Monday, October 27th 2008, 9:50am

To wytłumacz mi jeszcze proszę te tajemnicze teleportacje:

demonios [2470] : Fri Oct 17 9:41:28 CEST 2008 xx.253.254.179
Li An Lean [2787]: Fri Oct 17 8:50:20 CEST 2008 xx.253.254.179

demonios [2470] : Fri Oct 17 8:49:34 CEST 2008 xx.238.228.147
niziol [3290] : Fri Oct 17 8:48:27 CEST 2008 xx.238.228.147
Li An Lean [2787]: Fri Oct 17 8:47:26 CEST 2008 xx.238.228.147
Li An Lean [2787]: Fri Oct 17 8:45:23 CEST 2008 xx.253.254.179
demonios [2470] : Fri Oct 17 8:36:41 CEST 2008 xx.238.228.147
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Monday, October 27th 2008, 9:54am

przeczytaj dokładnie mój pierwszy post ...
masz cytat "są też logowania na zmiane z mojego IP i z IP mojej dziewczyny ... bo w taki sosób łatwiej pochwalić sie grabieżami czy rozwojem wiochy..."
wystarczające ??
pozatym dzięki Temu co pokazałaś powinniśmy prędzej oboje dostać zasiadanie a nie multikonto ...

12

Monday, October 27th 2008, 9:55am

przeczytaj dokładnie mój pierwszy post ...
masz cytat "są też logowania na zmiane z mojego IP i z IP mojej dziewczyny ... bo w taki sosób łatwiej pochwalić sie grabieżami czy rozwojem wiochy..."
wystarczające ??


Jakbyś przeczytał regulamin, wiedział byś, że takie działanie (udostepnianie swojego hasła osobom trzecim) jest niedozwolone.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

13

Monday, October 27th 2008, 10:03am

nieoszukujmy sie regulamin jest niedopracowany i można go interpretowac na różne sposoby pozatym jakokolwiek zmiana choćby że gra nie jest betą i że przesto nastepuje zmiana regulaminu odnośnie grania z jednego IP powinna być podana do publicznej wiadomości....
pozatym skoro miałoby to być multi to czemu grałbym tak żadko na koncie nizoł ??
i czy nie grał bym też na tym koncie z IP dziewczyny ??
ok zgodze sie żze tą sytuacje można podciągnąć pod zasiadanie i jakikolwiek mój argument Cie nie przekona o wszechwiedząca ale napewno to nie jest multikonto....

14

Monday, October 27th 2008, 10:06am

Quoted

VIII. Zabrania się tworzenia multikont.
Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny. Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera, na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.


Quoted

II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione.
Jednocześnie zabronione jest udostępnianie hasła do swojego konta osobom trzecim.


Który z tych punktów uważasz za niedostatecznie jasno sformułowany?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

15

Monday, October 27th 2008, 10:08am

A zreszztą to całe zasiadanie też jest wątpliwe- jesteście jedynie w stanie podciągnąć pod to paru graczy , ale co z sytuacją gdy np grałabym z siostrą tylko jednym kontem..? To zasiadanie, ale nie jesteście w stanie do tego dojść... A bliźniacy syjamscy..? :D Czysty absurd

16

Monday, October 27th 2008, 10:13am

W waszym przypadku bardzo niewątpliwe, zresztą sami się do tego (wymieniania haseł i logowania się nawzajem na swoje konta) przyznaliście.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Posts: 403

Location: sarkofag

  • Send private message

17

Monday, October 27th 2008, 10:17am

może wszystkim przypomnieć co pisze w regulaminie:

VIII. Zabrania się tworzenia multikont.

Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez
jednego użytkownika na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.
Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej
niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera,
na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.


Logowanie z jednego komputera jest definiowane przez administratora
przy pomocy dostępnych dla niego środków identyfikujących system i
komputer użytkownika na podstawie danych wysyłanych w nagłówkach http
do serwera Time Edge: Czas Wojny oraz danych sesyjnych.

i Tabeli Kar:
a) multikontowość - ban na stałe/kasacja kont, wyjątek: wejście na konto wyłącznie w celu włączenia urlopu po wcześniejszym powiadomieniu operatora serwera,
b) zasiadanie - ban od 48h do stałego,
c) sprzedaż za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja,
d) niezgłoszone multikonto (bez pushingu):
- 0-4 włącznie wymian handlowych - ban 1 dzień

- 5-10 włącznie wymian handlowych - ban na 2 dni
- powyżej 10 wymian handlowych - ban od 3 dni do stałego


więc jeżeli Thorga chcesz dać jakiś ban na stałe to pokaż pushing
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

18

Monday, October 27th 2008, 10:18am

b) zasiadanie - ban od 48h do stałego,

Mogę zmienić nazwę topicu, jeśli wolicie żeby ten ban nazywał się za zasiadanie nie za multikonto.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Posts: 403

Location: sarkofag

  • Send private message

19

Monday, October 27th 2008, 10:21am

Multikonta, ban stały;
możliwość odblokowania jednego konta po 5 dniach.
b) zasiadanie - ban od 48h do stałego,
zmieniasz treść zarzutu tak aby był Ci wygodny, oki, ale potraktuj ich puki co jak resztę zasiadywaczy na forum - 2 dni
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

20

Monday, October 27th 2008, 10:23am

no tak chwalenie sie osiągami pozwalając dziewczynie by zalogowała sie na moje konto to straszna rzecz - to jest pycha czyli jeden 7 grzechów głównych do tego lenistwo bo nie chciało mi sie kopiować i wysyłać linków a także szczegółowo opisywac budynków jakie buduje kto jest koło mnie itp. masz racje za to należy nam sie ukrzyżowanie ....
ok rozumiem kara za zasiadanie z tym moge sie zgodzić ale napewno nie z multikontem