Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

581

Thursday, 25.12.2008, 11:03

Pałac -poziom wiochy jednostki itp
Stodoła - spichlerz
Bibliotek - do badan i jednostek
Pracownia Matematyczna -do bandan i jednostek
Posąg Bohatera do wskrzeszania boha
Ołtarz potrzebny do przejscia do natspenej epoki
Częstokół podnosi HP murów
Targ - handel


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

582

Thursday, 25.12.2008, 11:30

Mam takie pytanko:
Czy po założeniu nowej wioski przez osadnika, którego utrzymanie kosztuje 50 krzemienia i 50 kamienia, surowce "wracają" do przyrostu wydobycia, czy jest to koszt, który należy ponieść chcąc posiadać nową wioskę?

583

Thursday, 25.12.2008, 11:33

surowce powracają do wydobycia zaraz po założeniu wioski bądź innej stracie osadnika

584

Thursday, 25.12.2008, 11:39

surowce powracają do wydobycia zaraz po założeniu wioski bądź innej stracie osadnika
dzięki :)

585

Thursday, 25.12.2008, 12:44

ile strat moge poniesc na jaskinia poziom3 10 mastodontami all techy?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

586

Thursday, 25.12.2008, 13:05

Żadnych
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

587

Thursday, 25.12.2008, 13:09

wiem ze posty sa naliczne tylko w niektorych dzialach. poda mi ktos w których

588

Thursday, 25.12.2008, 14:10

a czy to ważne? :>
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


589

Thursday, 25.12.2008, 14:13

Tak tylko pytałem z ciekawości.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

590

Thursday, 25.12.2008, 14:14

sam posprawdzaj. daje to dużo zabawy:D
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

591

Thursday, 25.12.2008, 14:52

Generalnie w tematach handlowych oraz offtopicu posty nie są zliczane :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


592

Thursday, 25.12.2008, 15:03

Starożytność

Na początek dla jasności przeczytałem cały ten wątek ale czasy się zmieniają , umiejętności graczy rosną to ja zadam pytanie które padało wielokrotnie i nigdy nikt nie udzielił Dosadnej konkretnej odpowiedzi :)

Mogę przechodzić do Starożytności ale z tego co wyczytałem to najlepiej :

1.Poczekać aż okolica zacznie przechodzić do Starożytności [ farmienie w nowej epoce]
2.rozwinąć obu bohaterów na maxa [chyba 9 level]
3.Rozwinąć na obu wioskach ołtarz [najlepiej 20 level]

Pytanie czy warto rozwijać ołtarz na 20 level ? czy może zakończyć na 15 levelu ? Jeżeli tak to dlaczego ? W kamieniu surowców jest full tylko trzeba mieć czas je zwozić :) .
I taka ciekawostka - w 6 dni zdobyłem możliwość przejścia do następnej epoki i 20k punktów - jak uważacie dobry wynik czy słabo ?

Dziękuję za rozwinięte odpowiedzi .
Pozdrawiam :)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

593

Thursday, 25.12.2008, 15:34

Moim zdaniem lepiej przejść do starożytności jak tylko będziesz mógł. Ja miałem głównego bohatera na 10, ołtarze na 11. Teraz nikt w okolicy mi nie podskoczy bo jestem najwyżej rozwinięty ze staro a oni dopiero przechodzą. Farm coraz więcej:) Na początku faktycznie było trudno bo najbliższa farma tak z godzinę w jedną stronę ale teraz mam dużo łatwiej.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Kalwin

Początkujący

Postów: 22

Skąd: Stare Miasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

594

Thursday, 25.12.2008, 15:34

Chyba nie da się udzielić dosadnej odpowiedzi na Twoje pytanie.Było już 100 razy pisane na forum że:

2.bohater na 10lvl
3.ołtarz na 15lvl w obu wioskach
Ale wszystko zależy od osobistych preferencji.Wiadomo im wiecej tym lepiej (przynajmniej jesli chodzi o ołtarz).
Bohater z kolei po 10lvl będzie "mocniejszy",tylko pamietaj o jednym:po przekroczeniu tej granicy bedziesz dostawał dużo mniej prków za expy...

Co do pkt.1ego to jest oczywiste że jak nie masz kogo farmić to po cholere awansować do epoki w której i tak nie bedziesz sie rozwijał.
Ja przynajmniej odczekuje.Na samym drewnie nie za wiele sie rozbuduje...
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

595

Thursday, 25.12.2008, 15:41

Prawda jest taka, że to zależy od sytuacji i własnych chęci. Jeden będzie wolał się trochę przemęczyć i przejdzie z 10lv ołtarza inny wybuduje 15-17lv ołtarza bo chce się lepiej przygotować a inny przejdzie z 20lv ołtarza bo chce wyciągnąć maxa bonusowych surowców. W każdej z tych sytuacji sobie inaczej poradzisz - w zależności z kolei od sytuacji na mapie tzn. ilości osób w następnej epoce, ilości farm, częstości najazdów itp.

Hmm może rozpiszę te trzy podstawowe kombinacje:
a) minimum: 10lv ołtarza, 1 bohater 1-2lv, praktycznie brak ekwipunku
b) średnia: 2x15lv ołtarzy, 1 bohater 10lv, 2 bohater 3lv, część ekwipunku
c) max: 2x20lv ołtarzy, 1 bohater 15+ lv, 2 bohaterów 10lv, komplet sprzętu
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (25.12.2008, 15:47)


596

Thursday, 25.12.2008, 15:53

c) max: 2x20lv ołtarzy, 1 bohater 15+ lv, 2 bohaterów 10lv, komplet sprzętu


To mnie bardzo przekonywuje :D , rozumiem że kpl. sprzętu po to by go sprzedać i zyskać dodatkowe surowce ?:)

Kalwin

Początkujący

Postów: 22

Skąd: Stare Miasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

597

Thursday, 25.12.2008, 16:02

No tak.Też sie skłaniam w strone bramki nr.3,jest tylko jeden problem:
komplet sprzętu :D Operatory [a może bossowie na lokacjach?]sie uwzieli i biżu nie chca sypać...

Może ty VeiN wiesz kiedy miało by to się zmienić???Czy to pytanie raczej do "Bugi i problemy techniczne??? XD
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

598

Thursday, 25.12.2008, 16:09

Czy to pytanie raczej do "Bugi i problemy techniczne??? XD

Hiehie mnie tam czasami coś wyleci :P Ale głupi sprzedawałem a mogłem już zbierać na przeprowadzkę :P

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

599

Thursday, 25.12.2008, 16:24

no tak nie dodałem ważnej rzeczy, że biżu nie liczę, bo poprostu nie ma szans jej wydropienia w 1 epoce. Chodziło mi raczej o porządny sprzęt (patrząc pod 3 opcję):
- hełm - 2-3 slotowy lub z prefem, nawet lepiej jak z późniejszych epok
- zbroja 2-3 sloty
- buty/ sandały 2-3 slotowe lub/i z prefem najlepiej chyba z miękkim
- broń wymagająca 6 punktów do użycia najlepiej z prefem (2h biała najlepszy pref to kamienny)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

600

Thursday, 25.12.2008, 17:44

c) max: 2x20lv ołtarzy, 1 bohater 15+ lv, 2 bohaterów 10lv, komplet sprzętu
Według mnie rozwijanie bohdana na 15lvl to bezsens, po co się męczyć z tym 65%, skoro w starożytności robisz 10hopków i Minotaura jeździsz jak chcesz.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!