Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 28.10.2008, 18:53

Propozycja dotycząca nieużywanych kont

Propozycja powstała w temacie
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Propozycja wygląda następująco (po edycji)
Kasacja wszystkich kont z ponad 2 miesięczną nieobecnością i punktami poniżej 500

rzeczywiście przegiełem

Akrualnie mamy 1387 graczy którzy mają 0 punktów

Był EDIT
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Mesmer" (28.10.2008, 19:11)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 28.10.2008, 18:57

Fakt. 1000 punktów to fajne farmy:)
Poza tym istnieje duże prawdopodobieństwo, że właściciel wróci do takiej wiochy (uciułał tyle to może jeszcze zagra). Może nie 2 miechy tylko np. 7 tygodni (łatwiej liczyć).

Edytka poprawiła literówkę.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 28.10.2008, 22:16

w zasadzie to mozna i potwierdzić i zaprzeczyc, ale co nam da usuniecie kont? da nam to ze gracze z niższych epok nie będą mieli kogo farmic a my z wyzszych epok nie będziemy farmic tych co farmią najsłabszych. - nie podoba mi się to.

druga strona medalu to usuwanie martwych kont z 1 epoki które powstały i padły w 1 minucie. na ich miejsce niech system pakuje nowych graczy którzy rokuja szanse na gre. spowoduje to , ze świat nie bedzie się tak rozrastał a aktywnych graczy zkomasuje sie na mniejszej przestrzeni co spowoduje wieksze współzawodnictwo i wieksze mozliwosci farmienia.

kwadratura koła mi wyszła wiec nie wiem co jest lepsze
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 28.10.2008, 22:30

Właśnie m.in. o takie usuwanie chodzi. Tylko dołożyć do tego brak aktywności na koncie przez te np. 7 tyg., punkty i będzie ok. Bo co to za przyjemność farmić kogoś, kto nawet o tym nie wie?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

toldo

Początkujący

Postów: 6

Skąd: Gdańsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 28.10.2008, 22:52

A tak w zasadzie to po co te siedem tygodni? Jak konto istnieje 2 tygodnie i ma zero punktów to raczej nie ma co liczyć na jakąś dramatyczną zmianę jego stanu. Takie konta są potrzebne tylko na samym początku pierwszej epoki, kiedy każda farma jest dobra. Potem to jednak chodzi się z tego co pamiętam raczej na tych, co choć jedną kopalnie postawili.
Uważam, że powinno się po jakimś krótkim (np. 2 tygodnie) okresie usuwać konta na które było tylko jedno logowanie i mające 0 punktów.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 28.10.2008, 22:55

Ale np. nie wszyscy mogą zauważyć taką małą ikonkę "urlop" i nie będą grali. A po 2 tyg. zonk bo konta nie ma. Dla tego te 7 tygodni. Daje to 100% pewność, że konto jest opuszczone. Przed usunięciem oczywiście powiadomienia na email.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

toldo

Początkujący

Postów: 6

Skąd: Gdańsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 28.10.2008, 23:04

Jak dla mnie to nierealne, że ktoś utworzy konto, wyjdzie z gry bez wykonania jednej konstruktywnej akcji, a następnie wróci za powiedzmy 3-4 tygodnie, usiądzie przy komputerze i stwierdzi, że jednak podoba mu się i może warto spróbować w to pograć. Ale sama propozycja jest oczywiście jak najbardziej warta uwagi, rotacja na starszych terenach spowoduje wzrost konkurencji, zwiększy zaciekłość walk o co fajniejsze tereny i ogólnie uatrakcyjni rozgrywkę. Jeżeli miałbym wybór dać 7 tygodni, albo odrzucić propozycję całkowicie, to bym się nie zastanawiał.

@edit:literówki

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "toldo" (30.10.2008, 00:43)


8

Thursday, 30.10.2008, 21:43

dodatkowo bym usunal zablokowane na stale wioski, bo strasznie mi krajobraz psuja

9

Friday, 31.10.2008, 00:45

dodatkowo bym usunal zablokowane na stale wioski, bo strasznie mi krajobraz psuja
a ja bym je odblokował i zamienił w barbarzyńskie wioski, czyli bez właściciela

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 31.10.2008, 14:07

to raczej zly pomysl bo kto bedzie chcial zajmowac wioski najpewniej stolice ktore nie posiadaja bonusow o wiele lepiej jes zlikwidowac i moze wylosuja sie fajne tereny na to miejsce:)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

11

Friday, 31.10.2008, 15:34

To jak drodzy władcy mezopotamii da się coś z tym zrobić?
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

12

Monday, 03.11.2008, 10:34

Nie, nieaktywne konta są usuwane automatycznie.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 03.11.2008, 10:48

Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

15

Monday, 03.11.2008, 14:22

Pewnie jest tak jak w BW, że dopiero przy określonej liczbie nowych graczy kasuje się określoną ilość nieaktywnych kont.

16

Monday, 03.11.2008, 15:32

wydaje mi sie ze w tym momencie usuwanie nieaktywnych kont i powstawanie na ich miejsce nowych moze troche zabuzyc rozgrywke...
w tym momencie gdy ktos tworzy konto na widoku mapki widzi obok siebie 3-5 innych nowych wiosek i rowno z nimi toczy rozwoj, atakuje rownych sobie z tej samej epoki itp.
jesli pozniej ktos mialby dostac wioche startowo obok kilku wiosek z srednio/kolo nie majac graczy rownych sobie/farm w zasiegu, gra stanie sie niezrownowazona...

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Monday, 03.11.2008, 15:35

wiesz mi nie chodzilo o to by sie nowi gracze respili kolo nas tylko zeby wyczyscic krajobraz...
po co nam zablokowane/niaktywne wioski jak mozna jes usunac i byc moze bedzie ladny teren pod wioske dla nas;)
nowi gracz enich se tworza jak tworzyli do tej pory
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

18

Monday, 24.11.2008, 09:49

a ja mysle że nieaktywne konta można by usuwać a konta tych co byli aktywnie i po banie na multikonto jedno wisi cały czas zablokowane zrobic z niego jakieś barbarzyńskiie wioski czy coś...
tak by użytkownik nie mógł sie zalogowac a można bylo je grabić ...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Monday, 24.11.2008, 10:01

skoro barbarzynskie i mozna je grabic to zapewne one mogly by atakowac w odpowiedzi na atak. a jak by to byla rozwinieta wiocha to kipisz moglby byc...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

20

Monday, 24.11.2008, 10:09

nie wiem w co grasz poza tą CW ale nie spotkałem sie nigdzie by barbażyńskie wioski atakowały co najwyżej maja jakąś małą armie do obrony...