Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 22.01.2009, 15:27

demoek, DRAŃ

ID 29248
Login witek001
Postać demoek

ID 18816
Login Wiktor99
Postać DRAŃ

Multikonta, ban stały
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Thursday, 22.01.2009, 21:51

No to fajnie

Witam
to ja dostałem dzisiaj bana za multikonto
pozostaje mi jednak tylko podziękować szanownej administratorce bo już dawno zamierzałem skończyć z tą grą a brakowało mi silnej woli - dzięki za pomoc
tak miałem multikonto ale w woli wyjaśnienia :
obydwa konta nigdy ze sobą nie miały żadnych kontaktów typu wymiany, ataki na siebie, ataki na tych samych graczy itp.
zresztą nie mogły sobie pomagać bo jedno było w epoce kamienia (jako szkoleniowe skoro nie ma innego serwera), a drugie w średniowieczu.
Pierwszy raz mi się zdarzyło żeby bez żadnego upomnienia czy możliwości wyjaśnienia zostać zablokowanym.
Obydwa konta były z premium, jeżeli popełniłem tak wielkie przestępstwo to dziękuje za możliwość gry i proszę usunąć moje konta ja właśnie założyłem konto na [cenzura-Thorga], fajniejsza gra polecam, nawet administratorzy mogą sie dużo od nich nauczyć.
życzę dalej takiego postępowania a nie długo będziecie sobie grać sami ze sobą

pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (23.01.2009, 10:52)


tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 23.01.2009, 09:51

Życzę szczęścia na nowej drodze życia, fajnie odpadnie nam jeden z tych, dla których przeczytanie regulaminu to wysiłek godny Herkulesa.

A i jeszcze jedno - na grze, którą wspomniałeś banują za multikonto szybciej. Powodzenia w użeraniu się z tłumem dzieci neostrady.
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

4

Friday, 23.01.2009, 21:12

Szanowny Panie tristan

Życzę szczęścia na nowej drodze życia, fajnie odpadnie nam jeden z tych, dla których przeczytanie regulaminu to wysiłek godny Herkulesa.

A i jeszcze jedno - na grze, którą wspomniałeś banują za multikonto szybciej. Powodzenia w użeraniu się z tłumem dzieci neostrady.
Szanowny Panie tristan
Pisałem do Pani Administrator ale skoro jednak Pan chciałeś mi odpowiedzieć to nie mam nic przeciwko temu, szkoda tylko że jesteś Pan bibliotekarzem a nie czytasz Pan ze zrozumieniem lub mylisz wątki bo nie przypominam sobie żebym gdzieś pisał że nie czytałem regulaminu, lub był to dla mnie jakiś problem ?
Widać że Pani Administratorka wróży z logów a tylko nie wiem z czego Pan wróżysz, ale najwyraźniej musisz Pan nad tym jeszcze popracować
Panie bibliotekarzu jeżeli będzie chciał Pan coś jeszcze dodać to w następnych postach bardzo proszę zachować więcej kultury i formy grzecznościowej ponieważ nie życzę sobie zwrotów typu "jeden z tych" w odniesieniu do mojej osoby.
Oczywiście zawiniłem, Administrator miał pełne prawo mnie zbanować byłem tego świadomy i przecież wcale nie protestowałem, a nawet poprosiłem o usunięcie kont.
A co się tyczy zaś gry o której wspomniałem to proszę sobie wyobrazić że tam mogę mieć legalnie nie 2 ale 11 kont i nikt mnie nie zbanuje ponieważ tyle jest serwerów, albo i więcej.
Wspomniał też coś Pan o tłumie i tu się z Panem zgadzam, tutaj tłumu nie ma i każdy może spokojnie grać, jeżeli o uzyskanie takiego efektu chodzi to szczerze gratuluję cel został osiągnięty.

Więcej z mojej strony postów nie będzie, jeżeli kogoś obraziłem lub coś źle napisałem to bardzo przepraszam,
A Szanowną Administratorkę jeszcze raz proszę o natychmiastowe skasowanie moich kont.

pozdrawiam.

pozdrawiam
życzę powodzenia

5

Friday, 23.01.2009, 21:39

Trzymaj sie drań!! Takich graczy trzeba nam i szkoda ze odeszli. RIP Tobie i Tobie podobnym. A swoja droga to zastanawiajace jak mi sie udało grac tutaj na TRZECH, powtarzam na TRZECH kontach swego czasu jednocześnie...;-) Równie zastanawiające jest tez jak długo jeszcze bede TERAZ grał;-) Ludzie przedstawie Wam prosty sposób na to ich multikonto (choć pewnie ten wpis bedzie usuniety szybciej niz mi sie go uda napisac). Zaznaczam ze sposób ten stosuje od jakiegos miesiąca, natomiast wczesniej grałem na tych trzech kontach z jednego kompa i jakos mozna było i nikt nie banował. Wynika z tego że czekają az sie wiecej kasy w sakiewkach uzbiera (no bo o co innego chodzic moze) a dopiero później banują. Nic dziwnego ze tłumy tutaj nie walą;-))) No wiec sposób na multikonto tutaj jest banalnie prosty i pewnie spora czesc graczy którzy wysoko zaszli sposób ten stosuje. Macie w domu kompa stacjonarnego i jendoczesnie laptopa? Więc w czym problem zrobić sobie sieć domową i rżnąć na dwóch kontach i kompach jendocześnie!! Pozdrawiam serdecznie administracje i tych co za nasze pieniądze dobrze sie bawią. Gra jest mało dopracowana i raczej kiepska. Polecam jak DRAŃ inne tytuły których jak pokazał powyższy przykład przytaczać sie nie da (cenzura). Swoją drogą dlaczego? Czego sie boicie drodzy Państwo? Konkurencji? Porządna gra jak każdy porządny produkt sama powinna sie obronić. Dziekuje niniejszym za grę. Było miło aczkolwiek nudno.
Wszystkim zycze powodzenia.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 23.01.2009, 21:55

1.Trzymaj sie drań!! Takich graczy trzeba nam i szkoda ze odeszli. RIP Tobie i Tobie podobnym. 2.Gra jest mało dopracowana i raczej kiepska. Polecam jak DRAŃ inne tytuły których jak pokazał powyższy przykład przytaczać sie nie da (cenzura).
Ad.1
Chodzi Ci o multikontowców? Rzeczywiście potrzeba ich jak najwięcej, przynajmniej trochę kaski za Premium wleci...

Ad.2
To po co grasz? Odejdź... będzie jednego pokrzywdzonego przez życie chłopczyka mniej.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

7

Friday, 23.01.2009, 22:01

Problem właśnie polega na tym że nikt mnie nie skrzywdził choć pewnie jak zdążyłes przeczytać sam sie bardzo tego domagam:-) A odejśc jest najprościej. Być zbanowanym to brzmi DUMNIE!! P.S. skoro leci kaska to w czym problem??

8

Monday, 26.01.2009, 09:17

[MULTIKONTA] Wojcio, Pluton
Każdego dnia sprawdzana jest pewna grupka graczy. To, że ktoś z multi jeszcze nie jest zbanowany, oznacza tylko to, że ma farta i jeszcze do niego nie doszłam ;-)
Oczywiście można przyśpieszyć ten proces, upominając się na forum :-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Monday, 26.01.2009, 09:33

Nareszcie porządek. Oj długo to trwalo...;-)
Cholera 2 miesiace grania i 2 miesiące oczekiwania na nieuniknione. Choć z tym nieuniknione to sobie mozna między bajki włozyc. Jakbym sie nie upomniał to pewnie jeszcze 2 miesiące bym tutaj zasiadał;-) Ale niech bedzie. Nie bede tutaj miesem rzucał bo mam to co chciałem.
Tak dla porządku to moja pierwsza gra tego typu.

P.S. jak ruszy kolejny serwer to też bede grał (oczywiście z kompa i laptopa jednoczesnie;-)))) )

10

Monday, 26.01.2009, 09:38

Cenimy sobie współpracę z graczami ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Wednesday, 28.01.2009, 14:24

To nie do końca w temacie, ale chciałem się odnieść do krytyki TE. Ostatnio grałem w popularną grę na "T" (jak cenzura to cenzura) i w grę na "I" (taka z wyspami, ale ciii...), umarłem z nudów i skasowałem tam konta. Gra na "T" polega tylko na tym, żeby zbudować 100 woja i najeżdzać 50 wiosek dziennie, potem 1000 woja i 200 wiosek, potem 10000 woja....potem 1000000 i człowiek nie ma już czasu nawet kawy wypić, bo o spaniu dawno już zapomniał.A w grze na "I" nic się nie dzieje. Tylko TE nadaje się do grania. I ciekawe i nie wymaga siedzenia non stop. Wystarczy zajrzeć co pół godziny, jak się chce szybko rozwijać.

12

Thursday, 29.01.2009, 10:25

Skoro zainteresowany nie ma obiekcji, zamykam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny