Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 28.01.2009, 15:32

Wojny w Time Edge

Witka

Na próbę tworze tu ten temacik. Każdy kto ma chwilkę czasu może tu umieścić informacje na temat toczących się wojen w świecie Time Edge. Możecie umieszczać tu zarówno opisy konfliktów jak i suche fakty w postaci raportów. Mam nadzieje ze temacik powoli zacznie się rozwijać i będzie się cieszył popularnością wśród graczy oraz sojuszy. Pozdrawiam i czekamy na pierwsze informacje o toczących się walkach.

2

Sunday, 01.02.2009, 11:03

To może ja zacznę

1.Nazwy i Tagi klanów uczestniczących w wojnie:
Silesia [Silesia]
Vs
GniewBozy [GwB]
2.Klan przyłączające się do wojny (w nawiasie po której stronie się opowiadają):
SILESIAsuperior [SilSuper] (Silesia)

3.Minimalny próg RW liczących się:

1 punkt doś. na 1 bohatera

4.Czas trwania wojny
Od 1.02.2009 godz.11.00
Do 1.02.2009 godz.19.00

5.Warunki ukończenia wojny:
Koniec wojny nastąpi gdy któraś ze stron zdobędzie 10pkt doś. lub upłynie okres 8 godzin.

6.Powódy rozpoczęcia wojny:

1) pokazówka,
2) ktoś musi zacząć,
3) jestem fajny
:thumbup:

WYGRAŁ KLAN SILESIA


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "Pablo123" (01.02.2009, 11:36)


3

Sunday, 01.02.2009, 11:28

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=05e6433b02

Zdobyte Doś. 18pkt

A więc tym pięknym aktem przemocy kończę wojnę miedzy klanami Silesia a GniewBozy wygraną klanu Silesia ! <tłumy szaleją>

Czekam na uwagi i propozycje od Graczy, Modów i Operatorów Serwera.

Uwagi: Można też liczyć tylko RW z wygranych/przegranych wykluczając remisy.


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Pablo123" (01.02.2009, 11:35)


Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 02.02.2009, 10:25

Pablo, a czy GniewBozy w ogóle wiedział, ze bierze udział w wojnie klanowej?

5

Monday, 02.02.2009, 10:48

No chyba zauważyli, że zostali rozgromieni :D
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Monday, 02.02.2009, 14:59

hyhy trzeba poczekać może doczekamy się jakiegoś realnego konfliktu i podczas jego trwania zostanie stworzony jakiś wzór zasad panujących podczas wojny. To co zaaranżował Pablo jest dobrym przykładem ze zasady mogą być różne, mniej lub bardziej szczegółowo określone (szczególnie jak by przy ich ustalaniu brały udział obie strony hehhe) Mam nadzieje że na kolejne posty w tym temacie nie będziemy czekać długo i będzie to zachęta do odwiedzania forum gry oraz do większej aktywności oraz finezji w poczynaniach graczy :D Pozdrawiam

7

Monday, 02.02.2009, 15:33

Pablo, a czy GniewBozy w ogóle wiedział, ze bierze udział w wojnie klanowej?
Zobacz na powody
- POKAZÓWKA
tzn że miałem na myśli pokazać o co chodzi w tym i ten gość wiedział bardzo dobrze o wojnie dlatego zrobił tych 10 procków...

Nadawca: pako99 Tytuł wiadomości: Re: Sprawa Data wysłania: 2009-02-01 10:46:35

ok 67 212 dawaj na ta wioske

jak nie wierzysz mogę dać link żeby admini mogli sobie przeczytać ;]


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

8

Tuesday, 03.02.2009, 15:49

Spok ja nic nie piszę że coś tam było nie tak chodzi mi o to że to był tylko przykład jak moża wyglądać wojna nie sądziłem że aż tak to przygotowaliście:D (myslałem że pyknołeś jakiegoś nieświadomego gościa dla przykładu hyhy ) Pozdrawiam

9

Saturday, 07.02.2009, 17:35

To może, żeby innych ośmielić zamieszczę tu raport z małej wojenki wywołanej przeze mnie dla zdobycia expu. Przeciwnik zdecydował się niestety tylko na jeden kontratak, ale to już coś.

Moje ataki:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1a93927ef0
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0c612d8ad7
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6b34dd8b46
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9b814b355c
Kontratak:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6987787545
Mój atak:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8446a7b89d

Wiem, że takie chwalenie się może działać na niekorzyść gracza, bo inni dowiadują się o jego sile. Ale mam nadzieję, że jednak silniejsi gracze zaryzykują i wrzucą tu raporty z jakichś pięknych wojen.

10

Saturday, 14.03.2009, 11:45

Tutaj będe podawał wyniki starć (oblężenia) w wojnie:

Młodzi Wilcy - Bloody KIngdom

1 - 0 (wioska 169:23 gracza darkblindr zdobyta i zniszczona)
2-0 (wioska 152:18 gracza gandi1983 zdobyta i zniszczona)
3-0 (wioska 171:29 gracza Opij zdobyta i zniszczona)
4-0 (wioska 170:23 gracza darkblindr zdobyta)


Wojna potrwa dopóty, dopóki Nam sie nie znaudzi, lub gracze z klanu Bloody Kingdom zostana z samymi stolicami.

Ten post był edytowany 7 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (17.03.2009, 19:41)


11

Monday, 16.03.2009, 23:58

No i czym tu się chwalić. Porównywałem klany. I BK chyba od waszego jest z 4 razy słabszy, jak nie lepiej. Jaki cel ma ta wojna? Pokazania siły czy słabości? Np, że nie macie szans z równorzędnym klanem? Bo nie bardzo rozumiem po co wywoływać takie wojny.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 17.03.2009, 01:35

kazmax podawaj też linki do oblężeń, bo same wyniki to tylko drobna ciekawostka
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 17.03.2009, 06:52

xantorek - wojna ma tez na celu pokazanie, iz nienalezy sobie pogrywac z silniejszymi, bo pomimo znikomych lupow moze sie taki silny zirytowac i poniszczyc troche ;)

vein - naprawde niema czego pokazywac, ten klan w zalozeniu nieprowadzi wojen, wiec niema walki w ogole. BW przyjeli taktyke zerowej obrony i chyba skutecznie, bo prawde mowiac juz mamy powoli dosc i myslimy o czyms wiekszym teraz :D.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

14

Tuesday, 17.03.2009, 07:25

No i czym tu się chwalić. Porównywałem klany. I BK chyba od waszego jest z 4 razy słabszy, jak nie lepiej. Jaki cel ma ta wojna? Pokazania siły czy słabości? Np, że nie macie szans z równorzędnym klanem? Bo nie bardzo rozumiem po co wywoływać takie wojny.

Na ich słabość składa się równiez to że po samym wypowiedzeniu wojny na dzień przed faktycznymi działaniami, klan BK opuściła chyba polowa graczy. Czymychneli ze strachu czy jak :/
Vein linków nie będzie, świadomie nie zdradzam naszych sił :P

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 17.03.2009, 07:58

xantorek - wojna ma tez na celu pokazanie, iz nienalezy sobie pogrywac z silniejszymi, bo pomimo znikomych lupow moze sie taki silny zirytowac i poniszczyc troche ;)
Kto kogo atakował ?( Żaden z naszych członków ani razu nie zjechał waszego.
Na
ich słabość składa się równiez to że po samym wypowiedzeniu wojny na
dzień przed faktycznymi działaniami, klan BK opuściła chyba polowa
graczy. Czymychneli ze strachu czy jak :/
Vein linków nie będzie, świadomie nie zdradzam naszych sił :P
Nie
uciekli ze strachu, tylko po prostu nasz szef wiedział, że nie mamy
szans i powiedział żeby odeszli. Po wojnie najpewniej wrócą.
A skoro Wy nie zamieszczacie linków to ja zamieszczę.

Tak BTW nie nazwałbym wojną jednostronnej agresji ze strony 5razy
silniejszego klanu. Raczej "Dowartościowanie się, bijąc słabszych, bo
jeden z nich powiedział viceszefowi prawdę w oczy".
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

16

Tuesday, 17.03.2009, 11:05

Czyli bardziej chodzi tu o frustrację w realu, tak? Jakies leczenie własnych kompleksów? Bo wg mnie gra jest grą i niszczenie czyiś wiosek albo odgrywanie się na kimś w taki sposób to raczej nie przystoi top klanowi. Gram np w Bw od dłuższego czasu i nigdy nie widziałem, żeby jakiś top klan wywoływał wojnę tylko z powodów np. nerwówki w pracy. Powiniście trochę wyluzować i traktować grę jak gra, bo z tego co wnioskuję, to wojnę wywołaliście nie z powodu ataku na waszego klanowicza tylko z powodu jakieś obrazy w realu. Zwykle jest tak jak dwóch kupli się pożre to dają sobie po pysku i za 1 h piją razem wódkę i tyle, i tak powinniście zrobić. Bo jak tak dalej pójdzie to niedługo nie będziecie mieli komu wywoływać tych wojen. A o linki poproszę.

17

Tuesday, 17.03.2009, 13:58

To i ja sie wypowiem, bo sprawa po części dotyczy i mnie.
Byłem sobie grzecznie na urlopie ok 10 dni (sprawy rodzinne), ale postanowiłem wrócić. Nastepnego dnia, po wyłaczeniu urlopu dostaje takie oto msg w grze:

Kod źródłowy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nadawca: Shinsengumi
Tytuł wiadomości: Witam
Data wysłania: 2009-03-13 11:34:45
Krótka piłka. Albo dziś gracz darkblindr wylatuje z Waszego klanu albo
wypowiadamy wam oficjalnie wojnę i gwarantuje że każdy z was zostanie z samą
stolicą.
Nie mam ochoty na dyskusje i negocjacje. Licze na odpowiedz TAK lub NIE i
efekty.
Jesli jej dzis nie otrzymam, możesz uznac że od jutra mamy wojne.

Pozdrawiam

Ton tej wiadomości, jest co najmniej śmieszny dla mnie, jakbym miał wywalać klanowiczów, którzy chcieli sobie spokojnie pograć wywalać, na żądania innych klanów to bym w ogóle nie zakładał klanu. Stworzyłem klan pokojowy, nastawiony na rozwój nie na walkę. Z osób, które nie moga poświęcac całego dnia na grę. I do tej pory wszystko było ok. Ale jak widać komuś to przeszkadzało. Widziałem, że w klanie swoim nie mam osób skorych do walki i na obronę nie ma, co liczyć, to kazałem im opuścić klan, ale nikogo nie wywalałem, bo nie stosuje takich praktyk. Jak się pseudo wojna zakończy, to podejmą decyzję, czy zechcą wrócić czy też zostaną tam gdzie poszli, wolny wybór.
Pozostali tylko ci, co są off już od kilku dni (ostatnio zaatakowali mi gracza co jest off już 6 dni), i ci co rozumieją, że to tylko gra. BW nauczyło mnie, że nie ma co się przywiązywać do klocka (ci co mnie znają z r1 wiedzą, że chyba nikt tak często jak ja, nie lądował w s5 w prezencie od Pluszaków/Date).
Czekam, aż M-W ze złomuje nam wszystkie klocki i chcę ponownie włączyć urlop na kilka dni. Nie chce tego robić w trakcie wojny, bo gotowi pomyśleć, że się boję i uciekam na urlop.
Po urlopie, chce rozwiązać klan, przekazać go komuś innemu, bo sprawy w zyciu realnym nie pozwalają mi już za dużo siedzieć na necie ( ci co grają, to wiedzą, że na r1 i r7 mam nadal włączony urlop) .
M-W róbcie swoje i nie przejmujcie się komentarzami tu na forum.
Powodzenia.

19

Tuesday, 17.03.2009, 16:37

Zwykle jest tak jak dwóch kupli się pożre to dają sobie po pysku i za 1 h piją razem wódkę i tyle, i tak powinniście zrobić.


Widzisz nie lubię gdy ktos mnie obraża, nie było to tez w realu wiec o daniu w pysk tez nie może być mowy. Uznajmy że te wioski które do tej pory poszły w niepamięć to tak jak danie po pysku :P
BTW to taka mała rozgrzewka dla naszego klanu :D Szlifujemy zgranie i składy armii na cos fajniejszego ;p

20

Tuesday, 17.03.2009, 17:27

takie małe pytanko: o co w ogóle poszło, bo jakoś nie kojarze?
co to tego to faktyczni MW jest o wiele silniejsze od DW więc nie wiem po co konflikt i tak każdy wie, że wygrają MW.