Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 02.06.2008, 16:14

szansa na drop?

Wie ktoś może jaka jest szansa na znalezienie przedmiotów w trakcie wypraw dla poszczególnych poziomów trudności?
Bo byłem już na kilkunastu wyprawach i nie trafiłem na żaden przedmiot jeszcze. Na razie tylko na pierwszym poziomie tródnosci no ale chyba można coś dropnąć i w jaskini.

A i przy okazji zapytam tez jaka jest szansa na spotkanie wodzów których trzeba zabić aby awansować do następnej epoki? I czy można na nich trafić od pierwszego poziomu lokacji czy jakiegoś wyższego?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "dyvid" (02.06.2008, 16:38)


2

Monday, 02.06.2008, 16:37

Chyba trzeba wszystkich przeciwników na danym poziomie pokonać aby coś było

3

Monday, 02.06.2008, 16:40

No o oczywistej rzeczy nie pisze, bo to chyba jest logiczne że trzeba pokonać obrońców żeby potem przeszukać lokacje.
Mi chodzi o szanse na drop po pokonaniu wszystkich obrońców.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 02.06.2008, 16:47

Co do dropu to szansa jest mała, zależna od przedmiotu, lokacji (poziomu) i ery w której jesteśmy. Więcej powiedzieć na ten temat chyba nikt poza twórcami powiedzieć nie może...

A co do boss'ów to są tylko w określonych lokacjach na określonych poziomach. Goliat - jaskinia 3, Gilgamesh - portal mocy 2 (bodajże).

EDIT: oto link do działu w tutorialu poświęconego przedmiotom
http://wiki.czaswojny.pl/index.php?title=Przedmioty
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Monday, 02.06.2008, 17:01

U mnie na około 20 udanych ekspedycji (1 poziom) znalazłem 3 przedmioty, a na 2 poziomie (5 udanych) jak na razie 0 :D.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 02.06.2008, 17:07

Na około 20 udanych wypraw nie znalazłem jeszcze żadnego przedmiotu. Fakt, że większość to były wyprawy do jaskini na poziom 1, ale chodziłem też do wilkołaków i nic. Cóż, trzeba mieć do tego wszystkiego jeszcze zwykłe, ludzkie szczęście.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

7

Monday, 02.06.2008, 17:29

Raziel możesz wkleić linka z wizyty u wilkołaków? Ciekawe czy dam rade z 4 mamutami im wlać.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 02.06.2008, 17:34

Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

9

Monday, 02.06.2008, 17:51

hehe, słabszej obsady nie mogłeś mieć :)

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 02.06.2008, 17:59

Mogłem :) jest 3-7 samców a ja miałem 4 :P Ale zbaczamy z tematu...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

11

Monday, 02.06.2008, 18:12

Przypominam, że macie darmowy (póki co ;p) symulator - tam możecie sobie przewidzieć każdą walkę.
Doszły nowe informacje w tutorialu, więc polecam każdemu je przeczytać :)

Jako że wszystko wyjaśnione - zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (02.06.2008, 18:19)