Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 06.01.2009, 05:21

Kolejna epoka

Zbadałem awans do kolejnej epoki, wszystkie potrzebne technologie i jedyne co mi zostało to wodzowie do pokonania. Moje pytanie brzmi gdzie mogę ich znaleźć?

2

Tuesday, 06.01.2009, 05:32

W lokacjach specjalnych. Goliata na trzecim poziomie Jaskini (wchodzisz tam najlepiej z dziesięcioma mamutami), a Gilgamesza na drugim poziomie Portalu Mocy (najlepiej wchodzić z wilkami).
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 06.01.2009, 14:22

Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Podobne wątki