Nie jesteś zalogowany.

[prawdopodobnie rozwiązany] zbyt wiele ataków

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 31.10.2008, 00:17

zbyt wiele ataków

Walka kolegi:

click

stary dobry myk z 1 prockiem który bierze na klatkę pierwszy strał. Miecznicy są wolni. Ale z jakiej paki jet ponad 500 uderzeń w I rundzie. Ok miecznicy są wolni ale chyba nie zebrali az tyle razy od procków

no i cholera kolega skasował wiadomośc i po bugu

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Khainn" (31.10.2008, 22:11)


2

Friday, 31.10.2008, 02:06

damn w armi jest 249 procków którzy mogą zaatakować max do 3 razy na runde (przy największym farcie) Tytaj zaatakowali po 2 razy a niektórzy po 3
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 31.10.2008, 07:28

podsumowanie 1 rundy: 269 (536) tego jeszcze nie widziałem, zawsze po pierwszej w nawiasie jest to samo co przed nim

druga kwestia, że procki atakującego dostały 485 dmg więcej niż zadały wszystkie jednostki obrońcy poza prockami(wszystkie mają inicjatywę po 170 więc atakują równocześnie w jednego procka)

wiem, że dmg może iść w powietrze, ale chyba nie może przyjść z powietrza
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

4

Friday, 31.10.2008, 07:32

Rzeczeywiście nie zwróciłem na to uwagi o_O
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

5

Monday, 03.11.2008, 08:23

Brak wiadomości.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Sunday, 16.11.2008, 22:54

Wyświetlanie obrażeń odziału przechodzącego do pierwszej linii

Najpierw parę raportów z Walki między graczami :
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=298efbc59a
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=88e95dad9e
w pierwszej rundzie jak oddziały procarzy Gandalfa przechodzą do pierwszej linii, przy zadanych obrażeniach są wyświetlane odpowiednio następujące wartości:
17713 (35936)
14402 (30768)

obrażenia które faktycznie zadał oddział są dobrze wyświetlane w (obrażeniach zadanych łącznie), tylko ta liczba zadanych obrażeń w rundzie się nie zgadza ;)

EDIT@down: oł, rzeczywiście, wychodzi na to, że tacy przechodzący na front procarze mają gratisową rundkę na początku xD
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Panie_Żulu" (16.11.2008, 23:06)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 16.11.2008, 23:03

poruszane

[potwierdzony] zbyt wiele ataków
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

8

Monday, 17.11.2008, 12:58

Połączyłam wątki.

Dodatkowo, wszystkie osoby przyłapane na celowym wykorzystywaniu tego buga otrzymają bana za bug-using.

Cytat

V. Zabrania się wykorzystywania w dowolny sposób błędów oprogramowania gry bądź serwera. W przypadku wykrycia takiego błędu, użytkownik jest zobowiązany do natychmiastowego zgłoszenia błędu do Administratora gry, wraz z jak największą ilością informacji dotyczących zaistniałego błędu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (17.11.2008, 13:07)


9

Monday, 17.11.2008, 22:42

Gandalf od dawna uzywal tego systemu z paroma jednostkami z przodu, nie wiedzac ze to bug prawie w kazdej obronie tak mialem wojska ustawione i czasami w atakach.

Oto przyklad, halabardzisci strzelili podwojnie, ale spostrzeglem to dopiero po utworzeniu tego watku, celowo tego nie robilem.

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=3146397&key=0988c35c61

Pytanie: czy bug ten wystepuje w kazdej walce w ktorej jest pare jednostek z przodu a halabardy z tylu?? Jesli tak czy oznacza to ze nie moge posylac halabard w armii bo bede posadzony o Bug-userostwo?? Ma ktos jeszcze zbugowane raporty 3 ery??

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Gruzin" (17.11.2008, 22:53)


10

Monday, 17.11.2008, 23:08

Heh...a ja do tej pory się zastanawiałem dlaczego poniektórzy ustawiaja jak dla mnie mnie dziwne formacje z jednym prockiem z przodu....teraz juz wiem :/

11

Monday, 17.11.2008, 23:24

One nie sa dziwne, armia przeciwnika marnuje strzaly na pare jednostek z przodu, oczywiscie te jednostki z przodu padaja i armia z odwodow w 100% wykorzystuje atak a armia broniaca w zaleznosci ile atakow zuzyla na rozbicie frontu, ale nigdy to nie bedzie to 100% czyli na poczatku walki stwarzasz sobie tym przewage, bugiem jest natomiast ze niektore armie z odwodow wykorzystuja 200% atakow.

PS. Tutaj masz przyklad poprawnie wykorzystanego systemu o ktorym mowa, poleglych 237-13

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=2999771&key=c4c523e61c

Jest jednak bug, halabardzisci nie strzelali podwojnie, ale samurajowie tak, myslalem ze to przez inicjatywe ale nie spotrzeglem ze wykonali 8 atakow zamiast 16, ehh

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Gruzin" (17.11.2008, 23:45)


12

Monday, 17.11.2008, 23:41

Wlasnie to dziwna rozbieznosc w 1 rundzie mnie ciakawila. U mnie buga nie bylo jak ustawialem ta taktyke- z przodu byl 1 procek a z tylu hopki. Ale oni zawsze dziabali uczciwie :). bug pojawia sie chyba tylko w momencie gdzie masz te same jednotki na froncie i odwodach.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 18.11.2008, 09:16

Pojawia się wtedy, gdy jednostki przechodzące z tyłu mają dodatkowe ataki wynikające z inicjatywy. Problem jest w trakcie naprawiania.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Tuesday, 18.11.2008, 19:12

To moze po prostu jak front padnie reszta dmg wali po obwodach i bylby spokoj :).

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Khainn" (18.11.2008, 19:28)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 19.11.2008, 15:40

Algorytm walki został uporządkowany, część funkcji w dużej części napisanych od nowa, w sposób eliminujący tego typu błędy.

Nowy algorytm został przetestowany przez nas, ale zawsze trzeba zakładać, że nie wydarzą się rzeczy, których nie przewidzieliśmy, także prosimy o zgłaszanie (najlepiej w tym temacie) wszelkich dziwnych zachowań gry podczas walki.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker