Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 22.01.2009, 02:45

zgłosiłem gre z 1 IP tzw multikonto

dostałem odpowiedz następującą:
Ok.

Proszę pamiętać, że grając na 1 IP / 1 komputerze, należy grać wyłącznie swoim kontem.

Nie można udostępniać sobie nawzajem haseł, wchodzić nawzajem na swoje
konta aby chować sobie surowce ani nawet "żeby coś sprawdzić".

Regulamin pozwala na posiadanie tylko jednego konta przez jednego gracza.

Jeżeli zgłoszone konta należą do jednej osoby, proszę o pozostawienie tylko jednego.

Proszę o przestrzeganie powyższych zasad, w celu uniknięcia późniejszych przykrości w rodzaju bana.



Ponieważ jednak jest to dla mnie zbyt logiczne i oczywiste. Zadałem pytania dodatkowe:

Proszę o dodatkowe wyjaśnienia:

1 Jeśli gram z moją żoną i obydwoje wstajemy rano o godzinie 6 rano i o
tej godzinie się logujemy razem, to czy to jest zasiadanie?

2 Jeśli gram z moją żoną i jeśli ona wyjdzie zaprowadzić dzieci do
szkoły i przedszkola o godzinie 7 rano. Zejdzie jej 30-60 minut. Mnie w
tym czasie wywali z gry. Albo mnie nie wywali , bo mam czajnik
bezprzewodowy i robię kawę.

Potem uprawiamy seks; przez powiedzmy godzinę. Zalogujemy się znowu RAZEM o !2-ej? 12-ej 05? Czy to jest zasiadanie?

3 Jeśli gram z moją żoną. Nie zdradzam jej, nie chodzę po knajpach, nie
mam pracy, szkołę skończyłem 12 lat temu kocham ją i siedzę tylko z nią
w domu. Moja żona też działa tak samo. Czy te fakty mogą stanowić
podstawę do uważania zasiadania?

4 Jeśli gram z moją żoną. Żona siedzi mi na kolanach i "bijemy się" o myszkę to kto zasiada? Ten kto wygrał walkę?

5 Jeśli gra tylko moja żona. Ale powie mi osobiście żebym "coś
sprawdził", podczas gdy ja oglądam telewizję. I jeśli ja na jej wyraźną
ustną prośbę zaloguję się na 2 minuty to czy mam jej to opowiedziec
własnymi słowami? Czy też smsa mam dać , albo na gg napisać? Albo może
ona musi mnie poprosić o to "coś" w formie elektronicznej?

6 Jeśli stroną domyślną w naszych przeglądarkach jest TE i jeśli się
logujemy z przyzwyczajenia, podczas gdy tak naprawde chcieliśmy iść na
stronę L Kaczyńskiego i tam wypowiedzieć się na temat równości; równych
i równiejszych, to czy jest to zasiadanie?


Dodam że:

Gramy z 1 ip

gramy z 2 różnych przeglądarek z 1 komputera

Mamy 2 dzieci

Seks uprawiamy w tym samym miejscu o tej samej porze.


do wiadomości:

FORUM w temacie MISZ-MASZ




O postępach będę informował
Kiciek

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 22.01.2009, 06:26

A jeśli ogolisz se jajka na zero i żonie się nie spodoba i nie będzie chciała uprawiać seksu to co wtedy?
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 22.01.2009, 08:56

z twojej wypowiedzi wnioskuję:

bardzo kochasz swoją żonę

lubisz uprawiać seks

.........................................................................................................................................

moja żona mówi mi , że mnie bardzo kocha, ja ją kocham, ale nigdy nie pozwoliłbym jej zagrać w TC :D
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

5

Thursday, 22.01.2009, 09:04

RE: zgłosiłem gre z 1 IP tzw multikonto

Jeżeli na dwa konta są regularne logowania w tym samym czasie, to nie przekonują mnie historie o zżytych rodzinach, synach pracujących razem z ojcami, kumplach papużkach-nierozłączkach, itp itp.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Thursday, 22.01.2009, 11:46

Ale poważnie...
Jeśli zgłoszę drugie konto (być może syn założy i zagra) na tym samym IP, to OD CZEGO zależy, czy tak czy owak nasza gra zostanie przez administratora uznana za przypadek multikonta, zasiadania itp.? Czy to gdzieś jest szczegółowo i jednoznacznie wyjaśnione?
Korzystamy w domu z dwóch komputerów na tym samym zewnętrznym IP (Neostrada), na obu maszynach używamy tej samej przeglądarki. Bardzo często się zdarza, że równocześnie jesteśmy w sieci (wieczorem, w weekendy), przeważnie grywamy w te same gry.
Czy poniższe

Cytat

Jeżeli na dwa konta są regularne logowania w tym samym czasie, to nie przekonują mnie historie o zżytych rodzinach
Mam rozumieć tak, że w takim razie w tę grę nie powinniśmy grać obaj, bo nawet mimo wcześniejszego zgłoszenia sytuacji będzie to traktowane jak naruszanie warunków?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 22.01.2009, 11:52

Wszystko zależy od częstotliwości przelogowań. Jak będą co 5-10 minut to to raczej multikonto będzie. Jak się będą przelogowywać co np. godzinę to już wyraźniej widać, że dwie osoby grają.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Thursday, 22.01.2009, 12:03

To są dwa komputery, choć zewnętrzne IP jest jedno. Na ogół jeden z nas korzysta z jednego komputera, a drugi z drugiego (czasami, owszem, na tym samym komputerze, "głównym", jeden drugiego podsiada, przelogowując się w systemie na swój profil). Mamy dwa komputery, powtarzam, więc trudno mówić o przelogowywaniu się do gry. Logujemy się i wylogowujemy niezależnie od siebie. Gramy osobno, z odrębnych maszyn; pewnie zdarza się nawet, że jesteśmy równocześnie w grze.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Borzymir" (22.01.2009, 12:12)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 22.01.2009, 12:26

Jak z dwóch kompów i są równoczesne logowania to raczej nie powinno być problemu ale nie do mnie należy decyzja...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

10

Thursday, 22.01.2009, 12:31

Dysponujemy technologią, pozwalającą odróżniać grę na 1 komputerze od gry na kilku komputerach, niezależnie od IP.
Brana pod uwagę jest przede wszystkim analiza behawioralna logowań na oba konta, którą widać po dłuższym okresie gry.
Nie wierzę, że np. 2 osoby mogą przez miesiąc zawsze razem wstawać o tej samej porze i nigdy nie zdarzy się tak, że w tym samym czasie np. druga osoba posiedzi dłużej w wannie albo zrobi śniadanie, a nie zawsze siada od razu przy drugiej przy kompie i nie zostawia nawet chwili prywatności, żeby pogadać z kimś na gg, sprawdzić maile itp.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Thursday, 22.01.2009, 12:40

Dziękuję. W takim razie nie powinno być kłopotów, jak rozumiem.

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 22.01.2009, 13:08

Kiciek - szczerze? nie przekonują mnie twoje wyjaśnienia. To jest niemożliwe - jako operator zablokowałbym oba konta i zakwalifikował taki czyn jako multi. Faktycznie nie łatwo rozróżnić konta - ale jak ktoś zapuści monitor sieci na serwie i będziecie we dwójkę na jednej grze to da się odczytać z ramek (przynajmniej w normalnych warunkach) odczytać mac adres kompa - no chyba że ktoś ma własne proxy zmieniające adres w ramce albo maskaradę ;) ale chyba nikt normalny w domu tego nie ma ;)

13

Thursday, 22.01.2009, 14:12

Czyli jedynym możliwym rozwiązaniem jest podpisanie umowy z drugim dostarczycielem netu i niezgłaszanie gry z 1 IP?

14

Thursday, 22.01.2009, 14:18

Cytat

Czyli jedynym możliwym rozwiązaniem jest podpisanie umowy z drugim dostarczycielem netu i niezgłaszanie gry z 1 IP?

W przypadku bezrobotnej pary z dwójką dzieci najlepszym wyjściem byłoby znalezienie sobie jakiejś pracy zamiast grania przez cały dzień :S
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 22.01.2009, 14:29

Albo danie żonie trochę swobody... (I vice versa)
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

16

Thursday, 22.01.2009, 20:31

Thorga napisał:
W przypadku bezrobotnej pary z dwójką dzieci najlepszym wyjściem byłoby
znalezienie sobie jakiejś pracy zamiast grania przez cały dzień :S


Ale ja dostałem kosmiczny spadek 3 lata temu. Nie muszę pracować. Mój zawód należy do "wolnych" i traktuję go raczej jako hobby. Jak myślisz z czego neta i premium opłacam?

17

Thursday, 22.01.2009, 22:34

RE: zgłosiłem gre z 1 IP tzw multikonto

Seks uprawiamy w tym samym miejscu o tej samej porze.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tu będzie większy problem niedługo . Rutyna w małżeństwie doprowadza do nudy, oziębłości i być może szukania nowych wrażeń z nowym partnerem......itp. Chłopie ! zmień pozycje , miejsce czy porę.....jakiś szybki sex w zatrzymanej windzie , może w przymierzalni w hipermarkecie , plaża naturystów a jak się nie boisz to i nawet dogging...............
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 23.01.2009, 06:09

Jak myślisz z czego neta i premium opłacam?
Z renty babci ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

19

Friday, 23.01.2009, 06:56

RE: RE: zgłosiłem gre z 1 IP tzw multikonto

Seks uprawiamy w tym samym miejscu o tej samej porze.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tu będzie większy problem niedługo . Rutyna w małżeństwie doprowadza do nudy, oziębłości i być może szukania nowych wrażeń z nowym partnerem......itp. Chłopie ! zmień pozycje , miejsce czy porę.....jakiś szybki sex w zatrzymanej windzie , może w przymierzalni w hipermarkecie , plaża naturystów a jak się nie boisz to i nawet dogging...............
Oczywiście o ile ta żona i dzieci to nie wytwór wyobraźni...

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge. ;]
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Friday, 23.01.2009, 09:55

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge. ;]


:thumbsup: Rewelacja, dawno tak dobrego tekstu nie czytałem ^^
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.