You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, December 23rd 2008, 1:53pm

Bohater - problem z punktami życia

mam problem z punktami życia bohatera . W statystykach mam już wykupione 272 punkty życia . Ale niestety cały czas pokazuje o 20 oczek mniej 252 ?? :huh: . To samo jak idę do boju . wykazuje że mój bohaterma o 20 oczek mniej . Co jest grane??. Może ktoś mi wyjaśni gdzie się gubi te 20 oczek ?( . w innym bohaterze jest wszystko OK . to samo tyczy się obrony bohatera . mój ma -50 . to znaczy że co bohater jest już na starcie z ujemną mocą obrony ?? . każde dokupienie obrony powoduje że bohater ma ma wprawdzie coraz mniej punktów ujemnych . ale coś tu nie rozumiem . jak bohater " człowiek" może mieć ujemną moc obrony. To tak jakby był głuchy i ślepy . ja mu daję tarczę a on ją natychmiast gubi! :rotfl: . to paranoja . Mogę zrozumieć że bohater ma "0" moc obrony ale minusową !!i to minus 60

2

Tuesday, December 23rd 2008, 2:00pm

Masz latającego bohatera :) latający ma mniej życia i obrony

3

Tuesday, December 23rd 2008, 2:57pm

dzięki za wyjaśnienie. choć i tak to jest dziwne . obrona ujemna !!! . niechktoś to wyjaśni wojskowemu to pęcnie z radosci , jak opiszemy wojsko z ujemną moocą obrony !!

Prop

Intermediate

Posts: 199

Location: Opole

  • Send private message

4

Tuesday, December 23rd 2008, 3:04pm

jak opiszemy wojsko z ujemną moocą obrony
to jest takie wojsko, które samo sobie strzela w nogę zanim wyjdzie z baraków :rotfl:

5

Tuesday, December 23rd 2008, 4:52pm

Chodzi o mechanikę - by latanie miało sens, musi mieć jakieś wady :)

Jeśli chcesz do tego dopisać wyjaśnienie "logiczne" do świata gry, to możesz przyjąć, na przykład, że bohater dostaje skrzydła - a strzelcy starają się w nie trafic, bo jest to czuły, delikatny, a przez to newralgiczny punkt. Gdy trafią to hero spada i się zabija (dlatego ma mniej hpków, co symbolizuje właśnie możliwość nie tyle zabicia, co zestrzelenia bohatera, które jest łatwiejsze)
Można też kminić tak - każdy bohater ma na sobie specjalny pancerz (-10% od każego ataku), który, by mógł się unosić, musi ściągnąć, ew założyć lżejszy i mniej skuteczny, co powoduje kary.
Jeszcze jeden pomysł, pochodny z AD&D - lata się magicznie, koncetrując się na czarze "latanie". Każdy cios Cię rozprasza, i by znów się skupić potrzebujesz dodatkowej energii życiowej :)

Możesz sobie wybrac, połączyć, bądź wymyślić własne - co tylko Ci się podoba :P Wyobraźnia w tej grze też się przydaje :D
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


6

Monday, December 29th 2008, 11:19am

Ujemna obrona - np. zbiorniki na paliwo/amunicję zamontowane na zewnątrz czołgu; ciężarówka przewożąca amunicję.
Oznacza tyle, że cel jest nad wyraz wrażliwy na ataki wroga, a każde trafienie zadaje zwiększone obrażenia.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker