Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 29.11.2008, 00:03

Lokacje specjalne - taran

Witam
Mam takowe pytanko, czy ktos juz moze probowal eksperymentowac z taranami w lokacjach ? Wiem ze maja strasznie malo inicjatywy ale czy ich ogromna ilosc hp nie zniweluje tej roznicy ? I czy wogole jest mozliwe wysylanie ich do lokacji ( z opisu wynika ze gdy sa w pierwszej lini zadaja normalne obrazenia)
Pozdrowionka

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 29.11.2008, 10:34

Nikt chyba nie próbował. To nie mastodonty w końcu ;). Pomysł wydaje się być absurdalny, ale kto wie może byli jacyś miłośnicy taranów. Jak na mnie to lepiej byś zrobił jakbyś przejrzał przyklejony temat: Lista lokacji specjalnych
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Friday, 19.12.2008, 12:06

Jednak znalazł się miłośnik taranów to przetestowania. ;)
Powiem Wam tyle:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e76b280667

Nie opłaca się. :thumbdown: Inicjatywa wrogów daje ogromną przewagę. Potrafią wykonać nawet do 30 rzutów na rundę. :huh:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 19.12.2008, 12:09

Trochę słabego miałeś tego hero... z wyższym poziomem było by zupełnie inaczej. Może dla człowieka wysokopoziomowego by podeszły bo im ini zwiększy?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Friday, 19.12.2008, 12:14

Hmmmm, masz rację. Tak się składa, że jest to jest mój tzw. "bohater testowy", bodajże 1000 expa na minusie. :D
A mój główny boh to właśnie człowiek. Może pójdę za Twoją radą i spróbuję co nieco poszarżować. :) Tylko muszę gdzieś armię zezłomować, wtedy wystarczy mi na utrzymanie akurat 10 taranów. :/

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 19.12.2008, 12:35

Ale 9 poziom może też być za mało. Ja bym poczekał tak do 15 albo i wyżej. Ale jak jednak pójdziesz to zapodaj linka:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

7

Friday, 19.12.2008, 15:47

Już za chwilę 10. :) Wiem, ale uwierz mi, różnica w bonusie do inicjatywy jednostek będzie może rzędu 5 pkt, co i tak wiele nie zmieni. A na szarży mi nie zależy. Chcę tarany przetestować w "warunkach normalnych". :P Po prostu pójdę do słabszej lokacji zamiast rzucać się od razu na Minotaurze. :D I link gwarantowany. ;)

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 19.12.2008, 17:52

a próbował ktoś z katapultami w średniowieczu?