Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 12.01.2009, 19:59

wazna sprawa

siema mam kilka waznych spraw
1.gry takie jak GRAM.goshrink to czy na serio jak wygrywa sie to płacą prawdziwe pieniądze?
2. jak nazywa sie mod do baldur's gate 2 co pozwala na romans z Nalią ?
3. jak w BG 2 pokonać szybko wampiry ?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 12.01.2009, 22:03

1. A kliknąłeś na to? Przekierowuje do strony z browserową grą o alfonsach... wyciągnij wnioski sam.
2. Tu masz wszystko, czego potrzebujesz.
3. Jak najszybciej sprowadzić je do postaci chmurki i kołkiem je w sarkofagu przebić.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Monday, 12.01.2009, 22:38

na google juz szukałem ale bez skutku :( tylko własne potrzebuje wiedzieć jak nazywa sie ten mod

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 12.01.2009, 22:40

Wpisz sobie: romans nalia mod download. Znajdziesz w 5 minut albo i szybciej...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Tuesday, 13.01.2009, 09:56

thx a przy okazji wiesz jak nazywa sie edytor bg ?:) co pozwala robisz własną kompanie :)
a co do tej gry co pytałem sie :P to nie jestem pewny a potrzebuje kasy :(

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 13.01.2009, 10:02

Niestety nie wiem. Nie bawiłem się tym nigdy. Jedyne co to edytor Save'ów (ShadowKeeper).
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)