Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Rumbler

Początkujący

  • "Rumbler" started this thread

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 21.12.2008, 00:29

Oddam konto, 3 epoka, 350000 pkt

3 epoka
4 wioski (w tym 3 sensownie rozwinięte - zamki: 17, 14, 12, 5 - ołtarze: 8, 4, 3, 0)
wszyscy bossowie zaliczeni
prawie wszystkie techy (brakuje opatrywania, inkwizycji oraz awansu do kolonizacji)
jeden sensowny bohater (demon 21lvl w głównej wiosce)
w chwili pisania 59 miejsce w rankingu
premium skończyło się kilka dni temu
runy: feh (49), ur (33), thor (22), asuz (13), rad (5), ken (3), wyn (4)
zwoje: 37 różnych zwojów (m.i. 2 przywołania harpii, tarcza żywiołów, uderzenie gromu)
ekwipunek: kamienna lanca, buty (3), hełm z nosalem (3), mroźna brygantyna (1), sandały (Niezwyciężony Blask Władzy), hełm (Tajemniczy Krzyk Wisielca), sandały (Gorejący Powiew Przodków), napierśnik (Przerażająca Żądza Zniszczenia), tarcza z okuciem (3), sandały (Złowrogi Skowyt z Zaświatów), miecz (2), tarcza z okuciem (2), buty (Lśniący Mag z Głębin), hełm z nosalem (Niszcząca Burza Ognia), łuk (2), brygantyna (2), puklerz (2)mroźny napierśnik (2), mroźna zbroja łuskowa, napierśnik (3)
11 punktów handlu
przywódca klanu z TOP10

Z pośród zgłoszeń sam wybiorę osobę, której oddam konto.

Edit: posiadam 13pkt symulacji i kolejna bardzo ważna sprawa szczęśliwy nabywca musi zobowiązać się do zmiany adresu e-mail czego osobiście dopilnuję przy współpracy z administracją gry.

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (08.02.2009, 23:17)


ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 21.12.2008, 01:22

Jakbyś kamienną lancę wystawił na sprzedaż zanim oddasz konto to byłbym bardzo wdzięczny... ;p
dlaczego rezygnujesz?

Rumbler

Początkujący

  • "Rumbler" started this thread

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 21.12.2008, 01:47

Zastanowię się nad tym, jeśli po konto zgłosi się ktoś kompletnie mi nieznajomy to wystawię, jeśli ktoś znajomy kto przypadł mi do gustu to mu ją zostawię :P

A czemu rezygnuję? Siedzę w jakiejś dziurze gdzie nic się nie dzieje i najnormalniej w świecie się znudziłem :) ciągle tylko, kopalnie, techy, bossowie, ołtarz i nic więcej.. chciałem jeszcze pociągnąć do 4tej ery, bo w sumie jestem tuż tuż (wybudowanie sensownego ołtarza to żaden problem), ale skończyło mi się premium i stwierdziłem, że już nie będę doładowywał.

Btw pomocne by było przypomnienie wiadomością o wygasającym premium :P

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 21.12.2008, 09:20

ptz ty szakalu nad upadlym chcesz sie pozywiac ;P

Rumbler, ty wez zaapeluj do tworcow gry o jakies urozmaicenie, a nie sie poddajesz. Juz drobne przeblyski zmian w grze po mysli gracza przejawiaja, wiec jest nadzieja na ciekawsza rozgrywke w niedlugim czasie ;D

A jak sie nudzisz, to wez jakas wojne klanowa wypowiedz ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

5

Sunday, 21.12.2008, 10:21

jak niema chętnych to ja mogę wzionąć konto gram wystarczająco dobrze

emalia bende mogl zmienic dopiero w styczniu bo narazie kasy niemam na komie

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "gonzo12345" (21.12.2008, 14:48)


elan

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 21.12.2008, 10:56

ja rowniez byl bym zainteresowany ;]
Sic vi pacem para bellum

7

Sunday, 21.12.2008, 11:12

Ja tez moge wziac jak co to w grze jestem daniox9616

Rumbler

Początkujący

  • "Rumbler" started this thread

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 21.12.2008, 11:53

@cerberis gra jest wystarczająco urozmaicona tylko ja jestem w takim miejscu, że do pierwszego ogarniętego gracza w mojej epoce mam daleko, niby to środek mapy, a nudy jak cholera. jak będzie jakiś nowy serw to wrócę i skopię wam wszystkim d*** ;P

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 21.12.2008, 12:14

niee, wtedy JA skopię wam wszystkim d...!
choć w sumie to już to robię, czyli nic się nie zmieni :D

Rumbler

Początkujący

  • "Rumbler" started this thread

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Sunday, 21.12.2008, 12:21

Hehe zobaczymy, jeśli będziemy blisko siebie zapewniam, że będzie ciekawie ;P

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 21.12.2008, 14:17

rzeczywiscie jestes posrodku pustki :D

radze sie urlopowac, moze ktos cie podgoni w miedzyczasie, a jezeli to odpada to w razie czego moge cie odwiedzic w nocy jezeli chcesz (jakkolwiek to brzmi :p). Ewentualnie przenies sie w wygodniejsze rejony mapy kosztem jakiegos opuszczonego konta czy tez slabszego klanu ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Rumbler

Początkujący

  • "Rumbler" started this thread

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Sunday, 21.12.2008, 14:19

Hehe możesz mnie odwiedzić, ale w nocy najprawdopodobniej konto nie będzie już moje :P
Poczekamy, może będzie jakiś nowy serw, a wtedy pokaże na co mnie stać ;)

13

Sunday, 21.12.2008, 14:42

strasznie dużo chętnych aż 3 i chyba już nikogo więcej nie będzie

Rumbler

Początkujący

  • "Rumbler" started this thread

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Sunday, 21.12.2008, 15:28

Chętnych jest więcej niż 3 :)

15

Sunday, 21.12.2008, 16:22

ju z nie aktualne nie chce

16

Sunday, 21.12.2008, 16:23

a chętnych zamiast przybywać to ubywa

17

Sunday, 21.12.2008, 19:12

ja jestem chetny troche gram moze nie za długo ale chetnie zajme sie tym kontem 6832754 moje gg

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "psychol22" (22.12.2008, 10:56)


18

Tuesday, 23.12.2008, 04:13

Nie uważam by ktoś taki jak ja podołał temu kontu i nawet na siłę bym go nie przyjął :D , widzę jednak zgłoszenia ludzi którzy nie maja pojęcia o gramatyce wiec i o samej grze nie mogą wiedzieć bardzo dużo :[
Osobiście bym skasował takie konto w imię szacunku dla swojego czasu.
Pozdrawiam

19

Thursday, 25.12.2008, 10:51

rezygnuje
zagram od nowa
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Solmyr" (27.12.2008, 21:57)


20

Friday, 26.12.2008, 22:26

Chciałbym wrócić na TE, grałem w beta testach oraz na początku serwera (najwyzsza poz. top 1 przez jakąś godzine może dwie :P)
Gdybyś oddał mi konto nie musiałbym zaczynać od nowa. Postaram się ję dobrze rozwijać.


top1 z 133 punktami, nie no szacuneczek hehe :P

Rambler misztrzu nie oddawaj konta, wlacz sobie urlop a za 2 tygodnie jak zatesknisz to kupisz premium i pociagniesz dalej. Myslisze ja mam ciekawie, od polowy 3 ery mam istne simcity ale gram chyba tylko po to zeby zobaczyc w koncu jakies dobre dropy (oprocz tego co Krowa pokaze na forum :P ) - a moj cel to drop bizu w pierwszych 366 dniach gry ROTFLOL :D