Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Wednesday, 07.01.2009, 11:56

mogę się dowartościować, widząc że ja jestem taki mądry i rozumiem co jest napisane w regulaminie a niektórzy najwyraźniej nie. :) A już przeurocze jest jak ktoś się czepia przecinka lub po słownikach szuka definicji jakiegoś słowa, którego znaczenie w kontekście regulaminu jest oczywiste. Gdybyście nie korzystali wielokrotnie z tego samego komputera bez zgłaszania tego, nie było by sprawy. Sami jesteście winni, Wasze zachowanie samo Was oskarża. Więc o co do licha Wam chodzi? :|

jakby Ciebie - uczciwie grajacego uzytkownika TE zbanowali, tez bys sie bronil i szukal dowodow na swoja niewinnosc. a moze sie myle?
Jakoś większość ludzi potrafi spotykać się z przyjaciółmi i jednocześnie grać TYLKO ZE SWOJEGO komputera, mimo że znajomi też grają. A jeżeli ktoś mimo wcześniejszego upomnienia ma to w ... "głębokim poważaniu", lub co gorsza nie rozumie że tak nie wolno to potem tworzy wypociny ku uciesze publiczności

czyli w/g Ciebie granie w TE ma sie ograniczac do grania w swoim zaciszu? do niewychodzenia z domu, bo trzeba sie kontem zajmoac? wtedy naprawde w TE beda najlepsi odludki, ktorzy nie maja przyjaciol ani innych zainteresowan. my sie spotykamy czesto, gramy raz ode mnie raz od darkdrivera. poza tym to nie jest tak ze "tak nie wolno" - mozna, ale trzeba powiadomic operatora gry (i nie jest powiedziane nawet gdzie go znalezc). thorga wiedziala o tym, a mimo to dostalismy bana.

Thoguś zmień mu czyn i daj BANA za uporczywe zasiadanie jak tak woli :) wg regulaminu który sam przytoczył
b) zasiadanie - ban od 48h do stałego,

pokaz mi czlowieka, a znajde na niego paragraf? skoro uwazasz, ze za ten sam czyn w/g regulaminu mozna zakwalifikowac do 2 roznych hmmm wykroczen, tzn ze regulamin nie jest dobry i trzeba go usprawnic. zeby bylo jasno i klarownie powiedziane co jest czym i za co jest jaka kara. regulamin nie moze dawac dowolnosci w postepowaniu. zwlaszsza JAK SIE JEST NIEWINNYM. tak ciekawi mnie tylko co Ty bys zrobil, jakby Cie tak za darmo zbanowali i bylbys przekonany o swojej niewinnosci?

22

Wednesday, 07.01.2009, 13:42

Może i regulamin jest dziurawy, ale nie na tyle, żebyś się przez te dziury przecisnął ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Wednesday, 07.01.2009, 13:51


czyli w/g Ciebie granie w TE ma sie ograniczac do grania w swoim zaciszu? do niewychodzenia z domu, bo trzeba sie kontem zajmoac? wtedy naprawde w TE beda najlepsi odludki, ktorzy nie maja przyjaciol ani innych zainteresowan. my sie spotykamy czesto, gramy raz ode mnie raz od darkdrivera. poza tym to nie jest tak ze "tak nie wolno" - mozna, ale trzeba powiadomic operatora gry (i nie jest powiedziane nawet gdzie go znalezc).
No w końcu postępy - tak miałeś grać tylko na swoim kompie =) Nikt ci nie każde siedzieć w grze non stop. Sam sobie ustalasz ile siedzisz. Czy ty myślisz, że większość ludzi to tu gra po 20h na dobę bo chcą być najlepsi? Teraz to mnie naprawdę rozbawiłeś xD. NIe będziesz się spotykał ze znajomymi bo musisz w grze kilknąć :rotfl: . A nocnik też masz, żeby nie iść do toalety, bo może nie zdążysz kilknąć?
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

24

Wednesday, 07.01.2009, 14:15

Jakoś większość ludzi potrafi spotykać się z przyjaciółmi i jednocześnie grać TYLKO ZE SWOJEGO komputera, mimo że znajomi też grają. A jeżeli ktoś mimo wcześniejszego upomnienia ma to w ... "głębokim poważaniu", lub co gorsza nie rozumie że tak nie wolno to potem tworzy wypociny ku uciesze publiczności

czyli w/g Ciebie granie w TE ma sie ograniczac do grania w swoim zaciszu? do niewychodzenia z domu, bo trzeba sie kontem zajmoac? wtedy naprawde w TE beda najlepsi odludki, ktorzy nie maja przyjaciol ani innych zainteresowan. my sie spotykamy czesto, gramy raz ode mnie raz od darkdrivera. poza tym to nie jest tak ze "tak nie wolno" - mozna, ale trzeba powiadomic operatora gry (i nie jest powiedziane nawet gdzie go znalezc). thorga wiedziala o tym, a mimo to dostalismy bana.

Thoguś zmień mu czyn i daj BANA za uporczywe zasiadanie jak tak woli :) wg regulaminu który sam przytoczył
b) zasiadanie - ban od 48h do stałego,

pokaz mi czlowieka, a znajde na niego paragraf? skoro uwazasz, ze za ten sam czyn w/g regulaminu mozna zakwalifikowac do 2 roznych hmmm wykroczen, tzn ze regulamin nie jest dobry i trzeba go usprawnic. zeby bylo jasno i klarownie powiedziane co jest czym i za co jest jaka kara. regulamin nie moze dawac dowolnosci w postepowaniu. zwlaszsza JAK SIE JEST NIEWINNYM. tak ciekawi mnie tylko co Ty bys zrobil, jakby Cie tak za darmo zbanowali i bylbys przekonany o swojej niewinnosci?
Ja i moi znajomi grający w TE wiedząc że tak nie można gramy tylko u siebie (nie jest to aż taka życiowa sprawa że trzeba być przy TE non stop), imprezuję 3-4 razy w tygodniu, nie potrzebuję żeby ktoś się "opiekował" w tym czasie moim kontem.

Thorga nie ma możliwości sprawdzić naocznie czy piszesz prawdę bo być może tak i jest że nawet nocujecie u siebie ale w większości przypadków tak właśnie tłumaczą się oszuści, a ona ma właśnie takie przypadki wyłapywać. Powiedz jak ona ma odróżnić że nie macie swoich haseł i że jeden nie opiekuje się kontem drugiego podzas gdy tamten śpi albo jest na randce??
Skoro już spotykacie się w mieszkaniu to co za problem posiedzieć 2h u jednego, wypić po 5 browców i przenieść się do kolegi żeby i on coś na swoim koncie zrobił (sam pisałeś że mieszkacie niedaleko).

Nieraz tak się zdarza że po głębszym przeanalizowaniu zmienia się kwalifikacja czynu.

Jak potrzebowałeś napisać skargę że Cię zbanowali to jakoś znalazłeś miejsce, a jak trzeba było zgłosić operatorowi to jesteś wielce zagubiony na tym "ogromnym" forum. Mi tam może jeszcze taki kit wciśniesz ale Thordze jak ją znam raczej nie :D.
I na koniec "JAK SIE JEST NIEWINNYM" to po co dawać powody żeby Cię uznawali za winnego?? Logujcie się od siebie i jak to Thorga (ta zła operatorka :)) wcześniej napisała będzie Wam mogła "naskoczyć" i nie polepszy sobie z rana dzięki Wam nastroju.

25

Wednesday, 07.01.2009, 15:42

Może i regulamin jest dziurawy, ale nie na tyle, żebyś się przez te dziury przecisnął ;)

widzisz - tu nie chodzi o przeciskanie sie. chodzi o sprawiedliwosc i wysokie mniemanie o sobie :)
No w końcu postępy - tak miałeś grać tylko na swoim kompie =) Nikt ci nie każde siedzieć w grze non stop. Sam sobie ustalasz ile siedzisz. Czy ty myślisz, że większość ludzi to tu gra po 20h na dobę bo chcą być najlepsi? Teraz to mnie naprawdę rozbawiłeś xD. NIe będziesz się spotykał ze znajomymi bo musisz w grze kilknąć :rotfl: . A nocnik też masz, żeby nie iść do toalety, bo może nie zdążysz kilknąć?

uwierz mi czasami sa ludzie, ktorzy poza TE wiata nie widza i nie wazne o ktorej godzinie puszczalem na nich atak, zawsze zdazyli surke schowac i wojsko wyslac. niemozliwe zebym caly czas sie natykal na nich jak wchodzilem na TE. poza tym granie z jednego IP nie jest zabronione, po prostu operator musi byc o tym powiadomiony. i byl.
imprezuję 3-4 razy w tygodniu, nie potrzebuję żeby ktoś się "opiekował" w tym czasie moim kontem.

ja robie zdjecia do mynight.pl wiec imprezuje 3-4 razy w tygodniu, czesto razem z darkdriverem i tez nie potrzebuje by sie ktos moim kontem opiekowal. zrozum wreszcie, ze sam gram na swoim koncie!

Thorga nie ma możliwości sprawdzić naocznie czy piszesz prawdę. Powiedz jak ona ma odróżnić że nie macie swoich haseł i że jeden nie opiekuje się kontem drugiego podzas gdy tamten śpi albo jest na randce??

to znaczy ze cokolwiek sobie Thorga pomysli jest prawda, bo nei ma sprawdzic czy mowie prawde? w polskim prawodastwie jesli nie mzoesz czegos udowdownic, to juz Twoj problem. jest domniemanie niewinnosci. obowiazek udowodnienia spoczywa na oskarzajacym. nawet regulamin wspomina ze "W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego". widac jednak ze nikt sie do zasad nie stosuje.
Jak potrzebowałeś napisać skargę że Cię zbanowali to jakoś znalazłeś miejsce, a jak trzeba było zgłosić operatorowi to jesteś wielce zagubiony na tym "ogromnym" forum.

drogi kolego, jak sie nie mozna zalogowac na konto, gdyz sie jest zbanowanym to pojawia sie link do forum - na pregierz - gdzie sa wyjasnienia co sie stalo, ze jest ban.
Logujcie się od siebie i jak to Thorga (ta zła operatorka :)) wcześniej napisała będ[/color]zie Wam mogła "naskoczyć" i nie polepszy sobie z rana dzięki Wam nastroju.

nie ma obowiazku logowania sie od siebie. moge sie logowac gdzie mi zie zywnie podoba. o graniu przez 2 osoby z dwoch IP Thorga wiedziala.

26

Wednesday, 07.01.2009, 15:52

Cytat


nie ma obowiazku logowania sie od siebie. moge sie logowac gdzie mi zie zywnie podoba. o graniu przez 2 osoby z dwoch IP Thorga wiedziala.


No i fajnie, że grały 2 osoby - tylko co z tego, skoro grały na dokładnie 5 kontach :P
Jakby nie patrzeć, to po 2.5 konta na łeb, więc nawet jeśli przyjmujemy, że grały u ciebie dwie osoby, to nadal mamy do czynienia z multikontami.

Konto 15448
Powiązane konta (ilość przelogowań między kontami):

• 14984 (697) • porównaj -»
• 16904 (138 ) • porównaj -»
• 16929 (12) • porównaj -»
• 23105 (187) • porównaj -»

Jakoś ciągle pomijasz ten (zapewne niewygodny dla ciebie) fakt milczeniem.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Wednesday, 07.01.2009, 16:00

Z tego, co się orientuję, to już twój drugi ban. Pierwszego dostałeś za zasiadanie z Darkdriverem. Z tamtego bana Thorga wiedziała już, że czasami z nim grasz z jednego kompa i było ok. Drugiego dostałeś bo dosiadło się jeszcze dwóch kolegów i nie zostało to zgłoszone.
A skoro bana dostałeś to znaczy, że z logów tak wynikało. Jak masz stałe IP to raczej o pomyłce nie może być mowy (chyba że ktoś się zakradł i bezczelnie zalogował się z twojego kompa na inne konta;) )
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Wednesday, 07.01.2009, 16:16

no ok, za 14984 dostalismy bana ostatnio, tylko szkoda ze to konto juz nieistnieje bo zostalo usuniete od rzau jak zostalo odblokowane, wiec juz sie chyba niepowinno doliczac?? zreszta 16929 tez logowania ostatnie byly chyba przed tamtym banem?? i mozesz rowniez sprawdzic ile razy sie tez logowal potem 16904 ?? czy Ci sie niechcialo takich rzeczy sprawdzac?? wiec zostaje nas tylko 3, tak jak tlumaczymy. Z tym ze pajak na IP bielina sie wogole nielogowal, wiec o to sie rozchodzi, ze bielin dostal bana za nic, bo my (Darkdriver i Bielin) we 2 mielismy zgloszona gre.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Tygrys" (07.01.2009, 16:21)


29

Wednesday, 07.01.2009, 16:27



ja robie zdjecia do mynight.pl wiec imprezuje 3-4 razy w tygodniu, czesto razem z darkdriverem i tez nie potrzebuje by sie ktos moim kontem opiekowal. zrozum wreszcie, ze sam gram na swoim koncie!
***********************************************************************************************************************************************
to znaczy ze cokolwiek sobie Thorga pomysli jest prawda, bo nei ma sprawdzic czy mowie prawde? w polskim prawodastwie jesli nie mzoesz czegos udowdownic, to juz Twoj problem. jest domniemanie niewinnosci. obowiazek udowodnienia spoczywa na oskarzajacym. nawet regulamin wspomina ze "W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego". widac jednak ze nikt sie do zasad nie stosuje.

Jak potrzebowałeś napisać skargę że Cię zbanowali to jakoś znalazłeś miejsce, a jak trzeba było zgłosić operatorowi to jesteś wielce zagubiony na tym "ogromnym" forum.
drogi kolego, jak sie nie mozna zalogowac na konto, gdyz sie jest zbanowanym to pojawia sie link do forum - na pregierz - gdzie sa wyjasnienia co sie stalo, ze jest ban.


może i grasz sam, ja tego nie neguję, ale widać logi mówią coś innego
***********************************************************************************************************************
jak policja znajdzie dowody które przyjmie prokuratura to wtedy oskarżony musi udowodnić że te dowody są nic nie warte jeżeli uważa się za niewinnego
u Thorgi dowodem Waszej winy są logi
***********************************************************************************************************************
kolego z tego co wyczytałem to już Twój kolejny raz, więc po pierwszym razie już chyba wiedziałeś jak się zgłasza takie rzeczy

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Wednesday, 07.01.2009, 16:32

No i tu jest wlasnie problem, bo cos sie jej zbytnio nichcialo sprawdzac tych logow, zreszta widzi tylko 1 z 4 IP wiec o czym tu rozmawiac...

31

Wednesday, 07.01.2009, 17:29

no ok, za 14984 dostalismy bana ostatnio, tylko szkoda ze to konto juz nieistnieje bo zostalo usuniete od rzau jak zostalo odblokowane, wiec juz sie chyba niepowinno doliczac??

No i nie jest doliczone, widzisz gdzieś żeby to konto było zablokowane?

Cytat

zreszta 16929 tez logowania ostatnie byly chyba przed tamtym banem??

Przedawnienie nie ma tu nic do rzeczy, można dostać bana nawet za łamanie regulaminu sprzed roku.

Cytat

i mozesz rowniez sprawdzic ile razy sie tez logowal potem 16904 ?? czy Ci sie niechcialo takich rzeczy sprawdzac??

nie, bardzo lubię ręcznie liczyć linijka po linijce ;)
oraz nie mam nic więcej do roboty niż liczyć logowania :P
ale skoro tak ładnie prosisz, to proszę:
po 10 grudnia 2008 przelogowań na konto 16904 (wielki pajak) łącznie z kont 23105 i 15448 było dokładnie 193 razy.
Co po podzieleniu przez 26 dni (do 6 grudnia) daje 7,42 logowania dziennie ;)

Są to logowania TYLKO od 10 grudnia.

Cytat

wiec zostaje nas tylko 3, tak jak tlumaczymy. Z tym ze pajak na IP bielina sie wogole nielogowal, wiec o to sie rozchodzi, ze bielin dostal bana za nic, bo my (Darkdriver i Bielin) we 2 mielismy zgloszona gre.


Pokaż mi to zgłoszenie, chętnie je wszyscy ujrzymy. Jeśli je wysłałeś, masz jego kopię w swojej skrzynce.
Zgłoszenie jest na KONTA, poprzedni ban dotyczył kont:
ID 15448 Login Bielin
ID 14984 Login Tygrys86
Nawet jeśli można to uznać za "zgłoszenie", to było to tylko "zgłoszenie" kont 15448 i 14984.
Nie ma tam mowy o reszcie kont.

Obecny ban dotyczył kont:
ID 23105 Login DarkDriver
ID 15448 Login Bielin
ID 16904 Login pajak
ID 16929 Login drakkainen
Nie widzę nigdzie żeby gdziekolwiek kiedykolwiek była jakakolwiek mowa o wspólnej grze tych wszystkich kont.

Cytat

w polskim prawodastwie jesli nie mzoesz czegos udowdownic, to juz Twoj problem. jest domniemanie niewinnosci.

Jak dostaniesz fotę z fotoradaru (czyli "loga" z twojej jazdy), że jechałeś 150km/h w zabudowanym bez zapiętych pasów, albo mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, to proponuję wytłumaczyć na Policji/straży miejskiej, że masz prawo do domniemania niewinności :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (07.01.2009, 17:52)


32

Thursday, 08.01.2009, 15:49


No i fajnie, że grały 2 osoby - tylko co z tego, skoro grały na dokładnie 5 kontach

no i fajnie, zrobilo sie z 2 kont nagle 4, a teraz 5 :) mowilem ze jak dluzej bediemy rozmawiac to mi pol TE doliczysz :)
Z tamtego bana Thorga wiedziała już, że czasami z nim grasz z jednego kompa i było ok. Drugiego dostałeś bo dosiadło się jeszcze dwóch kolegów i nie zostało to zgłoszone.A skoro bana dostałeś to znaczy, że z logów tak wynikało.

wlasnei w tym problem. jeden z tych dwoch kolegow logowal sie ode mnie doslownie kilka razy, jeszcze przed dostaniem pierwszego bana niby za zasiadanie. drugi kolega bywa u mnie bardzo rzadko. czy kazda wizyta u kogos kto tez gra na TE musi byc zglaszana? wtedy za kazdym razem jak ide do kafeki, czy do akademika musialbym pisac zgloszenie, bo tam tez graja w TE. a ze z logow cos wynika, nie znaczy ze jest to prawda. Zrzta o ile dobrze pamietam, nalezysz do klanu Bloody Scorpions (moge sie mylic) a z tego klanu ktos mial multikonto, i za kare usuneli mu jedno - i mogl sobie wybrac ktore (oczywiscie wybral to slabsze)[MULTIKONTA] alfa jaf, beta jaf

chociaz tabela kar mowi o banie na stale za multikonto. i gdzie tu sprawiedliwosc? ale chyba dostal ulgoea kare "po znajomosciach"

kolego z tego co wyczytałem to już Twój kolejny raz, więc po pierwszym razie już chyba wiedziałeś jak się zgłasza takie rzeczy

skoro byl to moj drugi raz, tzn tez ze thorga wiedziala o calej sprawie, czyli bylo to zgloszone
Obecny ban dotyczył kont:
ID 23105 Login DarkDriver
ID 15448 Login Bielin
ID 16904 Login pajak
ID 16929 Login drakkainen
Nie widzę nigdzie żeby gdziekolwiek kiedykolwiek była jakakolwiek mowa o wspólnej grze tych wszystkich kont.

Tygrys po dostaniu bana stwierdzil, ze bedzie gral od nowa i zalozyl konto DarkDriver - bo tak sie nazywala jego postac na koncie Tygrys86. srednio inteligentny szympans skojarzylby juz fakt ze to ta sama osoba. a Ty masz jeszcze do tego to samo IP z ktorego byly logowania na poprzednie konta - zreszta poprosil nawet o skasowanie konta Tygrys86 wiec juz to konto nie istnieje w TE !!
Jak dostaniesz fotę z fotoradaru (czyli "loga" z twojej jazdy), że jechałeś 150km/h w zabudowanym bez zapiętych pasów, albo mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, to proponuję wytłumaczyć na Policji/straży miejskiej, że masz prawo do domniemania niewinności :)

to nie jest porownanie. Ty masz tylko loga. nie wiesz kto byl za kierownica samochodu. przypuszczasz, ze byla to jedna osoba i sie grubo mylisz. pisalem juz wczesniej - sprawdz doladowania konta premium. znajdziesz 4 rozne numery telefonow, 4 rozne konta bankowe. chcesz, to Ci wysle wyciagi z konta i skany dowodow osobistych. ale po co. Ty wiesz lepiej :) log nie jest stuprocentowym dowodem na zasiadanie cyz multikonta. wystarczy tylko do posadzenia jak to mowi wasz regulamin. ciezko sie przyznac do bledu, prawda? ale co tam, Tobie to laska i tak nikt Ci nic nie zrobi....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Bielin" (08.01.2009, 16:00)


33

Thursday, 08.01.2009, 15:56

Cytat

to nie jest porownanie. Ty masz tylko loga. nie wiesz kto byl za kierownica samochodu. przypuszczasz, ze byla to jedna osoba i sie grubo mylisz. pisalem juz wczesniej - sprawdz

mandat dostaje właściciel samochodu, chyba że sam wskaże sprawce ;)
jak pozycze komuś auto i przyjdzie mi mandat na 10 pkt i 500 PLN, to mogę go przyjąć albo udowodnić, że to inna osoba jechała, nie ja (wtedy ona zostanie obciążona mandatem).

system fotoradarów nie ma rozpoznawania twarzy wszystkich mieszkańców polski, mandat idzie zawsze na adres właściciela auta.
tak samo ja nie mam systemu rozpoznawania graczy między sobą, więc bany idą na konta.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

34

Thursday, 08.01.2009, 15:58


No i fajnie, że grały 2 osoby - tylko co z tego, skoro grały na dokładnie 5 kontach

no i fajnie, zrobilo sie z 2 kont nagle 4, a teraz 5 :) mowilem ze jak dluzej bediemy rozmawiac to mi pol TE doliczysz :)
Z tamtego bana Thorga wiedziała już, że czasami z nim grasz z jednego kompa i było ok. Drugiego dostałeś bo dosiadło się jeszcze dwóch kolegów i nie zostało to zgłoszone.A skoro bana dostałeś to znaczy, że z logów tak wynikało.

wlasnei w tym problem. jeden z tych dwoch kolegow logowal sie ode mnie doslownie kilka razy, jeszcze przed dostaniem pierwszego bana niby za zasiadanie. drugi kolega bywa u mnie bardzo rzadko. czy kazda wizyta u kogos kto tez gra na TE musi byc zglaszana? wtedy za kazdym razem jak ide do kafeki, czy do akademika musialbym pisac zgloszenie, bo tam tez graja w TE. a ze z logow cos wynika, nie znaczy ze jest to prawda
. Zrzta o ile dobrze pamietam, nalezysz do klanu Bloody Scorpions (moge sie mylic) a z tego klanu ktos mial multikonto, i za kare usuneli mu jedno - i mogl sobie wybrac ktore (oczywiscie wybral to slabsze)
[MULTIKONTA] alfa jaf, beta jaf

chociaz tabela kar mowi o banie na stale za multikonto. i gdzie tu sprawiedliwosc? ale chyba dostal ulgoea kare "po znajomosciach" ;)
kolego z tego co wyczytałem to już Twój kolejny raz, więc po pierwszym razie już chyba wiedziałeś jak się zgłasza takie rzeczy

skoro byl to moj drugi raz, tzn tez ze thorga wiedziala o calej sprawie, czyli bylo to zgloszone
Obecny ban dotyczył kont:
ID 23105 Login DarkDriver
ID 15448 Login Bielin
ID 16904 Login pajak
ID 16929 Login drakkainen
Nie widzę nigdzie żeby gdziekolwiek kiedykolwiek była jakakolwiek mowa o wspólnej grze tych wszystkich kont.

Tygrys po dostaniu bana stwierdzil, ze bedzie gral od nowa i zalozyl konto DarkDriver - bo tak sie nazywala jego postac na koncie Tygrys86. srednio inteligentny szympans skojarzylby juz fakt ze to ta sama osoba. a Ty masz jeszcze do tego to samo IP z ktorego byly logowania na poprzednie konta - zreszta poprosil nawet o skasowanie konta Tygrys86 wiec juz to konto nie istnieje w TE !!
Jak dostaniesz fotę z fotoradaru (czyli "loga" z twojej jazdy), że jechałeś 150km/h w zabudowanym bez zapiętych pasów, albo mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, to proponuję wytłumaczyć na Policji/straży miejskiej, że masz prawo do domniemania niewinności :)

to nie jest porownanie. Ty masz tylko loga. nie wiesz kto byl za kierownica samochodu. przypuszczasz, ze byla to jedna osoba i sie grubo mylisz. pisalem juz wczesniej - sprawdz doladowania konta premium. znajdziesz 4 rozne numery telefonow, 4 rozne konta bankowe. chcesz, to Ci wysle wyciagi z konta i skany dowodow osobistych. ale po co. Ty wiesz lepiej :) log nie jest stuprocentowym dowodem na zasiadanie cyz multikonta. wystarczy tylko do posadzenia jak to mowi wasz regulamin. ciezko sie przyznac do bledu, prawda? ale co tam, Tobie to laska i tak nikt Ci nic nie zrobi....

sorki, cos mi sie popieprzylo podczas edycji :)

35

Thursday, 08.01.2009, 16:03

mandat dostaje właściciel samochodu, chyba że sam wskaże sprawce ;)
jak pozycze komuś auto i przyjdzie mi mandat na 10 pkt i 500 PLN, to mogę go przyjąć albo udowodnić, że to inna osoba jechała, nie ja (wtedy ona zostanie obciążona mandatem).system fotoradarów nie ma rozpoznawania twarzy wszystkich mieszkańców polski, mandat idzie zawsze na adres właściciela auta.
tak samo ja nie mam systemu rozpoznawania graczy między sobą, więc bany idą na konta.

nie rozumiem czemu weszlas na temat samochodow. ale wiedzialem ze bedzie to zbyt skomplikowane, zebys to zrozumiala wiec wybaczam bo jestes kobieta :) powtorze:
Twoje "logi" nie sa dowodem na to, ze to ja wchodzilem na czyjekolwiek konto. nie mozna ich porownywac do zdjecia fotoradaru. teraz wyrazilem sie wystarczajaco jasno?
Przedawnienie nie ma tu nic do rzeczy

aha, rozumiem ze dostajemy drugi raz bana, za te same "przewinienia". super ;] pokaz mi ostatnie logowanie na konto drakkainen nie z jego IP. wymienilas ich w sumie 12. w ciagu tak dlugiego czasu. nie sadzisz, ze gdybym to JA zarzadzal tym kontem, to byloby duzo bardziej rozbudowane? 12 logowan w przeciagu jakiego czasu... poltorej miesiaca? to raptem ile razy byl u mnie? 3-4? i juz posadzony zostal o multikonto...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Bielin" (08.01.2009, 16:15)


36

Thursday, 08.01.2009, 16:22

Bielin czytałeś Regulamin ?


Cytat

III. Wyrejestrowanie przez administratora.

Użytkownik ma przywilej uczestnictwa w serwisie Time Edge: Czas
Wojny ograniczony dobrą wiarą oraz możliwościami technicznymi BW Team.
Administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania (czasowego lub
trwałego) oraz wyrejestrowania użytkownika bez jego wiedzy ani bez
wcześniejszego powiadomienia, w każdej sytuacji, a w szczególności w
przypadku naruszenia zasad ROWU lub Zasad Gry zamieszczonych na
oficjalnym forum gry.

Z tego wynika że nie możesz zrobić nic więcej jak zgodzić się z decyzją Administratora / operatora i jęki steki i płacz nic nie zmieni .

Jeżeli płaciłeś za Premium to jeszcze to :

Cytat


IV. Konta finansowane przez użytkownika. (zwane Premium)

Konto finansowane (Premium) uprawnia użytkownika do gry wolnej od
reklam. Jednocześnie administrator zastrzega sobie prawo do udzielania
specjalnych udogodnień dla użytkowników kont premium, ich modyfikacji,
lub wstrzymania. Użytkownik nie nabywa innych praw niż te
wyszczególnione w ROWU. Konto finansowane (Premium) podlega takim samym
ograniczeniom jak konto bezpłatne.
Użytkownik konta finansowanego
(Premium) ma prawo do zwrotu opłaty za niewykorzystany czas użytkowania
tylko w przypadku, gdy ustanie użytkowania nastąpiło z winy BW Team ale
nie było spowodowane naruszeniem zasad wynikających z Zasad Gry oraz
ROWU. Każde naruszenie Zasad Gry, ROWU lub przepisów prawa może
skutkować zablokowanie lub usunięciem konta, a użytkownikowi nie
przysługuje prawo do żadnych roszczeń ani zwrotu pieniędzy.

Czytam twoje wypociny i powiem szczerze że nie rozumiem o co Ci chodzi ? chcesz być mądrzejszy od Administratora/operatora gry ? Chcesz nauczyc go jak sie kara i na podstawie jakich dowodów ?
Administrator stwierdził na podstawie logów że złamano zasady i tyle , po co dyskusja i mało tego flame w strone Thorgi ? Myslisz że to Ci pomoże?
Z mojej strony jako gracz powiem CI jedno , Graj zgodnie z zasadami i nie kombinuj a nie będziesz miał problemów z blokadą . Administracja nie powie Ci jakie ma przeciwko Tobie dowody prócz tych które już znasz gdyz sa one tylko do wglądu teamu BW , i uprzedzam pytanie dlaczego ? A to dlatego by nie upraszczać łamania zasad Nam userom gdy poznamy procedury ...

Amen

37

Thursday, 08.01.2009, 16:57

mandat dostaje właściciel samochodu, chyba że sam wskaże sprawce ;)
jak pozycze komuś auto i przyjdzie mi mandat na 10 pkt i 500 PLN, to mogę go przyjąć albo udowodnić, że to inna osoba jechała, nie ja (wtedy ona zostanie obciążona mandatem).system fotoradarów nie ma rozpoznawania twarzy wszystkich mieszkańców polski, mandat idzie zawsze na adres właściciela auta.
tak samo ja nie mam systemu rozpoznawania graczy między sobą, więc bany idą na konta.

nie rozumiem czemu weszlas na temat samochodow. ale wiedzialem ze bedzie to zbyt skomplikowane, zebys to zrozumiala wiec wybaczam bo jestes kobieta :) powtorze:
Twoje "logi" nie sa dowodem na to, ze to ja wchodzilem na czyjekolwiek konto. nie mozna ich porownywac do zdjecia fotoradaru. teraz wyrazilem sie wystarczajaco jasno?


Skoro już porównujesz, podałam ci przykład z polskiego prawa, który działa podobnie jak banowanie na podstawie logów.
Jak dostaniesz fotkę z fotoradaru, na którym ewidentnie nie jesteś ty, bo nie masz kudłatych blond loków, ale jest twój samochód, to jeśli nie ujawnisz, kim jest ta tajemnicza osoba, to płacisz ty.

Tak samo, jak ktoś spowoduje wypadek jadąc twoim samochodem, ubezpieczenie będzie ściągnięte z twojego OC i ty tracisz zniżki.
Znajomy próbował wciskać kiedyś kit, żeby wykręcić się od płacenia, że to nie on uszkodził inny samochód na parkingu, tylko jakiś bliżej nieznany mu koleś, który układał płytki w jego mieszkaniu, któremu pożyczył samochód. Nazwiska kolesia nie pamięta ani nie ma z nim kontaktu. Używał dokładnie tej samej argumentacji ('udowodnijcie mi ze to ja'), po czym został uprzejmie uświadomiony, że jeśli nie ujawni sprawcy to OC jest ściągane z właściciela auta i nikt nic nie musi mu udowadniać.

Więc ja ci mówię, że podobnie jak w powyższej sytuacji, NIE MUSZĘ ci niczego udowadaniać.

Analogicznie, ktoś logował się na inne konta (jechał i spowodował) na twoim komputerze (samochodzie). W tym momencie nie obchodzi mnie to, czy jesteś to ty, twój brat, chomik, niewidzialny przyjaciel czy matka teresa z kalkuty.

Banowane są wszystkie konta, na które nastąpiło logowanie z tego komputera i tyle :)

PS. Dyskusja ta jest podtrzymywana jedynie w celu ożywienia forum, pieniacze podnoszą średnią postów i odwiedzin :P
Zapomnij że kiedykolwiek twoje konto zostanie odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

38

Thursday, 08.01.2009, 16:57


Administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania (czasowego lub
trwałego) oraz wyrejestrowania użytkownika bez jego wiedzy ani bez
wcześniejszego powiadomienia, w każdej sytuacji, a w szczególności w
przypadku naruszenia zasad ROWU lub Zasad Gry zamieszczonych na
oficjalnym forum gry.

aha. czyli ze administrator (badz operator) moze czynic co mu sie podoba? hmm ladnie ;)
a ze Thorga sama napisala tabele kar i sie jej nie trzyma to tez ten punkt usprawiedliwia?
Administrator stwierdził na podstawie logów że złamano zasady i tyle

jak operator siwterdzi ze biale jest czarne, to tez mam sie go sluchac? ja wiem jaka jest prawda, dlatego o nia walcze. i jak juz napisalem, wyzej - nie kieruje tego posta do Thorgi, tylko do Administratorow, ze maja dziury w regulaminie, ktore pozwalaja operatorom na naciaganie je w dowolna strone, w zaleznosci jak im pasuje
Graj zgodnie z zasadami i nie kombinuj a nie będziesz miał problemów z blokadą.

gralem zgodnie z zasdami i oto co mnie spotkalo. przy takim traktowaniu userow nie wroze Wam swietlanej przyszlosci

39

Thursday, 08.01.2009, 17:00


Administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania (czasowego lub
trwałego) oraz wyrejestrowania użytkownika bez jego wiedzy ani bez
wcześniejszego powiadomienia, w każdej sytuacji, a w szczególności w
przypadku naruszenia zasad ROWU lub Zasad Gry zamieszczonych na
oficjalnym forum gry.

aha. czyli ze administrator (badz operator) moze czynic co mu sie podoba? hmm ladnie ;)
jak operator siwterdzi ze biale jest czarne, to tez mam sie go sluchac?


Tak, dokładnie tak.
Takie są nasze zasady, i jeśli ci się nie podobały, było się nie rejestrować.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

40

Thursday, 08.01.2009, 17:04

aha. czyli ze administrator (badz operator) moze czynic co mu sie podoba? hmm ladnie ;)
a ze Thorga sama napisala tabele kar i sie jej nie trzyma to tez ten punkt usprawiedliwia?
Tak .

jak operator siwterdzi ze biale jest czarne, to tez mam sie go sluchac? ja wiem jaka jest prawda, dlatego o nia walcze.
Tak :)


gralem zgodnie z zasdami i oto co mnie spotkalo. przy takim traktowaniu userow nie wroze Wam swietlanej przyszlosci
Ty tak twierdzisz , co do przyszłości gry to powiem Ci że już to przerabiałem wielokrotnie i zawsze user po banie twierdzi że gra nie ma przyszłości a za miesiąc zakłada nowe konto :) .

Powodzenia życzę i pozdrawiam