Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 30.10.2008, 09:55

Zgłoszenie gry z jednego IP - problem

Komu mam zgłosić grę z jednego IP skoro Pani operator ignoruje moje PW ??

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 30.10.2008, 14:58

jesli wysłałeś pani operator pw jest to jednoznaczne ze zgłoszeniem gry 2 i wiecej osób z 1 ip. pani operator nie musi ci odpisywac.

chyba ze ma jakieś zastrzezenia wtedy ci napisze.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

3

Thursday, 30.10.2008, 16:30

Pani operator zgodnie ztym co wcześniej napisała ignoruje moje PW więc o zgłoszeniu nie bedzie miała pojecia

4

Thursday, 30.10.2008, 16:43

To teraz już ma pojęcie chyba że ignoruje całe forum
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 30.10.2008, 17:46

niestety Thorga ma bardzo nieprzyjemną rolę i zawsze będzie wrogiem publicznym nr 1 na forum, nie zależnie od tego czy swoją robotę robi dobrze czy źle, do tego spora ilość osób coś od niej chce więc ma zdziebko prze*ne
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

6

Thursday, 30.10.2008, 18:22

Co prawda to prawda.
Najgorsza robota to robota admina/operatora.

Ale myślę że skoro powstał ten topic to wystarczy za informacje. Kaz napisz jeszcze Loginy tych 2 kont z jednego IP
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

7

Thursday, 30.10.2008, 18:33

Więc podaję:
GODERIAN i piero2224

8

Friday, 31.10.2008, 18:38

Od czwartku do niedzieli jestem na urlopie.
Wszystkie sprawy zalatwie w poniedzialek.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Monday, 24.11.2008, 13:38

Do pani Thorgi może i jest jakiś ,,morderczy odruch" ale jest operatorem jedynego serwera na który można się zarejestrować więc...
8o

10

Tuesday, 25.11.2008, 05:16

... wiec moze oswiecisz mnie co to za "morderczy odruch", jaki to ma zwiazek z tym ze Thorga to jedyny operator serwera, na ktorym mozna sie zarejestrowac, co Twoja wypowiedz wnosi do tematu, w ktorym nie powinienes sie za bardzo wypowiadac i czy wogole twoja wypowiedz w jakims najmniejszym stopniu jest na temat???????????????

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 26.11.2008, 16:46

Super. W koncu Thorga idzie na urlop!!! Odpocznie od meczacych graczy, ktorzy sa niczym upierdliwe komary, lataja po forum wypijajac moc tworcza i w dodatku ciagle cos od niej chca ;)

MIlego urlopu i obys wrocila wypoczeta i zrelaksowana. Przychylniejszym okiem bedziesz wtedy patrzyla na nas graczy - marne robaki u twych stop :D.


A co do majonezu, to czemu go zbanowaliscie? Chwile relaksu mialem czytajac jego posty. Dochodzilem do pocieszajacej konkluzji, ze sa jeszcze mniej inteligentni ludzie na tym swiecie .... :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

12

Wednesday, 26.11.2008, 19:01

Cerberis fakt coś ta inteligencja szwankuje :P zobacz na datę postu Thorgi - to wtedy była na urlopie.
Najlepiej będzie zamknąć ten topic bo nie aktualny a nie potrzebny spam się robi.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 26.11.2008, 20:18

heheh

faktycznie mea kulpa :D

niewiem, pokazalo mi jako nowy topik nieprzeczytany, to przewinalem tekst pobieznie w ogole nieposwiecajac najmniejszej uwagi datom :D Ale wine klade na moja krotkowzrocznosc i brak spostrzegawczosci (nic z inteligencja niema to wspolnego :P)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Wednesday, 26.11.2008, 21:41

bo twój ulubiony, zbanowany kolega odświeżył temacik :) Zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

15

Thursday, 27.11.2008, 08:31

Dziękuję, urlop był faktycznie miły :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny