Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Kalwin

Początkujący

Postów: 22

Skąd: Stare Miasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

601

Thursday, 25.12.2008, 18:22

No wiadomo że bohatera nie ma sensu tresować na 15lvl w kamieniu.Można natomiast mając głownego na 10lvl usmiercić go i nastepnego potrenować :D
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Kalwin" (25.12.2008, 19:12)


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

602

Thursday, 25.12.2008, 18:58

oO Głupszego pomysłu chyba nigdy nie słyszałem :D
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

603

Thursday, 25.12.2008, 19:01

Właśnie. Po co uśmiercać skoro masz tego z drugiej wioski?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Kalwin

Początkujący

Postów: 22

Skąd: Stare Miasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

604

Thursday, 25.12.2008, 19:16

Dzieki za uznanie :D
Mam w drugiej wiosce,prawda.Tylko ze nie kazdy siedzi 20h przy kompie.Trzeba jeszcze biegac po surke,a przydzial na expy trzeba wykorzystać.Niech sie dropy sypią.Nie przedstawiłem tego jako głównego założenia...Plan awaryjny żeby sie expy nie marnowały.Tylko o to mi chodziło :)
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

605

Thursday, 25.12.2008, 19:20

To nie lepiej już chodzić tym na 10lvl? =.=
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

606

Thursday, 25.12.2008, 19:21


Według mnie rozwijanie bohdana na 15lvl to bezsens, po co się męczyć z tym 65%, skoro w starożytności robisz 10hopków i Minotaura jeździsz jak chcesz.
Dziś po śmierci legio na t-rexie postanowilem zrobic hopkow i chodzic na minotaura oto 1 wyprawa :

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9e100f2161

i tez ostatnia :wacko:
wszystkie techy


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Kalwin

Początkujący

Postów: 22

Skąd: Stare Miasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

607

Thursday, 25.12.2008, 19:24

Niby tak...tylko jedno ale:od jakiegoś czasu widze że przestaje mi gifty przynosić z wypraw...a ten drugi (4lvl) za to tak.Łudze się że następny "świeżak" też mi będzie dropił...
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

608

Friday, 26.12.2008, 01:24

Przestańcie spamować w tym wątku :] rozmywacie jego główny cel...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

609

Friday, 26.12.2008, 11:25


Dziś po śmierci legio na t-rexie postanowilem zrobic hopkow i chodzic na minotaura oto 1 wyprawa :

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9e100f2161

i tez ostatnia :wacko:
wszystkie techy
Nie rozumim ;/ ja zawsze jadę ich w 4-5 rundzie i to bez żadnych strat.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

610

Friday, 26.12.2008, 13:25

Witam

Proste pytanie

Czy rozbudowanie technologi "awans do starożytności" wiąże się z automatycznym Awansem ? czy po prostu daje w późniejszym wybranym przez zemnie czasie awans ? bo rozbudowałbym juz ta technologie ale nie chce jeszcze awansować ( wiadomo chce ołtarz rozbudować )


i drugie pytanie wiem ze ołtarz max 20 level jest ale czy musze tez totem do 20 rozbudować ? czy to nie rzutuje na to ?

611

Friday, 26.12.2008, 13:38

Czy rozbudowanie technologi "awans do starożytności" wiąże się z automatycznym Awansem ? czy po prostu daje w późniejszym wybranym przez zemnie czasie awans ? bo rozbudowałbym juz ta technologie ale nie chce jeszcze awansować ( wiadomo chce ołtarz rozbudować )
Jak odkryjesz wszystkie technologie oraz spełnisz pozostałe wymagania [2 bosów kilym] to w zakladce technologi u góry pojawi się napis "Kliknij tutaj, by awansować do następnej epoki" czyli przechodzisz kiedy zdecydujesz a nie jak odkryjesz technologie .


i drugie pytanie wiem ze ołtarz max 20 level jest ale czy musze tez totem do 20 rozbudować ? czy to nie rzutuje na to ?
Jak nie postawisz totemu na dany level to nie będziesz miał możliwości budowy ołtarza na ten level więc musisz budowac wpierw totem pózniej Ołtarz.

Pozdro

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

612

Friday, 26.12.2008, 13:38

ad.1. To nie jest automatyczny awans. Musisz jeszcze kliknąć na ikonkę awans w zakładce technologii.
as.2. Jak chcesz mieć ołtarz na 20 to musisz też mieć totem na 20 (max. poziom budynku to poziom totemu).
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

613

Friday, 26.12.2008, 21:01

Kumam

Dzięki

Idąc za ciosem

Bede chciał założyć 2 wioche ( juz pod nowa epoke )

Poczytałem topic "mini poradnik jak nie utknąc w kamieniu" i jestem skołony do wyboru B czyli duzej armi ( a co za tym idzie monotonnym farmieniu słabszych ) choć nie jestem pewny czy tacy słabi w 2 epoce jeszcze są ;) ale nie o to chciałem spytać . W tuku pisze zeby wybrać tam gdzie jest dużo lasów i dzungli ( rozumie ze to drewno/konie) i jak pozowle sobie zacytować "i z duzym wydobyciem krzemienia ( bedzie tam wydobywany braz)." czyli jakie pola ? góry ? bo nie czaje

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

614

Friday, 26.12.2008, 21:04

Góry (ale nie wysokie bo tam nic nie masz) i wzgórza. Tam wydobywasz brąz. Z rzek nic nie masz w starożytności więc ich nie szukaj.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

615

Friday, 26.12.2008, 21:07

lasów i dzungli
pod drewno
z duzym wydobyciem krzemienia ( bedzie tam wydobywany braz)
wzgórza i góry
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

616

Friday, 26.12.2008, 21:12

Rozumie

Czyli znalezione przez zemnie pole :
Dzungla 5
Las 3
Wzgórza 2
Góra niska 1
Step 1
Pustynia 1
Nieużytki : bagno 1 wysokie góry 2


nadawało by się czy za mało będzie wydobycia brązu ?

EDIT !! :

żeby nie pisać kolejnego posta

jak to wyglada z farmieniem w kolejnej epoce czy jest kogo farmic ? czy to głupia opcja.

może głupie pytanie ale farmic moza tylko tych z danej epoki ?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "elfik" (26.12.2008, 21:19)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

617

Friday, 26.12.2008, 21:29

Mogło by być więcej ale pod procarzy całkiem niezłe. Wszystko zależy jeszcze od bonusów.

Farmisz swoją epokę oraz epoki +/- 1 twojej. Czyli w starożytności farmisz kamień i średniowiecze. Tylko że z nich zawsze dostaniesz tylko drewno. Tylko ze starożytności "pełne" surowce.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

rumi_PL

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

618

Saturday, 27.12.2008, 18:15

A-stolica
B-wioskowo

czy jeśli ktoś założy obleg na wioske B to aby atakować oblegających z wioski A potrzebuje budynek "misja dyplomatyczna' w wiosce A czy w wiosce B?
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


619

Saturday, 27.12.2008, 18:21

jeżeli ktoś zalozy obleg na wioske B to potrzebujesz w niej misji dyplomatycznej aby ktoś z twojego klanu mogl atakowac tyly oblegajacych ilosc atakow na oblegajacych zalezna jest od poziomu misji dyplomatycznej


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

620

Saturday, 27.12.2008, 18:22

w wiosce obleganej (B)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych