Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 23.07.2008, 23:44

[PROPOZYCJA] - zaznaczanie eq

Brakuje mi możliwości zaznaczenie i skopiowania itemku. Znalazłem fajne sandałki i chciałbym się nimi pochwalić, ale nie mam możliwości abym zaznaczył, skopiował i wkleił tu na forum tego ani żadnego innego itemku. Chyba że tylko ja tak mam.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "riffi" (25.07.2008, 09:32)


DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 23.07.2008, 23:49

rzeczywiscie ja tez nie moge ;(
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

3

Sunday, 28.09.2008, 12:12

wracam do temu, bo znacznie by to ułatwiło handel. Teraz muszę przepisywać itemik jak chce go sprzedać a to wiele osób zniechęci. Czy będzie możliwość zaznaczenia eq i skopiowania go ?

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 28.09.2008, 16:51

całkowicie popieram pomysł. cholera mnie bierze jak mam przepisywac wszystkie dane.

proszę Was admini poprawcie to.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

5

Monday, 29.09.2008, 10:41

Już gdzieś napisałem jak ja to robie;p W itemach klikam najpierw na byle jaki przedmiot a potem na ten co chce jego opis przekopiować. Wyskakuje błąd że tak sie nie da przenieść a ja zaznaczam żeby przestało wykonywać skrypty z tej strony i spokojnie zaznaczam i kopiuje;) tylko potem trzeba gre w nowej karcie otworzyć;p

6

Monday, 26.01.2009, 12:28

wracam do tego tematu. Uciążliwe jest przepisywanie na forum przedmioty, gdy chce się coś sprzedać, pochwalić dropem.
Czy będzie zrobiona możliwość zaznaczania i kopiowania przedmiotów w zbrojowni ?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 26.01.2009, 12:36

"Print Screen" i imageshack.us. Szybko, łatwo i przyjemnie;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Monday, 26.01.2009, 15:13

"Print Screen" i imageshack.us. Szybko, łatwo i przyjemnie;)
Szybko i przyjemnie ? trzeba wrzucić do programu graficzne (wiem, paint czy irfanview), przyciąć, zapisać zmiany, wrzucić na imageshack (strasznie wolno mi wysyła). Dlatego większość woli nawet przepisać, a zaznaczenie eq znacznie by to uprościło i nie wiem dlaczego nie ma możliwośći tego zrobić.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 26.01.2009, 16:03

Przecież nie wrzucasz/pokazujesz/chwalisz się hurtowo każdym przedmiotem/zwojem jaki znajdziesz. Raz na jakiś czas ot jeszcze nie jest tragedia. Jak wolę w ten sposób bo przynajmniej żadnego babola nie zrobię przy przepisywaniu...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 26.01.2009, 16:58

kliknij na przedmiot i daj ctrl+c - automatycznie skopiujesz cały opis itemu.

potem ctrl+v i po sprawie

ewentualnie najedz kursorem na przedmiot w zbrojowni i daj prawym przyciskiem myszki kopiuj.

Hełm

  • obrona bohatera +5
  • atak bohatera +4
  • punkty życia bohatera +10
  • regeneracja jednostek +2

[list]
[/list]
',CAPTION,'» Malachitowy Rycerz Mroku «
Hełm (UR-UR-FEH)',WIDTH,300);" onmouseout=nd(); src="http://t1.czaswojny.interia.pl/gfx/items/base/helm_3_1_gjV.jpg" wcf_src=http://t1.czaswojny.interia.pl/gfx/items/base/helm_3_1_gjV.jpg>



wychodzi po wklejeniu cos takiego
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

11

Monday, 26.01.2009, 17:12

jakiej przeglądarki używasz ?
bo mi pod FF nie działa

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 26.01.2009, 17:14

IE.

wkleiłem Ci dokładnie tak jak mi skopiowało

w FF jest tylko opcja kopiuj obrazek. a w IE jest opcja kopiuj. i ona kopiuje opis którego nie widac.

pozdro



po edycie. działa tylko w IE.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

13

Monday, 26.01.2009, 17:17

W Operze i FF nie działa. Właśnie posprawdzałem. IE nie używam.

Opcja "Kopiuj obrazek" umożliwia mi tylko wklejenie tego obrazka do programu graficznego i jest to sam rysunek przedmiotu bez opisu.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "riffi" (26.01.2009, 17:24)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Monday, 26.01.2009, 21:09

klikasz na dany item w zbrojowni => ctrl+a
wklejasz do notatnika i usuwasz zbędne dane (sprawdzone pod FF), co do propozycji - zależy od administracji.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych