Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 18.01.2009, 21:06

Zbrojownia - problem złomu

Nie uważacie może czy nie byłoby przydatną opcją możliwość przewijania kart z rzeczami w Zbrojowni ?? Jeśli ktoś sobie dość trochę tego złomku nazbierał to później gdy padnie jakaś porządna rzecz to niestety nie da się tego zabrać i trzeba te śmieci sprzedawać zamiast np: zostawić na rozbudowę w następnej epoce ...
Co Wy na to ?


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

rumi_PL

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 18.01.2009, 22:02

Odpowiem krótko:
Dobry pomysł
I dorzucę:
Potrzeba więcej slotów na drobne rzeczy w zbrojowni, szczególnie jak się ma kilku bohaterów z różnych klas, którzy wymagają innych broni. 8)
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (18.01.2009, 22:44)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 18.01.2009, 22:48

Moim zdaniem nie powinno być takiej możliwości jak proponuje Pablo, ale ilość slotów w zbrojowni powinna się zwiększać wraz z kolejnymi epokami ( +5 na epokę). (Wyższa epoka=więcej bohaterów= większa różnorodność sprzętu)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 18.01.2009, 23:20

RE: Zbrojownia - problem złomu

zostawić na rozbudowę w następnej epoce ...

No to sobie zostawisz jak będziesz się przenosił. Z prefiksami zostają a reszta od razu na surowce. Ja zostawiałem zawsze tylko te najlepsze...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 19.01.2009, 05:27

Mozna nawet niedawac mozliwosci zabrania przedmiotu liczac od ktoregos tam z kolei, ale mozliwosc przegladniecia zbrojowni by sie przydala, czy chociaz jak tak tworcy TE nielubia graczy licznik zapelnienia np. 115/24. Wiekszosc gromadzi zlom na lepszy start w nowej erze, wiec takie niedoinformowanie ile jest tego zlomu do przetopu irytuje ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

6

Monday, 19.01.2009, 07:45

Popieram szacownego przedmówcę i dodam, że tego rodzaju usprawnienia prawdopodobnie będą bo właśnie te pomysły wprowadzono w Blood Wars. Kwestia czasu.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

7

Monday, 19.01.2009, 08:08

no juz nie raz meczylem o to zeby to dodac.

juz bez tego przesuwnika mozna by przezyc ale najgorsze jest to ze nowo wydropiony item laduje na sam dol zbrojowni.
tak samo jest jak sie kupuje przedmiot na aukcji - laduje on na te pozycje w zaleznosci kiedy byl wydropiony przez sprzedajacego i uklda sie na pozycji wg zbrojowni kupujacego (datowo wg dropu).

wystarczyly by jakies polki i nowy drop np na sama gore najnizszej polki (cos jak w BW bylo) wtedy juz jest to uwarunkowane od osoby jak sobie to pouklada.

np zbrojka ma 24 pola wiec 14 pol dobrego sprzetu na wyzszych polkach a reszte widocznego zlomu no ale ten kto gral na BW to wie o co mi chodzi.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 19.01.2009, 17:12

a ja bym zaproponował inne rozwiązanie.

zrobic zbrojownię podzieloną na półki wg :

chełmy, bizuteria, zbroje, tarcze, broń, buty.

kazda półka ma powiedzmy 20 slotów.

po zapełnieniu 20 slotów pokazuje sie informacja 20/20 - po dropnięciu kolejnego pojawia się 21/20 itd
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 19.01.2009, 17:20

a ja bym zaproponował inne rozwiązanie.

zrobic zbrojownię podzieloną na półki wg :

chełmy, bizuteria, zbroje, tarcze, broń, buty.
Ja bym wolał hełmy...

A tak szczerze jestem za pomysłem krowy.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 19.01.2009, 17:22



a ja bym zaproponował inne rozwiązanie.

zrobic zbrojownię podzieloną na półki wg :

chełmy, bizuteria, zbroje, tarcze, broń, buty.


Ja bym wolał hełmy...

A tak szczerze jestem za pomysłem krowy.



nie czepiaj sie. mam problemy z ortografią. mam to sobie w sygnie wpisać?:P

pomysł krowy dobry ale moja wersja nieci rozjaśni wygląd zbrojowni
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

11

Monday, 19.01.2009, 18:36

jesli polki nie przejda to chociaz 456/24 czyli ilosc przedmiotow w zbrojce zeby byla wyswietlana ;x

12

Monday, 19.01.2009, 19:09

jesli polki nie przejda to chociaz 456/24 czyli ilosc przedmiotow w zbrojce zeby byla wyswietlana ;x
licznik przedmiotów to dobra rzecz, również jestem za

13

Monday, 19.01.2009, 21:13

Diablo111 przecież taki licznik za bardzo ułatwi grę. :P

A poważnie mówiąc to powinno się znacznie zbrojownie poprawić. Denerwująca jest ta ciągła żonglerka przedmiotami z jednego herosa na drugiego kiedy przedmioty znikają bez odświeżenia zbrojowni. A w późniejszym etapie sądzę że nawet mając max. herosów i tak zbrojownia będzie za mała żeby trzymać wszystkie potrzebne graty. No chyba że będzie tylko po jednym przedmiocie i zwoju dobrym na każdą lokacje i do walk między graczami w co wątpię.

14

Monday, 19.01.2009, 21:51

zadowalające jak dla mnie by było chociaż to że nowo padłe itemki pojawiał by się na początku zbrojowni i dało się każdy przestawić w dowolne miejsce nawet gdy jest zajęte(zamienić miejscami) np. gdyby daną rzecz chciało by się zostawić na początku. Również przydatne byłoby gdyby rzeczy wygrane na aukcji były też wstawiane na początek zbrojowni
Co na to Operatorzy Gry 8) :?:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

15

Friday, 22.10.2010, 00:18

Chciałem zagaić na ten temat, ale widzę, że kiedyś, dawno, dawno temu, długo przed Smoleńskiem, sprawa była już poruszana. Myślę, że trzeba ją odświeżyć, zwłaszcza, że nie ma chyba gracza, którego by ta zbrojownia nie denerwowała. Naprawdę, żeby uczciwi obywatele Rzeczypospolitej nie mogli zobaczyć ile mają tego złomu w bagażniku, jaki to złom, albo w ogóle go założyć, to to jest skandal. Skandal i poniżenie.

Wydaje mi się, że nie pozostaje nam nic innego jak założyć związek zawodowy. Może jak wyjdziemy na ulice to nas wreszcie posłuchają ;)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Friday, 22.10.2010, 08:40

Wątek będzie za chwilkę miał 2 lata.
Reasumując zmian nie będzie:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

17

Friday, 22.10.2010, 11:11

Zmiany jak zmiay, ale przydalyby sie dwie kosmetyczne poprawki: Informacja ile zlomu lezy w zbrojowni i podglad na ilosc surowcow w stolicy w oknie zbroowni. Jak sie sprzedaje hurtem dobrze wiedziec ile jeszcze musze sprzedac, zeby osiagnac pozadana ilosc surki, bo przy wiekszych ilosciach mozna sie pogubic.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.