Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

cerberis

Intermediate

  • "cerberis" started this thread

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 28.01.2009, 08:33

Symulator walk?!

Na co komu cos tak niedopracowanego :)

Chcialem sobie sprawdzic spotkanie 1v4 armii z wyjatkowo przypakowanym graczem, a tutaj patrze niema mozliwosci symulacji zadnej innej niz 1v1... Co wiecej, niemozna nadal wpisywac w pojemnosc armii wiecej niz dwucyfrowych liczb, chociaz w tym watku [nie bug] Symulator i ilosc wojska max byla mowa, ze stan ten jest przejsciowy (pol roku temu ponad!)...

Poswiecilem 10 dni premium na bezuzyteczny symulator..., wiec wnioskuje, ze albo go przystosowac do realiow panujacych teraz na serwie (wszyscy biegaja z armiami ponad 100 jednostek, a walki rozgrywaja sie pomiedzy agresorem 1 armia, a obrona zwykle 2-4 armie), albo usunac dziada, coby inni naiwni sie nienabierali na tani chwyt marketingowy (bo narazie dziala i drenuje kieszenie nieswiadomych klientow) ;D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

2

Wednesday, 28.01.2009, 11:50

Symulator z założenia nie miał odwalać za Ciebie całej roboty związanej z myśleniem i kombinowaniem :] Póki co, w sytuacji 1vs4 gdy nie mieszczą się liczby dwucyfrowe, dziel ilość wojska równomiernie z obydwu stron (np przez 4), by móc zobaczyć, mniej więcej, jak walka może wyglądać.

Co do tego, czy zostanie wprowadzona opcja symulacji walki np z 4 armiami, to muszą się wypowiedzieć Admini :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Wednesday, 28.01.2009, 12:07

Symulator NIE ma pokazywać wyników walk.
Symulator pokazuje, jak zachowują się dane jednostki w walce z innymi jednostkami.

Pomaga tylko przewidzieć, ile mniej więcej i jakich jednostek będziesz potrzebował na pokonanie armii przeciwnika.
np. że na pokonanie 40 procarzy potrzeba 10 hoplitów (strzelam).

symulujesz sobie, ze taka proporcja jednostek wystarczy
i kalkulujesz, ze na armię 400 procarzy musisz zrobic 100 hoplitów.

etc etc
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 28.01.2009, 12:16

Dla wygody ilość jednostek została rozszerzona do 3 cyfr. Symulacja walki kilku armii póki co nie zostanie wprowadzona, choć nie wykluczamy takiej możliwości w bliżej nieokreślonej przyszłości.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

cerberis

Intermediate

  • "cerberis" started this thread

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 28.01.2009, 17:59

ee to powinien inaczej sie zwac ten modul przeliczeniowy narazie - napewno nie symulator walki, bo to wprowadza w blad

A jak ktos przebrnal przez kilka miechow do epoki 3-4, to za przeproszeniem zasade papier - nozyczki - kamien przyswoil ;D. Thorga, a ty normalnie sie minelas z powolaniem - urzednikiem panstwowym powinnas zostac ;) (zyjacym w innym swiecie chyba niz zwykly smiertelnik...). Ja tu mowie o wplywie 4 roznych bohatyrow na 4 rozne armie versus jedna armia. Symulator i tak nieuwzglednia zlomu zalozonego przez bohatyrow oraz ich statystyk (zlomu i bohatyra) i pozostaje losowosc szarzy rowniez oraz zawsze jednostki w armii atakuja jak chca przeciwnika (zaleznie rowniez od inta).
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 28.01.2009, 18:17

sumulator jest tylko dobry dla poczatkującego gracza w epoce 1. żeby sprawdził sobie kilkanascie razy co moze a czego nie.

sam osobiscie zapodałem sobie tylko raz punkty symulacji własnie w epoce 1.

potem tak jak cerberis napisał. symulator jest do niczego.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 28.01.2009, 18:20

A ja tego nigdy nie miałem... Wyszedłem z założenia, że wszystko tak czy inaczej zweryfikuje sama wyprawa/bitwa. A surowce są po to, żeby je wydawać na jednostki i wskrzeszenie bohatera;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Thursday, 29.01.2009, 23:30

A ja wole zawczasu wiedziec co mnie czeka w danej lokacji zamiast pozylac do nich kamikadze. Dzieki temu wiem, jakimi pancerzami i broniami dysponuja straznicy, czy potrafia latac itp. Oczywiscie wynikom symulacji nie mozna wierzyc, bo dobrze rozwiniety heros stanowi wazny element armii (nieuwzgledniony jednakze w symulatorze), jednak pomaga pzy odpowiednim doborze armii pod wzgledem slabych i silnych punktow obroncow.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 31.01.2009, 13:07

Balrd nie zrozum mnie zle ale symulator naprawde sprawdza się tylko w 15%. mozesz się pobawić ale ja zdecydowanie wolę sam kombinować i wierz mi , ze wyniki czasami przechodzą moje pojęcie.

luknij czasem w temat w poradach o lokacjach specjalnych.

Lista lokacji specjalnych

a potem kombinuj
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Podobne wątki