Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

101

Monday, 27.10.2008, 15:21

To działaj na PW - z wiadomych względów Thorga nie upubliczni pewnych danych ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (27.10.2008, 15:31)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

102

Monday, 27.10.2008, 22:36

To działaj na PW - z wiadomych względów Thorga nie upubliczni pewnych danych ;)
nie wiem jakich, logi ?? czy też danymi osobowymi ?? może chodzi o to, że premium jest opłacane z jednej komórki czy konta ?? co akurat byłoby bardzo dziwne gdy w sprawa dotyczy ojca i syna

działanie na PW w tym przypadku skutku nie przyniesienie bo mnie zwyczajnie zignoruje, a tu trzeba jeszcze na publikę zważać

poza tym kwestia różnicy między graniem przez jedną osobę na kilku kontach a graniem przez kilka osób z jednego IP dotyczy chyba wszystkich, a regulamin obowiązuje nie tylko graczy ale i operatora serwera

podkreślam też, że nikt tu się o zasiedzenie nie kłóci,
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

103

Thursday, 30.10.2008, 19:47

Ban miał w moim przypadku trwac 5 dni tj. od 23.10 do 28 .10 i fakt dostałem info od Thorgina pw. abym sie określil co do tych kont , 28.10 niemialem możiwości zjrzeć do skrzynki zrobiłem to wczoraj i odpisalem ale jak narazie to znaczy do momentu pisania tej wiadomości nikt nawet nie raczył odczytać mojej odpowiedzi czyli jak narazie moj ban trwa a dziś to już 7 dzień ciekawe jak długo to jeszcze potrwa.A że uruchomienie konta wymaga jeszcze małej wymiany wiadomości a Pani operator odpowiada tylko do 16.00czyli nawet jak dostane jakąś odpowiedz odpiszę dopiero po 17.00 bo tak wracam z pracy.i to podejrzewam będzie wszystko co da sie zrobić jutro ,pojutrze święto potem niedziela czyli co najwcześniej poniedziałek albo wtorek?to już będzie 12 dni ale to już czysta spekulacja .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (30.10.2008, 20:22)


104

Thursday, 30.10.2008, 21:38

Grunt że wracasz do gry no nie ?

Wolałbyś wogóle nie móc wrócić?
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

105

Friday, 31.10.2008, 18:11

No dziś już 8 dzień i wdalszym ciągu nikt nieraczył nawet odczytac wiadomości a codopiero odpowiedzieć ,czyżby ktoś chciał pokazać że my gracze sie nieliczymy i nasze być albo niebyć w grze zależy tylko od zarządzających serwerem , powrót do gry po banie to miałabyć sprawa prosta wybierasz oni włączaja ja już mam 3 dodatkowy dzień i zastanawiam sie ile tych dni jeszcze będzie.I co powinienem według szanownego przedmówcy się cieszyć że kiedykolwiek pozwolą mi wrócić do gry może za dwa tygodnie a może za miesiąć ,każdy kto miał bana choćby na dwa dni to sam wie jakie już poniósł straty moje mogą być w końcu niedoodrobienia a może o to chodzi może ktoś chce mnie zniechęcić do dalszej gry.
8

Dziś, 18:38
Od czwartku do niedzieli jestem na urlopie.
Wszystkie sprawy zalatwie w poniedzialek.

i takie info żeby napisać to Operator serwera może sie pojawić,ale odpisać co dalej z odblokowaniem konta to już czasu niema

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (31.10.2008, 18:47)


106

Sunday, 02.11.2008, 21:25

Konto Cora odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

107

Wednesday, 05.11.2008, 15:35

To działaj na PW - z wiadomych względów Thorga nie upubliczni pewnych danych ;)
Proszę pisać na ten temat wyłącznie w tym temacie (nie na PW).
taaa

i odpowiedzi się pewnie nie doczekam
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

108

Wednesday, 05.11.2008, 15:39

Chyba pomieszałeś tematy.
Sprawy dotyczące banów omawiam wyłącznie z osobami, których sprawa dotyczy.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

109

Wednesday, 05.11.2008, 15:54

Chyba pomieszałeś tematy.
nie tematów nie pomyliłem, co najwyżej trochę pomieszałem
Sprawy dotyczące banów omawiam wyłącznie z osobami, których sprawa dotyczy.
ja jak porządny krwiopijca nie wchodzę nigdzie bez zaproszenia (co do zasady) i tu zostały zaproszony przez maciej75 więc nie mieszam się w sprawy, które mnie nie dotyczą
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

110

Wednesday, 05.11.2008, 15:57

Chyba pomieszałeś tematy.
nie tematów nie pomyliłem, co najwyżej trochę pomieszałem


No przecież tak właśnie napisałam :]
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

111

Wednesday, 05.11.2008, 17:48

oki, a może tak do sedna
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

112

Friday, 07.11.2008, 21:21

Nie czytałem wszystkiego ale mam pytanie. Co to jest to: ,,zasiadanie"?????????
8o

113

Saturday, 08.11.2008, 00:16

zasiadanie jest wtedy gdy dwie lub więcej osób gra na jednym koncie

114

Saturday, 08.11.2008, 08:00

dzięki
8o

115

Monday, 01.12.2008, 18:31

PROSZĘ O ODBLOKOWANIE KONTA < MACIEJ 75>
JEDNOCZEŚNIE PROSZĘ O ZLIKWIDOWANIE KONTA SYNA { PATRYK10 }

POZDRAWIAM MACIEJ 75

116

Tuesday, 02.12.2008, 08:55

Konto maciej 75 odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny