Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Sunday, 01.06.2008, 13:01

tia. w koncu to gra i to jeszcze wersja alpha... to wogole nie czepiajmy sie o nic - najlepiej zostawiac cos co na logike jest nie tak jak powino byc i nie poprawiac. taka jest wlasnie mentalnosc wiekszosci polakow. pozniej tylko narzekamy jak to mamy fatalnie.

poza tym nie zawsze masz mozliwosc trenowania jednostek - chociazby w chwili gdy zuzycie spada do wartosci np <=4 od produkcji. nie zawsze tez mozna postawic budynki z racji ich wysokich kosztow na wyzszych poziomach.


EDIT: jeszcze raz przekleje, bos tu zaspamowal i zamacil temat

re Kruczy:

a propo 4 rundy.
myslalem tez o czyms takim. tylko i wylacznie po zakonczeniu 3 rundy, przy przewazajacej sile obroncy (jakistam wspolczynnik, niewazne teraz ile wynoszacy) obliczana jest szansa na rozegranie czwartej rundy, po czym nastepuje losowanie - czy rozgrywana jest 4 czy nie. jesli nie padnie atakujacy w 4tej lub nie dojdzie do wylosowania 4 rundy. walka konczy sie remisem tak jak obecnie

22

Sunday, 01.06.2008, 13:15

tia. w koncu to gra i to jeszcze wersja alpha... to wogole nie czepiajmy sie o nic - najlepiej zostawiac cos co na logike jest nie tak jak powino byc i nie poprawiac. taka jest wlasnie mentalnosc wiekszosci polakow. pozniej tylko narzekamy jak to mamy fatalnie.

poza tym nie zawsze masz mozliwosc trenowania jednostek - chociazby w chwili gdy zuzycie spada do wartosci np <=4 od produkcji. nie zawsze tez mozna postawic budynki z racji ich wysokich kosztow na wyzszych poziomach.


EDIT: jeszcze raz przekleje, bos tu zaspamowal i zamacil temat

re Kruczy:

a propo 4 rundy.
myslalem tez o czyms takim. tylko i wylacznie po zakonczeniu 3 rundy, przy przewazajacej sile obroncy (jakistam wspolczynnik, niewazne teraz ile wynoszacy) obliczana jest szansa na rozegranie czwartej rundy, po czym nastepuje losowanie - czy rozgrywana jest 4 czy nie. jesli nie padnie atakujacy w 4tej lub nie dojdzie do wylosowania 4 rundy. walka konczy sie remisem tak jak obecnie
O lol, men aleś do tego ideologię dorobił. O naturze Polaków, o ich odrazie to tworzenia logicznych rzeczy etc. Z mojej strony koniec tematu bo nie mam zamiaru wchodzić w filozoficzne dysputy.
Co do mącenia i spamowania to ten wątek założyłem ja z pytaniem kompletnie innym niż twoje i się nie czepiam że mi temat spamujesz. Odpowiedziałem na jednego z Twoich postów dotyczących grabienia zasobów przez atakujących ponieważ uważam że tak jak jest teraz jest dobrze więc nie wiem skąd oskarżenie o spamowanie i "mącenie" tematu. I nie mam zamiaru na to narzekać - chyba że po miesiącu czy dwóch grania okaże się że jest to duże utrudnienie.
I żeby raz jeszcze pozostać merytorycznym, na chwilę obecną 3 rundy walki wydają się być wystarczające, choć to może się zmienić bo nie atakowałem jeszcze armią większą niż 10 jednostek.

23

Sunday, 01.06.2008, 13:26

Panowie - nie spamujcie wiecej tutaj, bo rozmywacie wątek. Dyskusje między sobą przenieście na PW ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


24

Sunday, 01.06.2008, 13:56

Przydalby sie nowy raport z walki ten jest NIECZYTELNY , cos na ksztalt BW tylko uproszczony cholera wie kto tam kogo uderza i czy szaman leczy kogos bez zaklec czy musi miec jakies inne technologie/itemy.

PS: ANULOWANIE BUDOWY POWINNO SIE KONCZYC ODZYSKANIEM POLOWY SUROWCOW , tak sobie gosc jak jest atakowany moze wrazuci budowanie a po walce odzyskac surowce , ALBO niech lupienie uwzglednia rowniez surowce za niezakonczone budowy .

PS@: To spziegowanie jest bezsensu , kto bedzie ryzykowal armie jak moze poszpiegowac bohaterem, raz stracilem pol armi za gruba ilosc kamieni:P bo sie szpiegowanie nie udalo.


PS3: CZasy po ktorym mozna znow kogos zaatakowac sa zakrotkie, biorac pod uwage ze przecietnie do wroga idzie sie 13-30 min mozna w ciagu godziny dostawac 2 ataki, nie zdola sie zebrac surowcow po takich atakach. Wyczyscisz raz komus armie do zera i potem raz dziennie go zfarmic i juz jest tylko farma....nie zdola sie podniesc

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Samael" (01.06.2008, 14:33)


25

Sunday, 01.06.2008, 16:25


PS: ANULOWANIE BUDOWY POWINNO SIE KONCZYC ODZYSKANIEM POLOWY SUROWCOW , tak sobie gosc jak jest atakowany moze wrazuci budowanie a po walce odzyskac surowce , ALBO niech lupienie uwzglednia rowniez surowce za niezakonczone budowy .

W BW tez odzyskujesz wszystkie surowce i nikt na to nie nazeka.


Cytat

PS@: To spziegowanie jest bezsensu , kto bedzie ryzykowal armie jak moze poszpiegowac bohaterem, raz stracilem pol armi za gruba ilosc kamieni:P bo sie szpiegowanie nie udalo.

Ja wysylam tylko 1 "muzyna". I to dziczka, bo na szamana szkoda surki.


Cytat

PS3: CZasy po ktorym mozna znow kogos zaatakowac sa zakrotkie, biorac pod uwage ze przecietnie do wroga idzie sie 13-30 min mozna w ciagu godziny dostawac 2 ataki, nie zdola sie zebrac surowcow po takich atakach. Wyczyscisz raz komus armie do zera i potem raz dziennie go zfarmic i juz jest tylko farma....nie zdola sie podniesc

I ile razy bedziesz go framil, jak po pierwszym ataku zabierzesz mu wszystkie surowce?
A jak gosciu zbytnio sie nie rozbudowal, to przyrost w kopalniach masz taki, ze musialbys caly dien czekac zeby Ci sie znowu atak oplacal.
Ale wtedy najpredzej zdazy go kto inny pojechac. :P


Cytat

Przydalby sie nowy raport z walki ten jest NIECZYTELNY , cos na ksztalt BW tylko uproszczony cholera wie kto tam kogo uderza i czy szaman leczy kogos bez zaklec czy musi miec jakies inne technologie/itemy.

A z tym akurat sie zgodze. :D
Aktualny raport walki wyglada ladnie, bo sa obrazki itd., ale do analizy to sie zupelnie nie nadaje. :thumbdown:
teraz malo kto na to zwraca uwage, ale jak powstana pierwsze klany i zaczna sie oblezenia, to dopiero sie lament podniesie. :whistling:

DarkWolf

Początkujący

Postów: 33

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Sunday, 01.06.2008, 16:34

Cytat

Przydalby sie nowy raport z walki ten jest NIECZYTELNY , cos na ksztalt BW tylko uproszczony cholera wie kto tam kogo uderza i czy szaman leczy kogos bez zaklec czy musi miec jakies inne technologie/itemy.
szaman żeby leczył musi posiadać odpowiednią technologię :)

27

Sunday, 01.06.2008, 18:34

]szaman żeby leczył musi posiadać odpowiednią technologię :)
KTORA?

Ktos moglby napisac jakie wymagania konkretnie trza spelnic zeby szaman leczyl;/

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Samael" (01.06.2008, 18:51)


28

Sunday, 01.06.2008, 19:03

]szaman żeby leczył musi posiadać odpowiednią technologię :)
KTORA?

Ktos moglby napisac jakie wymagania konkretnie trza spelnic zeby szaman leczyl;/

"Szamanskie zaklecia" oczywiscie - czy tak trudno sie domyslic. :rolleyes:

Zreszta szaman zeby wogole byl przydatny do czegokolwiek to musisz miec opracowane jego technologie.

29

Sunday, 01.06.2008, 23:20

ja juz tak patrzycie na to wiec realnie

jestes na osiedlu z 10 kolegami 5 karkow 3 psycholi i 2 cieniasow wpada do ciebie

3 karkow 1 psycho i 1 cienias wpadaja do 5 roznch domow 4 upilnujecie i zabijecie 2 karkow 1 psychola i 1 cieniasa a 1 kakr ukradnie wam dvd + kase z sejfu i uda mu sie uciec ot tak przegrany a wygrywa ;p macie realne tlumaczenie bomba co ?:P:P:P:P