Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Saturday, 10.01.2009, 12:55

skąd wiesz ilu ludzi w nią gra?

ilość uzytkowników na forum nie jest wypadową ilości graczy.

a czy ta gra jest na krótką metę? to już twoje zdanie. ja sądzę , że spokojnie 2-3 lata mozna w nią pograc.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Saturday, 10.01.2009, 13:14

ta gra jest ciekawa na krótką metę.. jak skończy mi się premium przestane w nią grac.
myślałem ze idą jakieś zmiany i jeszcze przy niej zostać do tego czasu..
skoro większość pomysłów się wam nie podoba to już przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać.
bawi mnie wiekszosc wypowiedzi bo skoro gra jest taka super to czemu tak mało ludzi w nią gra? - bez komentarza
Widzisz tworzenie skomplikowanych gier browserowych zajmuje sporo czasu, ty ten fakt sobie przeskoczyłeś mając zerową wiedzę na ten temat. Jeżeli grałeś w BloodWars to powiem tobie, że to co obecnie tam widzisz to jest efekt 2,5 lat pracy ulepszania tej gry. TE ma około pół roku. Moje pytanie z poprzedniego posta nadal jest aktualne - ile to twoich pomysłów pojawiło się w takich grach i jeżeli się pojawiły to po jakim czasie ? Nie myślę tutaj o zmianie kolorku tylko o zmianach wpływających na mechanikę rozgrywki :-).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

23

Saturday, 10.01.2009, 13:27

ta gra jest ciekawa na krótką metę.. jak skończy mi się premium przestane w nią grac.
myślałem ze idą jakieś zmiany i jeszcze przy niej zostać do tego czasu..
skoro większość pomysłów się wam nie podoba to już przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać.
bawi mnie wiekszosc wypowiedzi bo skoro gra jest taka super to czemu tak mało ludzi w nią gra? - bez komentarza
to że Tobie pomysły które podajesz wydają się genialne, nie musi oznaczać że one takie naprawdę są, jesteś przyzwyczajony do jakiegoś schematu gry który Tobie pasuje, gdybyś grał od początku serwera to pewnie byś zauważył że zmiany są i to w dużej większości takie które przypadają do gustu graczom, oczywiście że nie wszystkim bo wszystkim się nigdy nie dogodzi

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Saturday, 10.01.2009, 14:12

Ta gra mi się nie podoba albo ją zmienicie tak bym był zadowolony albo ja sobie pójdę i wszyscy zginiecie <Złowrogi śmiech> <-Twój tok rozumowania
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

25

Saturday, 10.01.2009, 17:34

Och nie to będzie nie powetowana strata zwłaszcza po tym jak topowy gracz acmariusz odszedł TE traci kolejnego genialnego gracza.
A tak na serio to też chetnie poznałbym odpowiedź na pytanie VeiNa
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

gawlinski1

Nierejestrowany

26

Saturday, 10.01.2009, 18:13

moja wiedza nie jest zerowa
w BW gram od 2 lat.. wiem jak było i jak jest.. itd

czas zawsze się znajdzie.. skoro ktoś podaje pomysł to wydawało mi się że na ten temat się prowadzi dyskusje
- NA TEMAT PIERWSZEGO POSTU -

a nie odpowiedzi typu nie bo nie albo odpowiedzi na poziomie... bez sensu za dużo czasu.
sądziłem że po to rzuca się jakiś pomysł by o nim podyskutować - z uzasadnieniem
a po tym wątku normalnie się idzie załamać.
nie twierdze że mój pomysł jest dobry tylko chciałem to przedyskutować i tyle.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Saturday, 10.01.2009, 18:24

skoro grasz juz tak długo w BW to chyba zdajesz sobie sprawe z tego, że :

sa rzeczy ważne i ważniejsze,

administracja wprowadza powolutku ulepszenia i zmiany. nie dzieje się to moze tak szybko jak w BW ponieważ CzasWojny nie jest takim hitem jak BW. trzeba na to czasu i pieniędzy. myslę ze TE bedzie za niedługo bardzo znana grą która ściagnie graczy z innych gier tego typu. zauwaz tez , ze w innych grach nie ma takiego kontaktu z administracja jak tu. własciciele gry nie ograniczaja sie do zbierania kasy, cały czas sa aktywni, wymieniaja z nami swoje uwagi i ulepszają grę. pomysły trzeba stopniować i tyle.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Saturday, 10.01.2009, 19:32

czas zawsze się znajdzie.. skoro ktoś podaje pomysł to wydawało mi się że na ten temat się prowadzi dyskusje
- NA TEMAT PIERWSZEGO POSTU -
Dyskusja była, wszyscy zgodnie stwierdzili, że jest do kitu...

Cytat

nie twierdze że mój pomysł jest dobry tylko chciałem to przedyskutować i tyle.
Skoro nie jest dobry to po co go zamieszczasz?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!