Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 09.01.2009, 17:43

Oddam konto

Oddam konto za niecałe 48 godzin
Rezygnuję z tej gry powód zostałem zablokowany przez jakiegoś Thorga bo zagrażałem innym którzy przegrywali walki mojej armii i nie mogąc sobie ze mną poradzić wymyślili sobie że mnie zablokują za wulgaryzmy
Bojkotuje tą grę i po odblokowaniu konta odchodzę
acmariusz / Klakier klan Radio Wolna Europa

2

Friday, 09.01.2009, 17:46

oddam konto

P.S.obecnie zajmuję 834 miejsce i mam 3 wioski oraz 79 721 punktów

3

Friday, 09.01.2009, 18:37

pokaż Thordze jak Ciebie wyzywali (tak przynajmniej w pręgierzu napisałeś) to i oni łykną bana

4

Friday, 09.01.2009, 19:28

wyzywanie

Gdybym wiedział że to będzie potrzebne to bym tego nie kasował;ale to nic by nie dało Thorga trzyma sztamę ze Scorpiussami

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 09.01.2009, 19:37

RE: wyzywanie

Gdybym wiedział że to będzie potrzebne to bym tego nie kasował;ale to nic by nie dało Thorga trzyma sztamę ze Scorpiussami
xD To jest Operator gry i ma prawo ci konto zablokować jeżeli obraziłeś kogoś tak samo ty możesz zgłosić - podać link do wiadomości, w której zostałeś obrażony, a że widocznie nie wpadłeś na to, tudzież nie chciało ci się czytać regulaminów itp. to teraz miej pretensję do siebie :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

6

Friday, 09.01.2009, 19:47

.....

czytałem regulamin tylko ja nie jestem "kablem"a Scorpiussi i Thorga to mafia a ja w takiej grze nie chcę uczestniczyć

nerwus

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Z kibelka

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 09.01.2009, 21:18

Sądząc po twoich wypowiedziach coraz bardziej wydaje mi się, że naginasz prawdę. On cie wyzywał, ty go, on cię oskarżył na forum za obrazę a ty nie jesteś kablem więc wykasowałeś wiadomości, w których rzekomo cię obraża tym samym pozbawiając się możliwości obrony? Jakoś nie chce mi się wierzyć :huh:
I na dodatek oskarżasz Thorgę i Scorpiussa o zmowe :wacko:
Srutu tutu majtki z drutu.

8

Friday, 09.01.2009, 21:24

....

Za 2 dni kasuje konto nie będę im dawał kasy za to że mnie blokują niech inni naiwniacy płacą tej mafii

nerwus

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Z kibelka

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 09.01.2009, 21:38

Nooo tak mafii pewnie Rosyjskiej. A Thorga to międzynarodowy handlarz bronią nuklearną?
Twoja wina? twoja, to że on cie też obrażał ( o ile to prawda ) nie zmienia faktu, że bana dostałeś słusznie. Było zachować się mądrzej i nie wyzywać, tak by nie było całej tej sprawy.
Srutu tutu majtki z drutu.

10

Friday, 09.01.2009, 22:16

Regulamin jest taki sam dla każdego gracza :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 10.01.2009, 02:01

Instytucja BAN został ustalony z jakichs przyczyn... wnoszac z dotychczasowych wpisow osobnika acmariusz, ze bardzo slusznie. 48h na ochloniecie, a ten dalej sie nakreca, no nic, sadze ze TE przezyje Twoj bojkot, sadze nawet, ze go niezauwazy ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

12

Saturday, 10.01.2009, 02:20

Sztuka wojenna :D, nie radzisz sobie z przeciwnikiem to wyprowadź go z równowagi :). Widać im się to udało z tobą zrobić :D.

13

Saturday, 10.01.2009, 11:08

z chęcią przejmę konto

Podobne wątki