Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 30.12.2008, 20:33

Propozycja - Usługi premium

Chciałbym zaproponować skrócenie czasu do lokacji specjalnych w zamian za dni premium.
Obecnie jestem w 3 epoce i do wszystkich lokacji ze swojej epoki mam 15 min w jedna stronę, co daje 6 godzin siedzenia na TE gdybym chciał wykonać wszystkie wyprawy do lokacji ze swojej epoki. Dlatego też chodzę do jaskini z 1 epoki bo mam do niej 6 min w jedna stronę.
Uważam że 30 min na zaliczenie jednej wyprawy to stanowczo za długo, bo jak już pisałem jest to 6 godzin siedzenia (12 wypraw) na samych lokacjach specjalnych a gdzie czas na inne rzeczy ? (nie mówiąc już o życiu realnym).
Proponuję, aby w zamian za 10 dni premium skrócić czas do lokacji specjalnych o 2/3. Jest to pomysł zaczerpnięty z BW i tam się sprawdził.

PS. Już kiedyś pisałem o skróceniu czasu, ale tam mi chodziło również z atakami i pomysł został odrzucony. Teraz proponuję skrócić czas tylko na wyprawy.

2

Tuesday, 30.12.2008, 20:37

Weź pod uwagę, że osoby mające premium już mają skrócony czas w stosunku do osób, które go nie mają.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 30.12.2008, 20:38

Już masz skrócony. Do 15 minut właśnie. Kolejne premiowanie tych, co stać na takie wydawanie pieniędzy? Nie, dziękuję...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 30.12.2008, 20:38

a ja jestem temu przeciwny.

jesli ktos potrafi tak poustawiac sobie czas zeby zrobic wszystkie ( patrz ja ) to dlaczego mamy to zmieniac?

to jest utrudnieniem w grze i niech tak zostanie. zauwaz ze czas został i tak skrócony do 15 minut max. daWNIEJ było duzo gorzej.

jestem na nie
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

5

Tuesday, 30.12.2008, 20:39

to jest dodatkowa usługa kosztem dni ważności premium

6

Tuesday, 30.12.2008, 20:42

Możesz expić więcej jak jednego bohatera na raz i wszystko staje się piękniejsze:D , jak chcesz expić jednego i tylko dla niego pompowac 12 lokacji na dobę to musisz sie poświęcić i posiedzieć te kilka H przed kompem :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Diabel" (30.12.2008, 20:52)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 30.12.2008, 20:43

Czyli stać cię - masz lepiej. A co z tymi co ich nie stać? Mają siąść i płakać? To nie komercha ani nie nabijanie kasy dla twórców.
Poza tym kto Ci każe chodzić ze stolicy? Poszukaj, z której wioski masz bliżej i chodź stamtąd. Albo załóż sobie jaką bliżej interesujących Cię lokacji. Mocny jesteś, stać Cię na nową wioskę...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 30.12.2008, 20:45

Zawsze możesz ekspić np. dwoma bohaterami na raz, czas ci się skróci o połowę. Ja myślę, że takie było założenie twórców aby nie nastawiać się na ekspienie tylko jednym bohaterem ale przynajmniej czterema - wtedy okazuje się, że 12 wyprawek na dobę to wcale nie tak dużo
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

9

Tuesday, 30.12.2008, 20:54

Czyli stać cię - masz lepiej. A co z tymi co ich nie stać? Mają siąść i płakać? To nie komercha ani nie nabijanie kasy dla twórców.
Poza tym kto Ci każe chodzić ze stolicy? Poszukaj, z której wioski masz bliżej i chodź stamtąd. Albo załóż sobie jaką bliżej interesujących Cię lokacji. Mocny jesteś, stać Cię na nową wioskę...
To nie kwestia czy mnie stać czy nie. Bo ja mogę o tobie powiedzieć, że nic nie robisz skoro masz tyle czasu, albo jestes dzieckiem i po szkole od razu siadasz do gry. Nie oceniaj innych aby Ciebie nie oceniano. To tylko propocycja zaczerpnieta z innej gry ale tych twórców.
Chodzi o to, że pracuję zawodowo, do tego mam żonę i dziecko. Nie chce przy tym rezygnować z gry albo z części gry (nie zrobienie wypraw). A czy to jest ułatwienie ? To jest tylko umożliwienie wykonania wypraw do lokacji adekwatnych do epoki. Jak już pisałem takie udogodnienie jest na wszystkich serwerach BW i też ludzie bez premium albo mający dużo czasu wolnego płakali że to zbyt duże ułatwienie itp. Ale to się sprawdziło, bo umożliwiło ludziom pracujacym wykonac wszystkie 24 wyprawy na dowlona odległość i nie zarywać przy tym nocy.
Myslę, że jak i w BW wiekszość osób z premium skusiłoby się na taką opcję.

PS. to nie temat do kłótni, tylko czekam, że twórcy gry poważnie rozważą tą propzycję.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 30.12.2008, 21:00

To była poważna odpowiedź. Pracujesz. Ok nie czepiam się. Ale na prawdę są inne sposoby na skrócenie sobie czasu dojazdu do lokacji. Chociażby przeniesienie wioski. W 3 epoce masz 4 wioski. Jak jedną sobie przeniesiesz bliżej lokacji to się nic nie stanie.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

11

Tuesday, 30.12.2008, 21:00

bo umożliwiło ludziom pracujacym wykonac wszystkie 24 wyprawy na dowlona odległość i nie zarywać przy tym nocy.
Jakie 24 ? o co chodzi ?:>

12

Tuesday, 30.12.2008, 21:04


Jak już pisałem takie udogodnienie jest na wszystkich serwerach BW i też ludzie bez premium albo mający dużo czasu wolnego płakali że to zbyt duże ułatwienie itp. Ale to się sprawdziło, bo umożliwiło ludziom pracujacym wykonac wszystkie 24 wyprawy na dowlona odległość i nie zarywać przy tym nocy.
Myslę, że jak i w BW wiekszość osób z premium skusiłoby się na taką opcję.





bo umożliwiło ludziom pracujacym wykonac wszystkie 24 wyprawy na dowlona odległość i nie zarywać przy tym nocy.
Jakie 24 ? o co chodzi ?:>
Jest to nawiązanie do BW gdzie jest 24 wypraw do wykonania na dobę. Ma sie przy tym do wybory wyprawy bliskie, dalekie i pielgrzymki.

13

Tuesday, 30.12.2008, 21:06

Acha :> Zobaczymy co "Wielki brat" na to powie :D

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 30.12.2008, 21:36

Jestem za skroceniem czasu wypraw za dni premium. Z podobnych powodow co tworca tego watku. Stracilem przez to juz sporo wypraw, bo sie niezmiescilem czasowo w grze...

Odnosnie innych sposobow, to tak:
- chodzenie na lokacje wiecej niz jednym hero - oplacalne w 1-2 epoce dla epok wyzej upkeep jednostek mocnych zdolnych obsluzyc lokacje juz jest bolesnym wydatkiem z budzetu wiosek, w poczatkowych fazach rozwoju niemozliwe nawet.
- zakladanie wiosek blisko lokacji - poroniony pomysl, buduje wioski na kwadratach z jak najwieksza iloscia bonusow oraz mozliwie kozystnym ustawieniem wydobycia poszczegolnych surowcow zalezenie od przeznaczenia - zakladanie wioski specjalnie na lokacje oslabia gracza oraz klan
- i juz niema innych sposobow ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 30.12.2008, 21:40


- zakladanie wiosek blisko lokacji - poroniony pomysl, buduje wioski na kwadratach z jak najwieksza iloscia bonusow oraz mozliwie kozystnym ustawieniem wydobycia poszczegolnych surowcow zalezenie od przeznaczenia - zakladanie wioski specjalnie na lokacje oslabia gracza oraz klan


Na początku rozwoju w danej epoce może i tak ale później jak masz wypasione wszystkie wioski to spalenie jednej i postawienie nowej nie jest już takim wydatkiem jak się na początku wydaje.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

16

Monday, 05.01.2009, 09:48

Pomysł zostanie rozważony po skończeniu obecnych patchy.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

gawlinski1

Nierejestrowany

17

Friday, 09.01.2009, 18:42

w BW ataki trwają od 3-4min w górę w TE od 6-8min w górę.
może jak by było więcej wiosek było by prościej.

W BW jeśli chodzi o expa to dostajesz go znacznie mnie niż w TE..
W BW masz jeszcze postój taksówej a tu co? budowla PORT?

budynek PORT od X epoki można by było go stawiać na określony poziom
mógł bym przechodzić do kolejnych epok tak aby skracać czas wypraw - proste :thumbup:



Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 09.01.2009, 18:46

A skąd wiesz, że go nie będzie od Współczesności? Krowa jak wejdzie to się podzieli wiedzą na ten temat:) (mam nadzieję...)

//ładnie Ci ktoś odwiedzin w profilu nabił;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

19

Monday, 12.01.2009, 16:33

Ja mam premium. Ok, twórcy gry muszą jakoś zarabiać. Ale jestem zdecydowanie przeciwny skracaniu czasu dojścia do lokacji specjalnych za dodatkową kasę. Myślę, że premium kosztuje teraz tyle, że bardzo wielu może sobie na to pozwolić. Ja zapłaciłem z dużym bólem, ale możliwość kolejkowania produkcji wzięła górę. Bez tego traciłbym cały dzień na grę, albo bym po prostu przestał grać. Ale potęgowanie nierówności ze względu na zasobność portfela na pewno przekona mnie, że dalsza gra nie ma sensu.

A tak w ogóle, to ja zmarnowałem zdecydowaną większość moich kursów na lokacje specjalne. Przecież nie muszę być najlepszy. Wielu graczy gra mniej intensywnie i dla wszystkich jest miejsce w TE.

Podsumowując: STANOWCZE NIE DLA KOLEJNYCH PŁATNYCH OPCJI.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Monday, 12.01.2009, 18:39

Odpowiedź została podana
Pomysł zostanie rozważony po skończeniu obecnych patchy.
//zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Podobne wątki