Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

161

Monday, 12.01.2009, 20:27

W pushigu nie chodzi o to czy ktoś wie o "darczyńcach" czy nie. Nie ważne ile osób otrzymuje pomoc ważne jest, że lennik nic (finansowy równoważnik) nie ma. Wzajemnie relacje można też wyrobić handlując większą ilością surówki bez targu...

Lokacje, przedmioty, przeniesienie bez bonusów-tak.

Armia łączona? A po co? Nie mogę kogoś zgrabić to łączę armię i po nim jadę jak chcę? A nie lepiej pokombinować i zbudować odpowiednią armię (hopki na procków; halabardy na piechtę itd.)? Jak to przejdzie to ci mocni w jednej chwili przejadą się po całej reszcie bo dla nich dodatkowe wydobycie nie będzie problemem a armia łączona wystarczającą pokusą do poświęcenia kilku jednostek w zamian za armię z kilku miast na raz.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

162

Monday, 12.01.2009, 21:38

Armia łączona? A po co? Nie mogę kogoś zgrabić to łączę armię i po nim jadę jak chcę? A nie lepiej pokombinować i zbudować odpowiednią armię (hopki na procków; halabardy na piechtę itd.)? Jak to przejdzie to ci mocni w jednej chwili przejadą się po całej reszcie bo dla nich dodatkowe wydobycie nie będzie problemem a armia łączona wystarczającą pokusą do poświęcenia kilku jednostek w zamian za armię z kilku miast na raz.
Nie będzie możliwości łączenia armii
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

163

Saturday, 17.01.2009, 13:58

wracająca armia

Mam taką sugestie może by wprowadzić jakieś powiadomienie ( np pulsująca ikona armii) gdy jednostki wrócą z farmienia lub z lokalizacji. co o tym myślicie???

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

164

Saturday, 17.01.2009, 14:38

tak . coś co bedzie pulsowało na pewno ulepszy grę.

ja proponuję jeszcze dorzucić policyjny kogut i syrenę:D
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

165

Saturday, 17.01.2009, 14:55

ustaw se dzwonek w komórce
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

166

Monday, 19.01.2009, 08:30

RE: wracająca armia

Mam taką sugestie może by wprowadzić jakieś powiadomienie ( np pulsująca ikona armii) gdy jednostki wrócą z farmienia lub z lokalizacji. co o tym myślicie???


Acha, i będzie dla każdego gracza co sekundę odpalany skrypt sprawdzający, czy jakaś armia nie wróciła właśnie? ;)
Masz centrum dowodzenia, gdzie możesz śledzić ruchy wszystkich armii.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

167

Monday, 19.01.2009, 18:53

mhmmm cos odemnie, tak cos nagle mnie olsnilo :D
CZAT GLOBALNY
nie, nie chodzi tu o cos w stylu kanal irc, chodzi o cos w stylu ShoutBoxa - kazdy moze wejsc w zakladke chata bez potrzeby logowania sie i widzi wszystkie wiadomosci (i te napisane przed wejsciem)
Dlaczego? a no dlatego ze zwiekszylo by to interakcje miedzy graczami, troche flamu i beefu, handel by sie rozwinal i monza byna przyklad napisac komus zeby "dal sobie spokoj z licytacja bo i tak przebije" ^^ pochwalic sie walka lub ekspedycja lub zapytac sie o cos
Niby mamy forum ale wejsc na forum, zalogowac sie, napisac posta, czekac az ktos zwroci na to uwage... a w grze siedzi kazdy i jak to w tego typu grach kazdy czasem nudzi sie czekajac na powrot wojska itp, a w grze po przegladnieciu aukcji i handlu wieje nuda :D tak to mozna by poczytac co nieco, cos napisac lub szybko zapytac o jakas nurtujaca nas rzecz w grze ;)
tyle ode mnie.

168

Monday, 19.01.2009, 19:21

Czat ok. Tak sobie myślę czy nie utrudnic gry np. gdy najeżdżamy armią na innego gracza i zabijemy mu herosa to czy nie mógłby wyleciec z niego jakiś drop który aktualnie ma na sobie (ale tylko jeden). dajmy na to heros miał zbroje, tarcze, broń i hełm, a wylatuje tylko hełm.

co myślicie?

169

Monday, 19.01.2009, 19:24

Czat ok. Tak sobie myślę czy nie utrudnic gry np. gdy najeżdżamy armią na innego gracza i zabijemy mu herosa to czy nie mógłby wyleciec z niego jakiś drop który aktualnie ma na sobie (ale tylko jeden). dajmy na to heros miał zbroje, tarcze, broń i hełm, a wylatuje tylko hełm.

co myślicie?
myślę że nie ma szans na takie rozwiązanie............................. na szczęście :D

170

Monday, 19.01.2009, 19:27

to pomgłoby graczom z 1. epoki gdzie drop w lokacji raczej marny, a armia co nie jednego herosa by do piachu wysłała. a z resztą spodziewający się ataku hero mógłby zdjąc wszystko do zbrojowni i wtedy nic by nie dropło

171

Monday, 19.01.2009, 19:31

to pomgłoby graczom z 1. epoki gdzie drop w lokacji raczej marny, a armia co nie jednego herosa by do piachu wysłała. a z resztą spodziewający się ataku hero mógłby zdjąc wszystko do zbrojowni i wtedy nic by nie dropło
teraz sprzęt można w miarę tanio kupić a właśnie ci z pierwszej epoki by byli najbardziej poszkodowani bo to im by były te itemki zabierane

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

172

Monday, 19.01.2009, 19:57

Ci z kamienia nie mieli by tak najgorzej. Itemki tanie, hero nawet z itemami stosunkowo słaby więc z nimi czy bez aż takiej różnicy nie ma.
Wyobraź sobie, że tobie ktoś ubija głównego i najlepszą zbroję sobie przywłaszcza;) To by się dopiero polowanie na herosów zrobiło...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

173

Monday, 19.01.2009, 23:38

Hmmm ciągle padają propozycje. Ale co autorzy o tym myślą? Co z pomysłów uznają za dobre? Co wstawią co zmienią? ...

Ciekawe byłyby mikstury i przedmioty jednorazowe (ale jakieś sensowniejsze niż w bw!) A może też całkowicie losowe talizmany ktore daja male bonusy ale wystarczy je miec w ekwipunku?

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

174

Monday, 19.01.2009, 23:55

juz widze prawdopodobienstwo wydropienia talizmanu... pewnie porownywalnie do bizuteri, ktorej grajac od poczatku serwa, to na oczy niewidzialem...
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

175

Tuesday, 20.01.2009, 17:40

w historii aukcji masz 1 pierścień xD
no właśnie może by twórcy się wtrącili do rozmowy i powiedzieli co o tym myślą i np. podzielili pomysły na dobre które mogą przejść i bez sens (mogą być 2 osobne tematy) Np. Pan Sushi :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

176

Wednesday, 21.01.2009, 10:21

Obecnie pracujemy nad forsownym marszem - czyli skróceniem czasu marszu armii za surowce.
Można się spodziewać, że będzie to wprowadzone za jakiś czas (nie podam dokładnie jaki, bo nie wiem).

Resztę Waszych pomysłów obserwujemy i pozwalamy na dyskusję ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

177

Thursday, 22.01.2009, 01:34

A dałoby się w międzyczasie wrzucić możliwość sprzedawania więcej niż 1 runy naraz? Sprzedając 100 fehów czy urów można paść na plecy ;p

178

Thursday, 22.01.2009, 08:18

Wcześniej nie, najwyżej później.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

179

Thursday, 22.01.2009, 11:05

Hmmm sprzedawanie wiekszej ilości run na raz, lub wystawianie wiekszej ilosci na aukcji to dobry pomysl, cos jak zlom na bw;p

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

180

Thursday, 22.01.2009, 14:07

@Sushimaker: Ok, spoko że w ogóle to rozważasz

Pomysł Dariusa też jest fajny, jak ktoś ma za dużo jakiś słabych runek to mógłby wystawić paczkę powiedzmy 50 fehów, i ktośtam z wyższej epoki by sobie to kupił żeby za surkę sprzedać