Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 17.12.2008, 19:58

Pytanie do admina - zastępca w grze

Witam

Mam pewien problem, a mój pomysł na rozwiązanie tego problemu jest podobno niezgodny z regulaminem.

O to sytuacja:
Przez 2 tygodnie nie będę miał dostępu do internetu, nie mam za bardzo kogo z przyjaciół poprosić o to, żeby zajęli się moim kontem, bo też będą mieli problem z dostępem do internetu. Nie chciałbym brać opcji urlop bo po 2 tygodniach będę 100 lat za murzynami ;) w swojej okolicy. Biorąc pod uwagę, że trochę graczy drażnię grabieżami ;) to mnie rozjadą jak wrócę :).

Wpadłem na pomysł, że poproszę o opiekę nad kontem jakiegoś innego gracza z serwera, ale podobno to jest niezgodne z regulaminem. :/ Czy dałoby się coś z tym zrobić, jakbym dla przykładu zadeklarował, że osobiście wyrażam na to zgodę :P i po 2 tygodniach z powrotem przejmuję konto ? Nie chciałbym, żeby ktoś z mojego powodu dostał bana.

PS.
Dla rozwiania nasuwających się wątpliwości:
;)

Po co miałbym dawać dostęp do swojego konta zupełnie obcej osobie, w przypadku gdybym mógł grać przez te 2 tygodnie ? Ryzykuję to, że taka osoba usunie to konto, bądź wyburzy mi wszystko. A jednak wolę takie ryzyko, niż pewność, że po 2 tygodniach nie mam po co wracać do gry.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "pajakus" (17.12.2008, 20:36)


cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 17.12.2008, 22:32

ban 2 dniowy za zasiadanie...Thorga czuwa i niewazne co masz na swoje usprawiedliwienie ;P
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

3

Wednesday, 17.12.2008, 22:56

Ja zaczalem gre z 3 tygodniowym opoznieniem, w 3 erze mialem 10 dniowy urlop i nie uwazam ze jestem 100 lat za murzynami.

Wlacz po prostu urlop bo od tego on w koncu jest, a jak faktycznie lubisz ryzyko to nie wlaczaj i jak wrocisz to albo nie bedziesz mial nic, albo wzgorza i kopalnie pelne surowcow ;P

4

Thursday, 18.12.2008, 08:36

Cytat

II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione.

Jednocześnie zabronione jest udostępnianie hasła do swojego konta osobom trzecim.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Sunday, 21.12.2008, 01:03

Czy nie wydaje Ci się dziwne by kilka osób grało na jednym koncie ? Czy to jest fair wobec innych graczy ?
Zasady które obowiązują zostały opracowane po to by jeden gracz nie mógł pilnować więcej jak jedno konto by nie miał przewagi nad kimś kto gra sam i stara się jak może.
Pamiętaj że to co byś chciał zalegalizować bardzo często by prowadziło do nadużyć jakim jest zasiadanie konta czyli prowadzenie konta przez więcej jak jedna osoba i teraz proste pytanie czy to jest uczciwe dla kogoś kto gra ile może a czasami tez wypada by spał ? NIE . Konto znaczy jeden user jedna osoba i człowiek który gra / pracuje/bawi się i ma zycie prywatne .. Konto którym może sie opiekowac więcej jak jedna osoba ma z góry przewage która prowadzi do złej predyspozycji [w sporcie nazywana dopingiem ] .
Jedno konto nalezy do jednego usera i tylko on może sie nim opiekować .

Pozdrawiam

elan

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 21.12.2008, 21:04

Jednym kontem moze grac tylko jeden gracz takie jest postanowienie regulaminu i mysle ze to stwierdzenie wyczerpujaco odpowiada na zadane pytanie
Sic vi pacem para bellum

7

Sunday, 21.12.2008, 21:11

jednym kontem może sie opiekować druga osoba pod warunkiem że sama niema konta. To taka nieuczciwość wobec innych graczy i nie do wykrycia.

8

Monday, 22.12.2008, 23:15

ekhe

Ludzie... ogarnijcie się..... przecież system opisany przez pajakusa istnieje w plemionach, i z tego co pamiętam to sam z niego zkorzystałem i nie zastałem pogorzeliska, po prostu wystarczy dać konto pod opiekę osobie z klanu, choć jest to ryzykowne posunięcie to jednak lepsze to niż urlop (moim zdaniem). Diabel-takie oddawanie konta pod czyjąś opiekę powinno być umożliwione raz na jakiś czas, żeby nie było sytuacji przez Ciebie opisanej. :rolleyes:
Gram pod innym nickiem

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 22.12.2008, 23:21

Przypomnij Nam. Sytuacja odnosi się do Plemion czy do Czasu Wojny? Jak już się z tym uporasz (i z regulaminem też) to przemyśl Swoje postępowanie i okaż skruchę.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 23.12.2008, 19:21

skoro masz problem to zapodaj urlop. ja wróciłem po około 30 dniach przerwy i gram dalej. nie wiem co to jest ranking i bycie za murzynami.

w koncu murzyni to też inteligentni ludzie.

pozdro
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Podobne wątki