Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

481

Friday, 28.11.2008, 20:24

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Czy w dziale lokacje specjalne wpisane jednostki są traktowane jak takie ze wszystkimi techami? Jeżeli tak to czy idąc na lokację bez techów mogę się spodziewać wyższych strat?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

482

Friday, 28.11.2008, 23:58

Mogę Ci obiecać na 100%, że jeżeli wpisane są dane jednostek z techami to straty będę większe proporcjonalnie do poziomu i roli twojego bohatera :P

Ja bym na twoim miejscu przyjął, że są to informacje z techami. Lista jest luźna i nie brałbym nic jako zasadę. Są to zbyt szczegółowe informacje, które jakbym miał brać pod uwagę to pewnie lista by nie powstała albo ciągnęłaby się w nieskończoność z tego względu że np. jedna osoba poda kombinację do lokacji X z wysoko lvlowym hero z lepszym sprzętem, ale bez 2 techów a inna poda kombinację do tej samej lokacji z gorszym hero, ale z wszystkimi techami itd. kombinacji jest mnóstwo. Dlatego pozostawiłem możliwość luźnej dyskusji i pomocy osobm, które nie radzą sobie w danej lokacji mimo spisanych informacji w liście. Jak nie wiesz czy ci się uda w danej lokacji to masz symulator albo próbuj na czuja ^^
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

483

Saturday, 29.11.2008, 09:26

-we wszystkich wioskach mam misje dyplomatyczne---gdyby ktoś zalożył obleg-a ja DOBUDOWAŁ kolejny poziom misji w stolicy ------ czy wtedy ilość ataków ze stolicy zwiększy się ? Czy będzie taka sama jak przed budową ?...................
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

rumi_PL

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

484

Saturday, 29.11.2008, 16:29

Czy jak mam 2 wioski to dana technologie musze wynaleśc 2 razy (w obydwu wioskach) czy wystarczy raz i efekt idzie na wszystki wiochy?
EDIT:i czy zeby miec surowce w drugiej wiosce po przejsciu do nowej epoki potrzeba w drugiej wiosce miec też ołtarz?
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rumi_PL" (29.11.2008, 16:39)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

485

Saturday, 29.11.2008, 16:59

technologia jest jedna. nie musisz wynajdywać w każdej wiosce. efekt obejmie wszystkie twoje wioski.
zdecydowanie tak. chyba że chcesz zaczynać z bardzo śmieszną ilością surowców w tej wiosce :D

Edytka mówi do wASabi:
Click
poczytaj sobie to napisane pogrubioną czcionką a wszystko będzie jasne :D
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (29.11.2008, 17:04)


486

Saturday, 29.11.2008, 17:00

Czy jak mam 2 wioski to dana technologie musze wynaleśc 2 razy (w obydwu wioskach) czy wystarczy raz i efekt idzie na wszystki wiochy?
EDIT:i czy zeby miec surowce w drugiej wiosce po przejsciu do nowej epoki potrzeba w drugiej wiosce miec też ołtarz?
Ad1. Wystarczy w jednej wiosce.
Ad2. Każda wioska przechodzi do następnej epoki z tyloma surowcami jak wysoko ma postawiony ołtarz w danej wiosce.

487

Saturday, 29.11.2008, 17:22

-proszę powiedzieć Edytce , że całuję Ją w rączki-bo w usta chyba nie mogę-------a także powiadomić ,że odpowiedż mnie nie zadowoliła-----uściślę--to co pisało to wiem-ok.----ale ja chcę (teoretycznie-na przyszłość pytam ) dobudować kolejny poziom w stolicy i z niej atakować oblegających---czy jest możliwe więc zwiększyć ilość ataków ze stolicy na oblegających w trakcie trwania oblegu ?....................................................
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

488

Saturday, 29.11.2008, 17:26

achaaaa. no to nie widzę problemu. budynki stawiać można to i ich efekt będzie się liczył. chyba, że budowa zakończy się po oblężeniu :)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

489

Saturday, 29.11.2008, 17:38

- a powiedziałeś Edytce ?---------------a budowa skończy się szybciej niż te 18 godzin oblegu...................dzięki..............
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

490

Saturday, 29.11.2008, 19:03

ostatnio mnie kumpel zastrzelił pytaniem o bronie dla konkretnej klasy (że podobno coś takiego widział i że daje to bonusy dla konkretnej klasy). jest coś takiego? jeżeli jest to jakiś opis tegoż przedmiotu?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

491

Saturday, 29.11.2008, 21:20

moze slowo ktore dodaje umiejetnosc wladania bronia miotana +1 (przydatne dla undeada)
lub moze chodzi o to ze kazda rasa jest wyspecializowana w wladaniu inna bronia, anioly i demony biala, undeady miotana, ludzie palne i dla tych broni umiejetnosci sa tansze

492

Sunday, 30.11.2008, 20:13

czy jeśli skasuje wioske z bohaterem to ten bohater zniknie tzn ze jesli ze kilka dni skolonizuje jakas wioske to w niej nie bede mogl tego bohatera powolac?? tylko znow nowego


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

493

Sunday, 30.11.2008, 22:55

Po skolonizowaniu nowej wioski i postawieniu posagu bohatera bedziesz mogl powolac tego bohatera.

494

Tuesday, 02.12.2008, 17:42

mam pytanie czy jak jestem w klanie to czy musze placic jakies skladki czy to darmowe

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

495

Tuesday, 02.12.2008, 17:43

darmowe:D
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

496

Tuesday, 02.12.2008, 17:44

dzieki za szybka odp aha amoge byc tylko w jednym klanie?

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

497

Tuesday, 02.12.2008, 18:10

a co masz przypadlosc polityka, ze chcesz na dwoch stolkach siedziec? ostrzegam ze to moze zabolec :D

jezeli ci sie uda w dwoch klanach byc, to zglos to w dziale bugi...
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

xpmx

Początkujący

Postów: 23

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

498

Tuesday, 02.12.2008, 19:06

heh niby już trochę gram w TE ale trapi mnie jeden problem i nie wiem jak go rozwiązać - mianowicie chcę awansować do III epoki, ale nie wiem w jaki sposób będę mógł zamienić moje ościenne wioski na takie, które satysfakcjonowałyby mnie pod względem terenowym. No bo jeśli mam już te wioski pod sobą, to w jaki sposób się ich "pozbyć" i założyć nowe gdzie indziej?

EDIT: dopiski

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "xpmx" (02.12.2008, 19:11)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

499

Tuesday, 02.12.2008, 19:11

wchodzisz na wioskę którą chcesz się pozbyć a tam na dole są dwie ikonki: "Zmień nazwę" i "Zniszcz tę wioskę". myślę, że interesuje Cię ta druga:) potem zakładasz nową w interesującym Cię miejscu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

xpmx

Początkujący

Postów: 23

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

500

Tuesday, 02.12.2008, 19:12

hehe odpowiedziałeś podczas kiedy edytowałem post :)

Dzięki wielkie za pomoc!