Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 26.01.2009, 11:07

Lomnas, ale kolega viceroy biega na T-Rexa w nadziei znalezienia biżuterii ;)

Cytat

gosć zalicza w starozytnosci jaskinię i znajduje Wisior. rzecz bardzo zadką bo bizuteria to żadka rzecz i sam to przyznasz.
ja w sredniowieczu zaliczam 200 t -rex lvl 5 i nie znajduję żadnej bizuteri.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Monday, 26.01.2009, 11:10

A kto mu zabroni;)
Odkąd gram i zaglądam na forum mówiło się, że najlepszy jakościowo drop leci w lokacjach o najwyższym numerku dostępnym dla danej epoki. Czyli tu największa szansa powinna być w Ołtarzu Krwi 4...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

23

Monday, 26.01.2009, 13:11

Tylko nie bardzo widze zeby Ołtarz Krwi 4 ktos mial na farmie.
Kiedy wszedlem do Sredniowiecza mialem za słabego hero zeby solowac T-Rexa ale spokojnie moglem biegac z 5-6 halbardami do Diabelskiej Pieczary i wiekszosc lepszych przedmiotow (tych z duza ilosca slotow m.in.) padło mi własnie tam. Z T-Rexa5 moze i lecie duzo ale crap bo lokacja ma niski lvl trudnosci.
W efekcie po i takbiegam na T-Rexa 4 caly czas bo najwiekszy xp.
Moze przestancie kombinowac i porobcie po 1k runow do kazdej lokacji i wtedy wyciagnijcie wnoski, bo czym jest 20 t-Rexow w 4 ukladach armii przy 25k graczy? Nawet jakby za kazdym razem ci padlo cos extra w stosunku do calego serwera mialbys max 0,004%.

24

Monday, 26.01.2009, 13:20

Tylko nie bardzo widze zeby Ołtarz Krwi 4 ktos mial na farmie.


No sorry, najlepiej by było - łatwa lokacja + wysoki drop + wysoki exp ;)
Nic takiego nie będzie - chcesz dropa to ryzykuj.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Monday, 26.01.2009, 14:25

chcesz dropa to musisz ryzykowac to prawda ale ja jeszcze zadnej bizu 2 lub 3 slotowej niewidzialem na oczy tylko te 1 slotowa na aukcji...

26

Monday, 26.01.2009, 14:28

Ktoś na forum pokazywał raport, jak ktoś używał czaru w walce.
Jak 90% graczy biega na T-Rexa, bo tam duzo maczug leci, to nic dziwnego, że nie ma biżuterii na serwerze.
Ktoś musi chodzić na lepsze lokacje, a prawda jest taka że nikt tego nie robi, nikt nie chce ryzykować tylko czeka aż ktoś inny dropnie i wystawi na aukcji ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

27

Monday, 26.01.2009, 14:39

Tu nie chodzi o ryzyko, bo akurat jak dla mnie skasowanie kilak razy armi czy nawet hero po to by dostac cos fajnego jest oplacalne, chodzi raczej o to kiedy takie ryzyko podejmowac, co za tym idzie skoro Ołtarz Krwi 4 jest najtrudniejsza lokacją w średniowieczu to tylko jakis kamikadze by biegla tam majac hero na 20-22 lvlu. Owszem dla zaliczenia tak ale zeby czesciej sie nie kalkuluje, ale mysle ze kiedy bedzie sie w okolicy 28-29 lvl głownego hero sytuacja sie zmieni. Z reszta wystarczy spojrzec na screnny z zaliczani lokacji - są to dosłownie zaliczenia :)
Mi akurat taki stopien trudnosci odpowiada, zeby os zdobyc trzeba troche pokombinowac, jedyne co troche mi nie pasuje to ze z trudnych lokacji leci maly xp co robi lvowanie nieco nuzacym

28

Monday, 26.01.2009, 15:11

Niestety thorga ale sami doprowadziliście do takiego stanu rzeczy. Po co narażać herosa i wojo na lokacjach na których nic nie można znaleść.
Po przejścu do 4 ery, próbowałem chodzić na wszystkich bossów z 3 ery i albo nie leci z nich nic albo jakieś pojedyncze śmieci się zdarzają. Dlatego znaczna częśc graczy chodzi na t-rexa dla expa lub po drop. Gdyby na tych trudniejszych lokacjach też wypadał częsciej słaby drop i w wiekszych ilościach to zapewne więcej osób podjęło by ryzyko, bo po stracie woja przynajmiej był by złom na odbudowe. Powiem tylko tyle, przez prawie całą 3 ere chodziłem na t-rexa 5 i miałem kupe złomu i w RUNach ok. 300PH. Obecnie chodząc na tych trudniejszych bossów praktycznie nie mam żadnego złomu a RUN pojedyncze sztuki i mówię tutaj o runach z 2 epoki. Od początku gry z 3 ery trafił mi się tylko WYN.
Więc jaki jest sens chodzenia na trudniejsze lokacje?

29

Monday, 26.01.2009, 15:17

Pewny niewielki zysk albo ryzyko i szansa na coś extra.
Wybór należy do gracza.

Jak nie gram w totka to jakie mam prawo narzekać, że nie wygrałam miliona?

PS. Komuś tam w 4 erze trafił się PER - 432 punkty handlu zdaje się.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

30

Monday, 26.01.2009, 15:31

I dlatego większość graczy woli wymierny zysk od gruszek na wierzbie. 8)

31

Monday, 26.01.2009, 15:38

No i dlatego nie ma biżuterii na serwerze
Ale to wasz wybór nie wina twórców 8)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

32

Monday, 26.01.2009, 23:12

Thorga - uważam, że nie jest to świadomy wybór gracza. Człowiek wg ekonomistów stara się być racjonalnym, tzn dokonuje takich wyborów, które najbardziej mu się opłacają. Nie wiedząc jaką sile mają zwoje czarów (bo skąd mają wiedzieć, skoro może 2 osoby na serwerze ich używają?), wolą uzyskiwać wymierne korzyści z tego co wiedzą jak działa i ile daje im korzyści.

Czary z powodu ich kosmicznej elitarności to "zabawka" dla ludzi z największym fartem, niedostępna dla szarych użytkowników, którzy nie mają odpowiedniej motywacji do tracenia xxx surowców, by się "pobawić" tym aspektem gry.

Piszę to tylko po to, by nie popadać w paranoje, i cały problem z brakiem bizu zrzucać na Bogu winnych graczy. Graczy, którzy chcą się dobrze bawić, a nie rozkminiać "co autor miał na myśli".

Peace.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


33

Tuesday, 27.01.2009, 09:52

Jest wielu bossów, na których gracz 3-4 epokowy, posiadający dobrego hero, można znaleźć biżuterię i inne rzadkie bez straty jednostek.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

34

Tuesday, 27.01.2009, 13:31

No wlasnie, ale to dopiero bardzo silny hero, najlepiej w 4+ epoce. Tymczasem gra bylaby znacznie ciekawsza, gdyby dawala mozliwosc rzucania czarow juz od (powiedzmy) starozytnosci. Naturalnie, powinna obowiazywac zasada, ze im wyzsza lokacja tym wieksza szansa na potezniejszy czar. Wowczas kazdy moglby stosowac rozne czary w zaleznosci od obranej strategii i klasy herosa. Zyskaloby sens inwestowanie w konkretne sfery magi i uzywanie przedmiotow z plusami do konkretnych kregow. Oczywiscie stateczni gracze wydropia slabiutkie czary i runy, ryzykanci- silniejsze.
Czary to aspekt, ktory moglby bardzo urozmaicic rozgrywke a tymczasem jest on niemal zupelnie niewykorzystywany.
No i ostatnia kwestia na czorta juz w kamieniu wypadaja zwoje, skoro i tak wiadomo, ze nie bedzie mozna ich uzywac? Przeciez jak juz ktos bedzie w kolonizacji to zdobedzie multum znacznie potezniejszych zwojow!
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

35

Tuesday, 27.01.2009, 13:52

Otóż to, coś jest nie tak z tą biżuterią. Praktycznie nie można tego znaleźć, zwojów od groma i do tego ogromna ich ilość wygląda na bardzo słabą. Trochę to tak jakby twórcy na początku chcieli zrobić magię ale potem się rozmyślili i sterczy taki niedopracowany kikut który nie wiadomo do czego służy. Może kiedyś warto będzie do tego pomysłu wrócić i nadać kikutowi jakiś kształt? Skoro są czary to dlaczego rezerwować je dla graczy będących w epoce kolonizacji? Mi się wydaje że powinni ich używać także gracze na niższych etapach gry zwłaszcza że są czary bardzo słabe które jak się wydaje docelowo miały być przeznaczone właśnie dla nich. Na chwilę obecną nie rozumiem celu istnienia magii w grze bo korzysta z niej garstka osób i w zasadzie nie znamy jej siły.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Tuesday, 27.01.2009, 14:34

Cóż teoretycznie istnieje szansa na znalezienie biżuterii od drugiej epoki. Przy zwiększonej szansie na biżu pod koniec bety nawet parę wypadło ;) w Ep2. Więc sam sens zwojów w Ep1 nie jest taki zły ;).

Moim prywatnym zdaniem powinno być to zrobione odwrotnie - biżuteria powinna być umiarkowanie dostępna, ale za to zwoje do biżu - im lepsze tym ciężej dostępne.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

37

Tuesday, 27.01.2009, 16:14

I to jest myśl - zamienić drop bizu z dropem zwojów :) Nie będzie wtedy wrażenia straty jakieś ciekawie zapowiadającej się części gry, jaką mamy oglądające te kilogramy zwojów...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


38

Tuesday, 27.01.2009, 16:50

agree bizuteria teraz jest czyms co jest w bazie ale niema w grze ;) slotowa bizu mozna policzyc na palcach jednej reki.
BTW Thorga jesli myslisz ze wszyscy chodza na T-Rexa to sie grubo mylisz.
Okolo tygodnia bez przerwy chodzilem na Ołtarz Krwi 4 i... zgadnij co... TAK TAK, nic, ani high run, ani bizuterii, a drop porownywalny z T-rexem 5
w tym samym czasie moglem nabic 3x wiecej expa na t-rexie, i tak teraz wychodzi na tym kazdy ktory probuje zrobic cos ambitniejszego ;)

39

Tuesday, 27.01.2009, 18:40

skoro p. Thorga mówi że na najlepszych lokacjach można wydropić coś porządnego w stylu biżuteria to jak kończę ekspić hiroła i chodzę hmmm ze 2tygodnie lub miesiąc na Seteha i zobacze czy coś porządnego dropne :thumbup:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Tuesday, 27.01.2009, 19:57

dobra, dobra. thorga twierdzi , że drop bedzie leciał na trudnych lokacjach. . tylko kto jest tak pewny tego, która z lokacji jest trudna. dla mnie wszystkie są łatwe o ile idzie sie z odpowiednią jednostka. np. idziesz na t-rexa lvl 5 solo - trudne czy nie? ogólnie trudna lokacja polega na tym zeby chodzić solo? możliwosci chyba robi sie strasznie dużo. post powyzej: bedziesz robił seteha tylko czy aby jest to trudna lokacja? wg mnie łatwa.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.