Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

421

Tuesday, 28.10.2008, 22:32

Ręki za to nie dam sobie uciąć, ale kiedyś dawno dawno DAAAWNO temu Konrad wspominał, że kiedyś coś takiego może wprowadzą, nie wiem czy ktoś coś szukał w tym kierunku - może by coś się więcej wyjaśniło (prawdopodobnie temat w systemie gry)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

422

Tuesday, 28.10.2008, 22:51

Ja znalazłem tylko to:
Zablokowano nieaktywne wioski ??
ale niewiele jest tam powiedziane. Tylko taka luźna wzmianka.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

dmsl

Początkujący

Postów: 0

Skąd: Legnica

  • Wyślij prywatną wiadomość

423

Friday, 31.10.2008, 10:16

gilgamesh i goliat

gdzie znajdę tych dwóch przyjemniaczków żeby ich pokonać i awansować do następnej epoki

424

Friday, 31.10.2008, 10:42

Lokacje specjalne z czym to jesc ? [TUTORIAL] <-- drugi post tam jest wszystko napisane ;]
powinien być warnik za lenistwo ;p

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

425

Saturday, 01.11.2008, 21:39

Gniazdo T-Rexa poziom 2. Dobrym pomysłem jest pójście tam z mamutkami? Dużo ich padnie?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

426

Sunday, 02.11.2008, 20:46

Lokacje specjalne z czym to jesc ? [TUTORIAL] <-- drugi post tam jest wszystko napisane ;]
powinien być warnik za lenistwo ;p

czy to tak trudno poszukać, a tu nawet post wyzej jest link.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

427

Sunday, 02.11.2008, 20:51

to znalazłem tylko że tam nie ma napisane czy dużo ich padnie. poza tym już sprawdziłem. z 10 padło 8:)

tak przy okazji... gdzie jest najlepszy drop w kamieniu?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

428

Sunday, 02.11.2008, 20:59

... opcja szukaj boli i to okropnie wszyscy o tym wiemy ale cie uswiadomie... portal 2 lvl z gory 10 wilczkow najlepiej zebys potem nie pytal
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

429

Sunday, 02.11.2008, 21:41

Ten temat jest po to aby pytać więc daruj złośliwości.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

430

Sunday, 02.11.2008, 21:58

Dowodzenie

Czy dowodzenie w umiejętnościach bohatera ma na coś wpływ?? Trochę o tym czytałem i chciałbym widzieć czy jeśli dajmy na to mam tego dowodzenia 3 to mogę wziąć ze sobą do lokacji specjalnej 3 dziecię mastodonta lub mniej czy ze 10 ??
Proszę od odpowiedź :?: :rolleyes:

Dzięki :rotfl:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Pablo123" (02.11.2008, 22:24)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

431

Sunday, 02.11.2008, 22:09

Dowodzenie określa jak dużo jednostek bohater może zabrać do lokacji. Dowodzenie 3 => możesz zabrać 3 mamutki (albo inne jednostki)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

432

Monday, 03.11.2008, 04:48

Gniazdo T-Rexa poziom 2. Dobrym pomysłem jest pójście tam z mamutkami? Dużo ich padnie?
Kombinacji z mamutami do t-rexa2 nie podano ponieważ były lepsze, bezstratne i dawno już nikt nie głowi się i nie sprawdza, a tym bardziej nie wie "ile straci się jednostek" w kamieniu, gdy są podane konkretne, sprawdzone zestawy.

Drop z kolei powinieneś mieć najlepszy (w kamieniu) w lokacji o najwyższym poziomie trudności tzn. portal mocy 2, przy czym wydaje mi się, że różnica 9-10 punktów od 1 jest mało zauważalna jeżeli chodzi o drop, tak naprawdę to dopiero w 2-3 epoce widać różnicę :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

433

Monday, 03.11.2008, 07:19

najwieksza zaleta portalu mocy poziom2 jest to ze wypadaja tam runy UR ;] i wg mnie w kamieniu najbardziej oplaca sie tam chodzic jak chcemy cos dropic lepszego a nie expic

434

Wednesday, 05.11.2008, 09:17

Bohater

Witam!

szukałem ale nic nie znalazłem więc pisze...

Mam kolejnego bohatera na p. 5 i zauważyłem że po rozwinięciu jego punktów życia doszedłem do 300 i dalej jego punkty nie są już dodawane a umiejętność mogę nadal rozwijać czy to jakiś błąd w grze ? prosiłbym o odpowiedz.

435

Wednesday, 05.11.2008, 11:51

Czy aby napewno masz pokrycie w punktach?, jesli nie to podaj przynajmniej id gracza aby mogli wiedziec o kogo chodzi i gdzie szukac.

Speed97

Początkujący

Postów: 1

Skąd: Kraków/Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

436

Friday, 07.11.2008, 15:26

Nowa epoka!
Witam od kilku dni mam możliwość przejścia do nowej epoki, ale mam kilka pytań na ten temat:
- Czy po przejściu wszystkie budynki zostaną zburzone czy nadal je będę mieć - tylko w innych "nazwach" ?
- co z jednostkami ? ewoluują czy zginą?
- jak wygląda sprawa korupcji ? to jest od 2 epoki czy od 3 ?
- ołtarz działa tylko na jedną wioskę czy na wszystkie? tzn jeśli mam jeden ołtarz to po przejściu do nowej epoki w każdej wiosce mam zwiększoną ilość surowców czy tylko w aktualnej wiosce /bo mam 2 wioski i 2 ołtarze i zastanawiam sie czy lepiej inwestowac w 1 czy w oba czy już przejść do nowej epoki/
Pozdrawiam
Speed97

437

Friday, 07.11.2008, 15:35

1. znikna
2. znikna
3. od 2 epoki
4. na jedna wioske
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Speed97

Początkujący

Postów: 1

Skąd: Kraków/Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

438

Friday, 07.11.2008, 15:40

Czyli opłaca się mieć kilka ołtarzy ?

439

Friday, 07.11.2008, 15:51

tak
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

440

Friday, 07.11.2008, 21:02

Czy namiot zmyslow przydaje sie w glownej wiosce skoro nie moze byc oblegana??


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?