Nie jesteś zalogowany.

[ ZAKOŃCZONE ] taka sobie lanca ;p

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 20.01.2009, 18:43

taka sobie lanca ;p




jakaś wycena mnie nie interesuje ;>
:rotfl:

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 20.01.2009, 18:57

30 ph

lanca jak to lanca, tyle ze spakowana.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

3

Tuesday, 20.01.2009, 19:52

ehh;/

jakaś wycena mnie nie interesuje ;>


nie bez powodu napisałem jak napisałem

up@
myślę że trochę słabo za to dałeś lanca(3) + do tego 2xGIP który można sprzedać za 32ph no i do tego KEN też coś warty

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 20.01.2009, 20:01

Z 3 slotami bez run chodziły po ~15ph. Lanca (KEN-GIP) poszła za 13ph. Więc 30 jest raczej adekwatną ceną.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Tuesday, 20.01.2009, 20:03

jak owa lanca jest porównywalna do kamiennej lancy bez slotów która chodzi dużo dużo wyżej ;p ehh 2xGIP to już 32hp bez umieszczania na aukcji ;p

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 20.01.2009, 20:29

mam w zbrojowni 8 run gip. jak widzisz zaden z nich rarytas. zamiast je wsadzac do lancy trzeba moze było trzymac na cos innego. spakowałeś lancę gipem i tym samym zamknąłeś sloty. teraz ktoś kupi i stwierdzi ze gipy w slotach są mu niepotrzebne. spali je i wsadzi coś innego. wiec po co ma płacic za te gipy?

powsadzałeś to je spal i sprzedawaj z 3 wolnymi slotami. podejrzewam ze wiecej dostaniesz.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

7

Tuesday, 20.01.2009, 20:34

Mała podpowiedź - jeśli nie interesuje cię wycena, nie zakładaj tematu w dziale "Wycena".
Przenoszę.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny