You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Rumbler

Beginner

• "Rumbler" started this thread

• Send private message

1

Sunday, December 21st 2008, 12:29am

Oddam konto, 3 epoka, 350000 pkt

3 epoka
4 wioski (w tym 3 sensownie rozwinięte - zamki: 17, 14, 12, 5 - ołtarze: 8, 4, 3, 0)
wszyscy bossowie zaliczeni
prawie wszystkie techy (brakuje opatrywania, inkwizycji oraz awansu do kolonizacji)
jeden sensowny bohater (demon 21lvl w głównej wiosce)
w chwili pisania 59 miejsce w rankingu
premium skończyło się kilka dni temu
runy: feh (49), ur (33), thor (22), asuz (13), rad (5), ken (3), wyn (4)
zwoje: 37 różnych zwojów (m.i. 2 przywołania harpii, tarcza żywiołów, uderzenie gromu)
ekwipunek: kamienna lanca, buty (3), hełm z nosalem (3), mroźna brygantyna (1), sandały (Niezwyciężony Blask Władzy), hełm (Tajemniczy Krzyk Wisielca), sandały (Gorejący Powiew Przodków), napierśnik (Przerażająca Żądza Zniszczenia), tarcza z okuciem (3), sandały (Złowrogi Skowyt z Zaświatów), miecz (2), tarcza z okuciem (2), buty (Lśniący Mag z Głębin), hełm z nosalem (Niszcząca Burza Ognia), łuk (2), brygantyna (2), puklerz (2)mroźny napierśnik (2), mroźna zbroja łuskowa, napierśnik (3)
11 punktów handlu
przywódca klanu z TOP10

Z pośród zgłoszeń sam wybiorę osobę, której oddam konto.

Edit: posiadam 13pkt symulacji i kolejna bardzo ważna sprawa szczęśliwy nabywca musi zobowiązać się do zmiany adresu e-mail czego osobiście dopilnuję przy współpracy z administracją gry.

This post has been edited 5 times, last edit by "KruczoCzarny" (Feb 8th 2009, 11:17pm)

ptz

Trainee

• Send private message

2

Sunday, December 21st 2008, 1:22am

Jakbyś kamienną lancę wystawił na sprzedaż zanim oddasz konto to byłbym bardzo wdzięczny... ;p
dlaczego rezygnujesz?

Rumbler

Beginner

• Send private message

3

Sunday, December 21st 2008, 1:47am

Zastanowię się nad tym, jeśli po konto zgłosi się ktoś kompletnie mi nieznajomy to wystawię, jeśli ktoś znajomy kto przypadł mi do gustu to mu ją zostawię :P

A czemu rezygnuję? Siedzę w jakiejś dziurze gdzie nic się nie dzieje i najnormalniej w świecie się znudziłem :) ciągle tylko, kopalnie, techy, bossowie, ołtarz i nic więcej.. chciałem jeszcze pociągnąć do 4tej ery, bo w sumie jestem tuż tuż (wybudowanie sensownego ołtarza to żaden problem), ale skończyło mi się premium i stwierdziłem, że już nie będę doładowywał.

Btw pomocne by było przypomnienie wiadomością o wygasającym premium :P

cerberis

Intermediate

• Send private message

4

Sunday, December 21st 2008, 9:20am

ptz ty szakalu nad upadlym chcesz sie pozywiac ;P

Rumbler, ty wez zaapeluj do tworcow gry o jakies urozmaicenie, a nie sie poddajesz. Juz drobne przeblyski zmian w grze po mysli gracza przejawiaja, wiec jest nadzieja na ciekawsza rozgrywke w niedlugim czasie ;D

A jak sie nudzisz, to wez jakas wojne klanowa wypowiedz ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

5

Sunday, December 21st 2008, 10:21am

jak niema chętnych to ja mogę wzionąć konto gram wystarczająco dobrze

emalia bende mogl zmienic dopiero w styczniu bo narazie kasy niemam na komie

This post has been edited 1 times, last edit by "gonzo12345" (Dec 21st 2008, 2:48pm)

elan

Beginner

• Send private message

6

Sunday, December 21st 2008, 10:56am

ja rowniez byl bym zainteresowany ;]
Sic vi pacem para bellum

7

Sunday, December 21st 2008, 11:12am

Ja tez moge wziac jak co to w grze jestem daniox9616

Rumbler

Beginner

• Send private message

8

Sunday, December 21st 2008, 11:53am

@cerberis gra jest wystarczająco urozmaicona tylko ja jestem w takim miejscu, że do pierwszego ogarniętego gracza w mojej epoce mam daleko, niby to środek mapy, a nudy jak cholera. jak będzie jakiś nowy serw to wrócę i skopię wam wszystkim d*** ;P

ptz

Trainee

• Send private message

9

Sunday, December 21st 2008, 12:14pm

niee, wtedy JA skopię wam wszystkim d...!
choć w sumie to już to robię, czyli nic się nie zmieni :D

Rumbler

Beginner

• Send private message

10

Sunday, December 21st 2008, 12:21pm

Hehe zobaczymy, jeśli będziemy blisko siebie zapewniam, że będzie ciekawie ;P

cerberis

Intermediate

• Send private message

11

Sunday, December 21st 2008, 2:17pm

rzeczywiscie jestes posrodku pustki :D

radze sie urlopowac, moze ktos cie podgoni w miedzyczasie, a jezeli to odpada to w razie czego moge cie odwiedzic w nocy jezeli chcesz (jakkolwiek to brzmi :p). Ewentualnie przenies sie w wygodniejsze rejony mapy kosztem jakiegos opuszczonego konta czy tez slabszego klanu ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Rumbler

Beginner

• Send private message

12

Sunday, December 21st 2008, 2:19pm

Hehe możesz mnie odwiedzić, ale w nocy najprawdopodobniej konto nie będzie już moje :P
Poczekamy, może będzie jakiś nowy serw, a wtedy pokaże na co mnie stać ;)

13

Sunday, December 21st 2008, 2:42pm

strasznie dużo chętnych aż 3 i chyba już nikogo więcej nie będzie

Rumbler

Beginner

• Send private message

14

Sunday, December 21st 2008, 3:28pm

Chętnych jest więcej niż 3 :)

15

Sunday, December 21st 2008, 4:22pm

ju z nie aktualne nie chce

16

Sunday, December 21st 2008, 4:23pm

a chętnych zamiast przybywać to ubywa

17

Sunday, December 21st 2008, 7:12pm

ja jestem chetny troche gram moze nie za długo ale chetnie zajme sie tym kontem 6832754 moje gg

This post has been edited 1 times, last edit by "psychol22" (Dec 22nd 2008, 10:56am)

18

Tuesday, December 23rd 2008, 4:13am

Nie uważam by ktoś taki jak ja podołał temu kontu i nawet na siłę bym go nie przyjął :D , widzę jednak zgłoszenia ludzi którzy nie maja pojęcia o gramatyce wiec i o samej grze nie mogą wiedzieć bardzo dużo :[
Osobiście bym skasował takie konto w imię szacunku dla swojego czasu.
Pozdrawiam

19

Thursday, December 25th 2008, 10:51am

rezygnuje
zagram od nowa
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

This post has been edited 1 times, last edit by "Solmyr" (Dec 27th 2008, 9:57pm)

20

Friday, December 26th 2008, 10:26pm

Chciałbym wrócić na TE, grałem w beta testach oraz na początku serwera (najwyzsza poz. top 1 przez jakąś godzine może dwie :P)
Gdybyś oddał mi konto nie musiałbym zaczynać od nowa. Postaram się ję dobrze rozwijać.

top1 z 133 punktami, nie no szacuneczek hehe :P

Rambler misztrzu nie oddawaj konta, wlacz sobie urlop a za 2 tygodnie jak zatesknisz to kupisz premium i pociagniesz dalej. Myslisze ja mam ciekawie, od polowy 3 ery mam istne simcity ale gram chyba tylko po to zeby zobaczyc w koncu jakies dobre dropy (oprocz tego co Krowa pokaze na forum :P ) - a moj cel to drop bizu w pierwszych 366 dniach gry ROTFLOL :D