Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Tuesday, 13.01.2009, 23:18

Raporta z ataku

jak dla mnie to błąd: :D
atakuje gracza.. dostaje raport (zakładając że wygrałem) - wpadłem do niego do wioski wybiłem wszystkich i..?
czemu w raportach jest tylko informacja ile atakowana wioska straciła? - na co to komu??
za miast tego.. atakowana wioska posiadała - powinno być napisane
(jak można więcej lub mnie stracić w wiosce?) 8)
przykład:
Atakowana wioska straciła X 288 Y 287
Zyskane surowce X 288 Y 287
moja propozycja:
Atakowana wioska posiadała X 1598 Y 4287
Zyskane surowce X 288 Y 287

uzasadnić to można prosto: i tak jest ograniczenie ataków..
czasem jest za daleko by iść 40min ze szpiegami
a tak wiem na co się teoretycznie nastawić przy kolejnym ataku

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "gawlinski1" (13.01.2009, 23:37)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 13.01.2009, 23:28

Czyli chcesz wiedzieć po ataku (udanym) ile surowców zostało jeszcze do zgrabienia? No to w takim razie po co jest właśnie opcja szpiegowania?
Woje podczas grabieży plądrują, łapią co popadnie a nie mają czasu na rozejrzenie się co jeszcze jest do zabrania za drugim razem;) Szpieguj a jak nie to puszczaj na czuja. Trochę emocji jeszcze nikomu nie zaszkodziło:P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (13.01.2009, 23:40)


gawlinski1

Nierejestrowany

3

Tuesday, 13.01.2009, 23:37

ale wiesz ile zostało w atakowanej wiosce.
to po co ta informacja ale wioska straciła?? na diabli to?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 13.01.2009, 23:39

Bo jak agresor jest z innej epoki niż obrońca to zamienia mu surowce na najtańszy odpowiednik (kamień, drewno). Obrońca w tedy też chce wiedzieć co stracił a raporty są takie same dla obydwóch stron. Więc sam widzisz to info jest potrzebne...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Tuesday, 20.01.2009, 18:17

po prostu bulwersuje Cię to że wioska jest poza Twoim zasięgiem i nie możesz szpiegować :D tak chcesz sobie ułatwić grę xD


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 20.01.2009, 18:24

Zresztą po co to wiedzieć? Nigdy nie jadę tej samej wioski 2 razy dziennie bo nie ma po co. Lepiej jak się surowce odnowią i następnego dnia można jechać.
Poza tym wszechwiedzący to tylko Admin jest;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 20.01.2009, 22:16

W związku z widocznym brakiem zainteresowania ze strony twórców tą kwestią zamykam temat.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

8

Wednesday, 21.01.2009, 08:03

Bo jak agresor jest z innej epoki niż obrońca to zamienia mu surowce na najtańszy odpowiednik (kamień, drewno). Obrońca w tedy też chce wiedzieć co stracił a raporty są takie same dla obydwóch stron. Więc sam widzisz to info jest potrzebne...

Dokładnie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny