Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 28.12.2008, 14:09

nieśmiertelny bohater

Mam problemik z pewną wioską, atakuję ją od jakiegoś czasu, gracz jest nieaktywny, stacjonuje tam tylko bohater na 1 lvl. Jakimi jednostkami bym nie atakował, walczy tylko jeden typ jednostek i zadaje max. 168 pkt. obrażeń bohaterowi. Zawsze kończy się remisem...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 28.12.2008, 14:18

Jakiś raport posiadasz może? Bardzo by ułatwił sprawę.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Sunday, 28.12.2008, 14:18

wrzuć raport z walki ... prawdopodobnie jest to bohater latający


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

4

Sunday, 28.12.2008, 14:21

raporty kasuję bo się skrzynka zapycha. Bohater nie ma jakichś właściwości bo jest na 1 lvl. Atakuję wilczymi jeźdźcami, władcami tygrysów, dziećmi mastodonta i ten sam efekt...

5

Sunday, 28.12.2008, 14:22

przenoś raporty do zapisanych tam jest duzo miejsca i skrzynka sie nie zapcha a skad wiesz czy nie ma jakis specjalnych wlasciwosci 8)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 28.12.2008, 14:25

Jak idziesz ze swoim hero z przodu i zawsze jest tyle samo obrażeń to prawdopodobnie ma latacza. Tylko on ma atak p-lot i tylko on zadaje obrażenia.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

7

Sunday, 28.12.2008, 14:26

Wiem bo sprawdzałem w raporcie jakie ma właściwości. Najeżdżasz na herosa lub jednostkę i wszystko widać hehe, obrażenia zadają jednostki losowo, raz jest to mój bohater, raz jeden z rodzajów wojska...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 28.12.2008, 14:32

No to jak będziesz miał raport to do wrzuć bo tak ciężko cokolwiek oceniać...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)