You are not logged in.

[prawdopodobnie rozwiązany] zbyt wiele ataków

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, October 31st 2008, 12:17am

zbyt wiele ataków

Walka kolegi:

click

stary dobry myk z 1 prockiem który bierze na klatkę pierwszy strał. Miecznicy są wolni. Ale z jakiej paki jet ponad 500 uderzeń w I rundzie. Ok miecznicy są wolni ale chyba nie zebrali az tyle razy od procków

no i cholera kolega skasował wiadomośc i po bugu

This post has been edited 2 times, last edit by "Khainn" (Oct 31st 2008, 10:11pm)

2

Friday, October 31st 2008, 2:06am

damn w armi jest 249 procków którzy mogą zaatakować max do 3 razy na runde (przy największym farcie) Tytaj zaatakowali po 2 razy a niektórzy po 3
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

LaCroix

Intermediate

• Send private message

3

Friday, October 31st 2008, 7:28am

podsumowanie 1 rundy: 269 (536) tego jeszcze nie widziałem, zawsze po pierwszej w nawiasie jest to samo co przed nim

druga kwestia, że procki atakującego dostały 485 dmg więcej niż zadały wszystkie jednostki obrońcy poza prockami(wszystkie mają inicjatywę po 170 więc atakują równocześnie w jednego procka)

wiem, że dmg może iść w powietrze, ale chyba nie może przyjść z powietrza
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

4

Friday, October 31st 2008, 7:32am

Rzeczeywiście nie zwróciłem na to uwagi o_O
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

5

Monday, November 3rd 2008, 8:23am

Brak wiadomości.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Sunday, November 16th 2008, 10:54pm

Wyświetlanie obrażeń odziału przechodzącego do pierwszej linii

Najpierw parę raportów z Walki między graczami :
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=298efbc59a
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=88e95dad9e
w pierwszej rundzie jak oddziały procarzy Gandalfa przechodzą do pierwszej linii, przy zadanych obrażeniach są wyświetlane odpowiednio następujące wartości:
17713 (35936)
14402 (30768)

obrażenia które faktycznie zadał oddział są dobrze wyświetlane w (obrażeniach zadanych łącznie), tylko ta liczba zadanych obrażeń w rundzie się nie zgadza ;)

EDIT@down: oł, rzeczywiście, wychodzi na to, że tacy przechodzący na front procarze mają gratisową rundkę na początku xD
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

This post has been edited 2 times, last edit by "Panie_Żulu" (Nov 16th 2008, 11:06pm)

LaCroix

Intermediate

• Send private message

7

Sunday, November 16th 2008, 11:03pm

poruszane

[potwierdzony] zbyt wiele ataków
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

8

Monday, November 17th 2008, 12:58pm

Połączyłam wątki.

Dodatkowo, wszystkie osoby przyłapane na celowym wykorzystywaniu tego buga otrzymają bana za bug-using.

Quoted

V. Zabrania się wykorzystywania w dowolny sposób błędów oprogramowania gry bądź serwera. W przypadku wykrycia takiego błędu, użytkownik jest zobowiązany do natychmiastowego zgłoszenia błędu do Administratora gry, wraz z jak największą ilością informacji dotyczących zaistniałego błędu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Nov 17th 2008, 1:07pm)

9

Monday, November 17th 2008, 10:42pm

Gandalf od dawna uzywal tego systemu z paroma jednostkami z przodu, nie wiedzac ze to bug prawie w kazdej obronie tak mialem wojska ustawione i czasami w atakach.

Oto przyklad, halabardzisci strzelili podwojnie, ale spostrzeglem to dopiero po utworzeniu tego watku, celowo tego nie robilem.

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=3146397&key=0988c35c61

Pytanie: czy bug ten wystepuje w kazdej walce w ktorej jest pare jednostek z przodu a halabardy z tylu?? Jesli tak czy oznacza to ze nie moge posylac halabard w armii bo bede posadzony o Bug-userostwo?? Ma ktos jeszcze zbugowane raporty 3 ery??

This post has been edited 1 times, last edit by "Gruzin" (Nov 17th 2008, 10:53pm)

10

Monday, November 17th 2008, 11:08pm

Heh...a ja do tej pory się zastanawiałem dlaczego poniektórzy ustawiaja jak dla mnie mnie dziwne formacje z jednym prockiem z przodu....teraz juz wiem :/

11

Monday, November 17th 2008, 11:24pm

One nie sa dziwne, armia przeciwnika marnuje strzaly na pare jednostek z przodu, oczywiscie te jednostki z przodu padaja i armia z odwodow w 100% wykorzystuje atak a armia broniaca w zaleznosci ile atakow zuzyla na rozbicie frontu, ale nigdy to nie bedzie to 100% czyli na poczatku walki stwarzasz sobie tym przewage, bugiem jest natomiast ze niektore armie z odwodow wykorzystuja 200% atakow.

PS. Tutaj masz przyklad poprawnie wykorzystanego systemu o ktorym mowa, poleglych 237-13

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=2999771&key=c4c523e61c

Jest jednak bug, halabardzisci nie strzelali podwojnie, ale samurajowie tak, myslalem ze to przez inicjatywe ale nie spotrzeglem ze wykonali 8 atakow zamiast 16, ehh

This post has been edited 2 times, last edit by "Gruzin" (Nov 17th 2008, 11:45pm)

12

Monday, November 17th 2008, 11:41pm

Wlasnie to dziwna rozbieznosc w 1 rundzie mnie ciakawila. U mnie buga nie bylo jak ustawialem ta taktyke- z przodu byl 1 procek a z tylu hopki. Ale oni zawsze dziabali uczciwie :). bug pojawia sie chyba tylko w momencie gdzie masz te same jednotki na froncie i odwodach.

Konrad

Administrator

• Send private message

13

Tuesday, November 18th 2008, 9:16am

Pojawia się wtedy, gdy jednostki przechodzące z tyłu mają dodatkowe ataki wynikające z inicjatywy. Problem jest w trakcie naprawiania.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Tuesday, November 18th 2008, 7:12pm

To moze po prostu jak front padnie reszta dmg wali po obwodach i bylby spokoj :).

This post has been edited 1 times, last edit by "Khainn" (Nov 18th 2008, 7:28pm)

Konrad

Administrator

• Send private message

15

Wednesday, November 19th 2008, 3:40pm

Algorytm walki został uporządkowany, część funkcji w dużej części napisanych od nowa, w sposób eliminujący tego typu błędy.

Nowy algorytm został przetestowany przez nas, ale zawsze trzeba zakładać, że nie wydarzą się rzeczy, których nie przewidzieliśmy, także prosimy o zgłaszanie (najlepiej w tym temacie) wszelkich dziwnych zachowań gry podczas walki.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker