Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 31.05.2008, 13:16

SYNDROM OGAME ?

Niepokoi mnie, że nie widzę w naszej grze limitu ataków na dobę. Brak takiego limitu oznacza, że najlepszy będzie ten gracz, który poświęci grze więcej czasu. To dlatego bardziej inteligentni gracze zostawili takie młócarnie :) jak Ogame i ogamopodobne, i przenieśli się m.in. na znakomity Bloodwars. Czy Time Edge mamy zaliczyć do kategorii gier ogamopodobnych? Jeśli tak to lipa. A szkoda bo wiele rzeczy mamy tu świetnych.
----------
zedytowano: m.in. Time Age poprawiono na Time Edge.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc, że masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.
I to wiedz ziemski wędrowcze, że twoje złe czyny są złe nie tylko dlatego, że szkodzą innym ludziom, ale są złe przede wszystkim dlatego, że najbardziej szkodzą tobie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "commander1" (31.05.2008, 14:18)


2

Saturday, 31.05.2008, 13:18

w sumie przydałyby się... hm... 10/16 na dobe i 2h odnawia 1 atak?

3

Saturday, 31.05.2008, 13:29

Ja tez jestem za ograniczeniem atakow. :thumbsup:

4

Saturday, 31.05.2008, 13:30

też myślę, że by się przydało ^^ Limit nie na wioskę czy armię, ale na gracza oczywiście.

PS. Ta gra nazywa się Time Edge.

5

Saturday, 31.05.2008, 13:33

Vince, na gracza już jest (2 razy na dobę), co nie wyklucza, żeby się przydało ogólne ograniczenie

6

Saturday, 31.05.2008, 13:35

Nie o to mi chodzilo :) Jeden gracz moze miec XX armii, ale bedzie mogl wykonac tylko okreslona ilosc atakow obojetnie ktorej armii by nie uzywal, tak jak z ekspedycjami

7

Saturday, 31.05.2008, 13:48

Ale z ekspedycjami jest tak, że masz limit globalny, tzn masz 12 wypraw do lokacji dla WSZYSTKICH herosów łącznie.
Myśle, że jeśli limi ma być - to na podobnej zasadzie :)

Chodzi o to, żeby nie trzeba było poświęcić na same ataki i lokacje więcej niz 2-3h/dobę (jak w BW).
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


8

Saturday, 31.05.2008, 14:09

dojscie do najblizszej lokacji specjalnej zajmuje mi 30 minut w jedna strone, a dodalem juz sobie 2 do speeda bohatera ^^ (nie licze tego co dodalem do speeda armii przez błąd ;p )

9

Saturday, 31.05.2008, 14:22

Czas poruszania się po mapie na pewno będzie przyspieszony. Ponieważ nie ma innej możliwości w kontekście perspektyw, że się tak wyrażę dla sukcesu Time Edge.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc, że masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.
I to wiedz ziemski wędrowcze, że twoje złe czyny są złe nie tylko dlatego, że szkodzą innym ludziom, ale są złe przede wszystkim dlatego, że najbardziej szkodzą tobie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "commander1" (31.05.2008, 14:31)


10

Saturday, 31.05.2008, 14:46

Chodzi o to, żeby nie trzeba było poświęcić na same ataki i lokacje więcej niz 2-3h/dobę (jak w BW).
Jak ci wyszła ta piękna liczba?:D Ja do najbliższej jaskini mam 23 minuty w jedną stronę czyli razem 46 minut. Jako że wypraw do takiego miejsca jest 12 daję mi to 552 minuty,czyli 9,2 godziny(sic!) na same wyprawy.:P

Edit: Mój błąd,nie zauważyłem tego z liczbą herosów:P Ale i tak w tej epoce można mieć 2 herosów czyli to i tak jest 4,6h. A nie którzy mają pewnie o wiele dalej do jaskiń.:P Moim zdaniem czas na wyprawę do lokacji powinien być zostać ustalony odgórnie,żeby wszyscy mieli tak samo. I dodać opcję w menu idź do lokacji i tam by się wybierało do jakiej chcę się iść.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Vern" (31.05.2008, 14:51)


11

Saturday, 31.05.2008, 14:56

Na pewno masz jakieś bliższe lokacje ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


12

Saturday, 31.05.2008, 15:30

A mam - Bagno Utopców - 3 epoka;Fontanna Młodości - 4 epoka;Miasto potępionych - 4 epoka:P Na szczęście blisko jaskini jest siedlisko wilkołaków i portal mocy. Ale i tak postuluję żeby lokację specjalne miały taki sam czas dla każdego!

Ayron

Początkujący

Postów: 36

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Saturday, 31.05.2008, 15:40

Tak jest dobrze, ja mam blisko :D
Poza tym nikt Ci nie broni założyć drugiej wioski koło jaskini etc.
koniec gry

14

Saturday, 31.05.2008, 15:44

Oczywiście, że tak zrobimy... ale trzeba mieć dochód 50 krzemienia / h...

15

Saturday, 31.05.2008, 15:57

Ja siedze dzis caly dzien i klikam, coz, sobota jest, moge sobie pozwolic. Ale zacznie sie normalny dzien pracy i juz nie ma takiej mozliwosci. Wtedy z automatu zaczne robic sie coraz slabszy w stosunku do osob, ktore maja czas na to zeby robic atak za atakiem. W jakis sposob nalezalo by to ograniczyc. Ograniczenie na przyklad do 8-10 atakow dziennie bylo by wskazane. Teoretycznie to moze byc rowniez i 16 atakow, jak w BW, ale pod warunkiem ze armie podrozowaly by sporo szybciej.

16

Saturday, 31.05.2008, 15:59

Oczywiście, że tak zrobimy... ale trzeba mieć dochód 50 krzemienia / h...
Tiaaa. Raczej szczęście bycia w miejscu w którym nikt nie gra i mieć dużo farm pod nosem.:/ Ale kto wie,kto wie. Jeśli nikt mnie nie zaatakuje to może uda mi się dzisiaj jeszcze zrobić ogień.:D

Ayron

Początkujący

Postów: 36

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Saturday, 31.05.2008, 16:03

ogien to maly problem, ciezej postawic wszystkie jaskinie na 10 poziom :P
koniec gry

18

Saturday, 31.05.2008, 16:06

Ogień mam od dawna, i co z tego ?... nadal mam dochód 37 krzemienia /h i 32 minuty w jedną stronę do najbliższej lokacji 1 ery

19

Saturday, 31.05.2008, 16:07

ogien to maly problem, ciezej postawic wszystkie jaskinie na 10 poziom :P
A do czego to wymagane?O_O

Ayron

Początkujący

Postów: 36

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 31.05.2008, 16:08

musisz miec 50 krzemienia na godzine :D
koniec gry

Podobne wątki